köpek oteli

Acıbadem Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Sevginin en güzel şeklidir bir canlıyı sahiplenip onun bakımını üstlenmek. Evdeki çocuklarınıza da yalnızsanız size de yoldaş olabilecek ve psikolojik gelişime katkı sağlayacak olan ev hayvanlarının en başında köpekler yer almaktadır. Bir Pet Shop’a gidip bir kedi veya köpek almak kolay olsa da asıl zorluk onların eve girmesinden sonra yaşanmaktadır. Ne yerler, nasıl eğitilirler, nasıl davranmak gerekir gibi çok sayıda soruyla baş başa bulabilirsiniz kendinizi. Sadece karınlarını doyurmak yetmeyecek, eğitim, aşı ve diğer sağlık sorunlarıyla da ilgilenmeniz gerekecektir.

Köpek eğitiminde destek

Köpek eğitimi konusunda profesyonel bir yardım alabileceğiniz acıbadem köpek Eğitimi, İstanbul’un nezih semtlerinden birinde bulunmaktadır. Acıbadem, Anadolu yakasında yer alan Üsküdar ilçesinin mahallelerinden biridir. Çok sayıda cafe ve pastanesi olduğu bilinen bu semt giderek güzelleşmekte ve semtin sakinleri tarafından Bağdat Caddesi ile kıyaslanmaktadır. Eğitim merkezimiz köpek sahibi semt sakinlerine yaşamlarını kolaylaştırıcı, kaliteli, profesyonel bir hizmet vermektedir.

Eğitim merkezimizde bilinçli, düzenli bir programla köpekleriniz en iyi şekilde eğitilmektedir. Ev ortamınızda veya merkezimizde verdiğimiz eğitim hem sizin hem de sizin sorumluluğunuzda olan tatlı dostlarınızın hayatınızı kolaylaştıracaktır. Köpeğiniz uyum sorunları yaşıyorsa arayarak destek alabilmektesiniz. Evinize gönderilecek eğitimciler tarafından köpeğiniz analiz edilmekte, sorunu anlaşıldıktan sonra çözüm için adımlar atılmaktadır. Uzmanlarımızla karşılıklı görüşme ve anlaşmanızın ardından dilediğiniz zaman sevimli dostunuzun eğitimi başlatılabilmektedir. Eğitim sürecinde sizinle de sürekli iletişim içinde olunacak, bilgilendirileceksiniz. Bu iletişim dostunuzla aranızdaki bağı güçlendirecek, eğitimin başarısını artıracaktır.

Acıbadem Köpek Eğitimi

Evlerde bakılmak istenen köpeklerin ideal eğitimi 2,5 aylıkken başlamalıdır. En az iki ay kadar anne sütü alması bağışıklıklarını olumlu yönde etkileyecektir.

Köpek eğitiminde ilk basamak temel itaat eğitimidir. Eğitim doğru iletişimle başlamalıdır. Başlangıç eğitimindeki başarı diğer eğitim aşamalarında da başarıyı artıracaktır. Her cins köpeğin eğitim programı ve süresi aynı olmasa da temel basamaklar aynıdır. Temel eğitim tasma takılarak yapılan bir eğitimdir. Eğitimin amacı köpeğinizin dikkatinin sizin üzerinizde olması, onların kontrolünün de sizin elinizde olmasıdır. Köpeklerin de insanlar gibi farklı karakterleri olduğu düşünülürse bu eğitim her köpekte aynı zaman içinde tamamlanamayabilse de yaklaşık 1 ay sürmektedir. Bu eğitim gel-otur, bekle, yat, takip et, evet, hayır, aferin gibi komutları kapsamaktadır. En önemli komutlardan biri olan “Aferin” ile köpeğiniz doğru davranışta bulunduğunu ve onaylandığını anlayacaktır.

Temel eğitim süreci başarıyla tamamlanmışsa acıbadem Köpek Eğitimi ileri itaat aşamasına geçmektedir. Bu eğitim tasma takılmadan uygulanmaktadır. Tüm köpek ırklarında eğer korkaklık, agresiflik gibi bir davranış bozukluğu yoksa bu eğitim de yaklaşık 1 ayda tamamlanmaktadır. Bu eğitim de başarıyla tamamlanmışsa köpeğiniz yabancılara gitmeyecek, verilen yiyeceği almayacaktır. Ayrıca attığınız bir nesneyi geri getirecek, kayış takılı olmaksızın yat, otur ve bekle komutlarını yerine getirecektir.

Acıbadem Köpek Eğitimi

Tuvalet eğitimi

Eve getirilen bir yavru köpeğin eğitiminde en sıkıntı çekilen konulardan biri tuvalet eğitimidir. Bu sorun da Acıbadem Köpek Eğitimi farkıyla en kısa sürede halledilmektedir. Evin rastgele bir yerine tuvaletlerini yapmaları nereye yapmaları gerektiğini bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda kızarak yaklaşmak problemi halletmez ve karakter bozukluğuna da yol açabilmektedir. Biraz sabırla çözülebilecek olan bu problem eğitim merkezinde 4 seans gibi kısa bir sürede halledilmektedir.

Köpeklere merkezimizde sosyallik, alan koruma gibi farklı eğitimler de verilebilmektedir. Tüm eğitim dönemlerinde asla şiddet uygulanmamakta, ödüllendirme, sevgi, sabır esaslı çalışmalar ile başarıya ulaşılmaktadır. Doğru eğitim, doğru yaklaşım davranış bozukluklarını önlemektedir. Eğitim süreçleri çok uzun olmayıp eğlenceli bir şekilde uygulanmaktadır. Köpeklerinizle birlikte yaşamınızda liderlik sizde olmalıdır. İşte bu yüzden köpeklerinizin eğitimi önemlidir. Tüm bu eğitimler sonrası içiniz rahat edecek, evlerinizin neşesi, sevimli dostlarınızın itaatkâr davranışları ve neşeli oyunlarıyla mutlu olacaksınız.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 674 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul