köpek oteli

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Anadolu hisarı Köpek Eğitimi ile birbirinden sevimli yüzleri ve ateş gibi tavırlarıyla kalplerimizde taht kurup karşın koyamayarak hayatımıza dahil olmak üzere bu samimi arkadaşlarımızın eğitimlerinden ve bu eğitimlerin sonucunda; onların ve sizlerin hayatındaki pozitif değişiklikleri belirtmekleyiz.

Özellikle bebeklik çağında hayatımızın içerisine soktuğumuz köpeklerimiz ile alakalı yaşadığımız sıkıntı ve hatalı davranışların en başında yetki ve tertip yetersizlikleri gelmektedir. Bunun için bir de köpek bakımıyla alakalı deneyim eksikliği eklendiğinde bazen sıkıntılar içinden çıkılamaz duruma gelerek; hiç birimizin istemediği ama çoğunlukla meydana gelen, sevgili dostunuzdan istemeyerek de olsa bölünme kararı vermenize kadar gidebilir. Tüm bu olumsuzlukları yaşamamak adına; köpeğiniz ile beraber uygun bir biçimde sevinçli olabilmeniz için anadolu hisarı köpek eğitimi profesyonel eğitim kadromuzla size hizmet sunmaktan ve başarılarımızı beraber yaşamını sürdürmek bizler için her an dayanılmaz bir gurur kaynağı olmuştur.

Köpeğinizin 3 ay ile 6 ay içerisinde meydana geldiği dönemde verilen bir eğitimdir. Bu eğitimde, köpeğin ev içerisindeki kurallarınızı koymanızı, bunları ne türlü uygulayacağınızı bununla beraber dışarıda ne türlü davranacağını öğrenmesini olanağı sağlamaktadır. Bu eğitimin maksadı köpeğiniz ile beraber ek olarak pratik ve uygun bir biçimde yaşamanızı sağlayacaktır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Köpek beslemenin ve bakımının basit esaslarını da bu eğitim yardımıyla gerçek ve çabuk bir biçimde öğrenerek köpekle yaşam standardınızı da bir üst seviyeye çıkarmış olursunuz. Benzer sürede da bu eğitim, basit itaat eğitimine bir basamak olduğundan; bu kursu almakta olan köpeğin basit itaat eğitimini alması da ek olarak pratik olacaktır. Eğitim sahaları ev içi ve harici mekân olarak 2 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Eğitim ömrü 4 haftadır. Eğitimin önce 3 haftasında köpeğiniz eğitmenimiz ile çalışmakta son haftasında da köpeğinize öğretilenler ve bunları ne türlü kullanmanız gerektiği, aile fertleri ile yapılmış durumda olan çalışmalar ile size aktarılmaktadır.

Sahip olduğunuz küçük patinin; en kocaman ve şayet vaktiyle müdahale edilip çözülmez ise hayatınızı karartacak durumda durum da olan sorunlarından biridir ev içi tuvalet kursu. Ev içi tuvalet eğitiminde zaman 3-6 ay aralığıdır. Ardından ise köpeğinizi bir zaman gözlemleyip bu kursu alıp alamayacağıyla alakalı size tam olarak ve gerçek bir haber verebiliriz.

Temel itaat eğitimini başarıyla tamamlamayan bir köpeğin öbür eğitimleri alması ya da epeyce başarılı olması beklenemez. Irkı her halükarda her köpeğin vakti geldiğinde basit itaat eğitimini alması çok önemlidir. Basit itaat kursu köpeğinizin öğrendiği basit itaat komutlarının yanında sizinle ek olarak uygun yaşamasına imkan sunan bir eğitimdir. Bu eğitim yardımıyla köpeğinin algısı açılmakta ve isteklerinizi ek olarak tam olarak anlamasını sağlamaktadır.

Temel itaat kursu yardımıyla köpekle beraber yaşam standardınızı da bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Basit itaat kursu hemen sevk kayışıyla verilen bir eğitim sistemidir. Bu sayede köpeğiniz tam manasıyla sizin kontrolünüz altında olmakta ve sizin otoritenizi kayıtsız koşulsuz onaylamaktadır. Çoğunlukla köpeklerimiz ev içerisinde bizleri dinlemekte güçlük çekmezler. Fakat dışarı çıktığınızda tamamıyla çeşitli bir karaktere bürünerek etraf şartlarından da etkilenerek hemen hemen sizi hiç dinlemeyip epeyce zorlarlar. Basit itaat kursu bu vaziyetin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Köpeğiniz 6 – 9 ay arasında basit itaat kursu alabilir. Zira köpeğinizin yaşıyla beraber adele yapısı güçlenerek ve karakteri oturmaya başladığı için eğitim alması zorlaşmaktadır. Fakat bu vaziyet eğitim almayacağı manasına da gelmemektedir. Eğitimin önce 3 haftasını eğitmenler ile nihai haftasını da sizlerle yapacağı çalışmalar ile tamamlanması çok uygun olduğu değerlendirilmektedir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 659 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu