köpek oteli

Acıbadem Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Sevginin en güzel şeklidir bir canlıyı sahiplenip onun bakımını üstlenmek. Evdeki çocuklarınıza da yalnızsanız size de yoldaş olabilecek ve psikolojik gelişime katkı sağlayacak olan ev hayvanlarının en başında köpekler yer almaktadır. Bir Pet Shop’a gidip bir kedi veya köpek almak kolay olsa da asıl zorluk onların eve girmesinden sonra yaşanmaktadır. Ne yerler, nasıl eğitilirler, nasıl davranmak gerekir gibi çok sayıda soruyla baş başa bulabilirsiniz kendinizi. Sadece karınlarını doyurmak yetmeyecek, eğitim, aşı ve diğer sağlık sorunlarıyla da ilgilenmeniz gerekecektir.

Köpek eğitiminde destek

Köpek eğitimi konusunda profesyonel bir yardım alabileceğiniz acıbadem köpek Eğitimi, İstanbul’un nezih semtlerinden birinde bulunmaktadır. Acıbadem, Anadolu yakasında yer alan Üsküdar ilçesinin mahallelerinden biridir. Çok sayıda cafe ve pastanesi olduğu bilinen bu semt giderek güzelleşmekte ve semtin sakinleri tarafından Bağdat Caddesi ile kıyaslanmaktadır. Eğitim merkezimiz köpek sahibi semt sakinlerine yaşamlarını kolaylaştırıcı, kaliteli, profesyonel bir hizmet vermektedir.

Eğitim merkezimizde bilinçli, düzenli bir programla köpekleriniz en iyi şekilde eğitilmektedir. Ev ortamınızda veya merkezimizde verdiğimiz eğitim hem sizin hem de sizin sorumluluğunuzda olan tatlı dostlarınızın hayatınızı kolaylaştıracaktır. Köpeğiniz uyum sorunları yaşıyorsa arayarak destek alabilmektesiniz. Evinize gönderilecek eğitimciler tarafından köpeğiniz analiz edilmekte, sorunu anlaşıldıktan sonra çözüm için adımlar atılmaktadır. Uzmanlarımızla karşılıklı görüşme ve anlaşmanızın ardından dilediğiniz zaman sevimli dostunuzun eğitimi başlatılabilmektedir. Eğitim sürecinde sizinle de sürekli iletişim içinde olunacak, bilgilendirileceksiniz. Bu iletişim dostunuzla aranızdaki bağı güçlendirecek, eğitimin başarısını artıracaktır.

Acıbadem Köpek Eğitimi

Evlerde bakılmak istenen köpeklerin ideal eğitimi 2,5 aylıkken başlamalıdır. En az iki ay kadar anne sütü alması bağışıklıklarını olumlu yönde etkileyecektir.

Köpek eğitiminde ilk basamak temel itaat eğitimidir. Eğitim doğru iletişimle başlamalıdır. Başlangıç eğitimindeki başarı diğer eğitim aşamalarında da başarıyı artıracaktır. Her cins köpeğin eğitim programı ve süresi aynı olmasa da temel basamaklar aynıdır. Temel eğitim tasma takılarak yapılan bir eğitimdir. Eğitimin amacı köpeğinizin dikkatinin sizin üzerinizde olması, onların kontrolünün de sizin elinizde olmasıdır. Köpeklerin de insanlar gibi farklı karakterleri olduğu düşünülürse bu eğitim her köpekte aynı zaman içinde tamamlanamayabilse de yaklaşık 1 ay sürmektedir. Bu eğitim gel-otur, bekle, yat, takip et, evet, hayır, aferin gibi komutları kapsamaktadır. En önemli komutlardan biri olan “Aferin” ile köpeğiniz doğru davranışta bulunduğunu ve onaylandığını anlayacaktır.

Temel eğitim süreci başarıyla tamamlanmışsa acıbadem Köpek Eğitimi ileri itaat aşamasına geçmektedir. Bu eğitim tasma takılmadan uygulanmaktadır. Tüm köpek ırklarında eğer korkaklık, agresiflik gibi bir davranış bozukluğu yoksa bu eğitim de yaklaşık 1 ayda tamamlanmaktadır. Bu eğitim de başarıyla tamamlanmışsa köpeğiniz yabancılara gitmeyecek, verilen yiyeceği almayacaktır. Ayrıca attığınız bir nesneyi geri getirecek, kayış takılı olmaksızın yat, otur ve bekle komutlarını yerine getirecektir.

Acıbadem Köpek Eğitimi

Tuvalet eğitimi

Eve getirilen bir yavru köpeğin eğitiminde en sıkıntı çekilen konulardan biri tuvalet eğitimidir. Bu sorun da Acıbadem Köpek Eğitimi farkıyla en kısa sürede halledilmektedir. Evin rastgele bir yerine tuvaletlerini yapmaları nereye yapmaları gerektiğini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda kızarak yaklaşmak problemi halletmez ve karakter bozukluğuna da yol açabilmektedir. Biraz sabırla çözülebilecek olan bu problem eğitim merkezinde 4 seans gibi kısa bir sürede halledilmektedir.

Köpeklere merkezimizde sosyallik, alan koruma gibi farklı eğitimler de verilebilmektedir. Tüm eğitim dönemlerinde asla şiddet uygulanmamakta, ödüllendirme, sevgi, sabır esaslı çalışmalar ile başarıya ulaşılmaktadır. Doğru eğitim, doğru yaklaşım davranış bozukluklarını önlemektedir. Eğitim süreçleri çok uzun olmayıp eğlenceli bir şekilde uygulanmaktadır. Köpeklerinizle birlikte yaşamınızda liderlik sizde olmalıdır. İşte bu yüzden köpeklerinizin eğitimi önemlidir. Tüm bu eğitimler sonrası içiniz rahat edecek, evlerinizin neşesi, sevimli dostlarınızın itaatkâr davranışları ve neşeli oyunlarıyla mutlu olacaksınız.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 842 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu