köpek oteli

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Anadolu hisarı Köpek Eğitimi ile birbirinden sevimli yüzleri ve ateş gibi tavırlarıyla kalplerimizde taht kurup karşın koyamayarak hayatımıza dahil olmak üzere bu samimi arkadaşlarımızın eğitimlerinden ve bu eğitimlerin sonucunda; onların ve sizlerin hayatındaki pozitif değişiklikleri belirtmekleyiz.

Özellikle bebeklik çağında hayatımızın içerisine soktuğumuz köpeklerimiz ile alakalı yaşadığımız sıkıntı ve hatalı davranışların en başında yetki ve tertip yetersizlikleri gelmektedir. Bunun için bir de köpek bakımıyla alakalı deneyim eksikliği eklendiğinde bazen sıkıntılar içinden çıkılamaz duruma gelerek; hiç birimizin istemediği ama çoğunlukla meydana gelen, sevgili dostunuzdan istemeyerek de olsa bölünme kararı vermenize kadar gidebilir. Tüm bu olumsuzlukları yaşamamak adına; köpeğiniz ile beraber uygun bir biçimde sevinçli olabilmeniz için anadolu hisarı köpek eğitimi profesyonel eğitim kadromuzla size hizmet sunmaktan ve başarılarımızı beraber yaşamını sürdürmek bizler için her an dayanılmaz bir gurur kaynağı olmuştur.

Köpeğinizin 3 ay ile 6 ay içerisinde meydana geldiği dönemde verilen bir eğitimdir. Bu eğitimde, köpeğin ev içerisindeki kurallarınızı koymanızı, bunları ne türlü uygulayacağınızı bununla beraber dışarıda ne türlü davranacağını öğrenmesini olanağı sağlamaktadır. Bu eğitimin maksadı köpeğiniz ile beraber ek olarak pratik ve uygun bir biçimde yaşamanızı sağlayacaktır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Köpek beslemenin ve bakımının basit esaslarını da bu eğitim yardımıyla gerçek ve çabuk bir biçimde öğrenerek köpekle yaşam standardınızı da bir üst seviyeye çıkarmış olursunuz. Benzer sürede da bu eğitim, basit itaat eğitimine bir basamak olduğundan; bu kursu almakta olan köpeğin basit itaat eğitimini alması da ek olarak pratik olacaktır. Eğitim sahaları ev içi ve harici mekân olarak 2 ayrı bölümden oluşmaktadır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Eğitim ömrü 4 haftadır. Eğitimin önce 3 haftasında köpeğiniz eğitmenimiz ile çalışmakta son haftasında da köpeğinize öğretilenler ve bunları ne türlü kullanmanız gerektiği, aile fertleri ile yapılmış durumda olan çalışmalar ile size aktarılmaktadır.

Sahip olduğunuz küçük patinin; en kocaman ve şayet vaktiyle müdahale edilip çözülmez ise hayatınızı karartacak durumda durum da olan sorunlarından biridir ev içi tuvalet kursu. Ev içi tuvalet eğitiminde zaman 3-6 ay aralığıdır. Ardından ise köpeğinizi bir zaman gözlemleyip bu kursu alıp alamayacağıyla alakalı size tam olarak ve gerçek bir haber verebiliriz.

Temel itaat eğitimini başarıyla tamamlamayan bir köpeğin öbür eğitimleri alması ya da epeyce başarılı olması beklenemez. Irkı her halükarda her köpeğin vakti geldiğinde basit itaat eğitimini alması çok önemlidir. Basit itaat kursu köpeğinizin öğrendiği basit itaat komutlarının yanında sizinle ek olarak uygun yaşamasına imkan sunan bir eğitimdir. Bu eğitim yardımıyla köpeğinin algısı açılmakta ve isteklerinizi ek olarak tam olarak anlamasını sağlamaktadır.

Temel itaat kursu yardımıyla köpekle beraber yaşam standardınızı da bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Basit itaat kursu hemen sevk kayışıyla verilen bir eğitim sistemidir. Bu sayede köpeğiniz tam manasıyla sizin kontrolünüz altında olmakta ve sizin otoritenizi kayıtsız koşulsuz onaylamaktadır. Çoğunlukla köpeklerimiz ev içerisinde bizleri dinlemekte güçlük çekmezler. Fakat dışarı çıktığınızda tamamıyla çeşitli bir karaktere bürünerek etraf şartlarından da etkilenerek hemen hemen sizi hiç dinlemeyip epeyce zorlarlar. Basit itaat kursu bu vaziyetin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Köpeğiniz 6 – 9 ay arasında basit itaat kursu alabilir. Zira köpeğinizin yaşıyla beraber adele yapısı güçlenerek ve karakteri oturmaya başladığı için eğitim alması zorlaşmaktadır. Fakat bu vaziyet eğitim almayacağı manasına da gelmemektedir. Eğitimin önce 3 haftasını eğitmenler ile nihai haftasını da sizlerle yapacağı çalışmalar ile tamamlanması çok uygun olduğu değerlendirilmektedir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 536 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul