köpek oteli

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Dünyada ve ülkemizde pek çok yerde, güncellenen hizmet anlayışları ile köpek pansiyonları bulunuyor. İstanbul’da da pek çok semt yer aldığından çok fazla köpek pansiyonu konumlandırılmış, köpek sahiplerinin kolay ulaşımları amaçlanmıştır. İstanbul’un çoğu semtinde bulunan köpek pansiyonlarından dikkat çekenlerinden biri de Halkalı’da bulunan şirin köpek pansiyonudur. Başakşehir Köpek Pansiyonu, köpek sahiplerinin aradığı köpeklere hassasiyet, ilgi ve alakayı barındırarak güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam ediyor.

Köpek Pansiyonu Faydaları

Köpek otelleri, köpek sahiplerini zor durumlarda rahatlatacak, köpeklerinin güvenliği ve konforu için kaliteli hizmetiyle ideal yaşam alanlarını oluşturur. Köpeklerin kendi evlerindeki konforu korumak amacıyla uzman personeller eşliğinde aynı düzende günlük rutinlerine devam etmeleri amaçlanır. Köpek otellerinde köpeklere özel oda imkanı tanınır. Isıtma ve izolasyon açısından özenle dizayn edilen odalarda köpeklerin konforlu şekilde uyumaları için en iyi şartlar sağlanmıştır. Açık alan yaşam alanları ve kapalı olan yaşam alanları olmak üzere iki farklı bölümden oluşan köpek pansiyonları köpeklerin yaşam şartlarına uygun olarak seçim için oluşturulur.

Apartmanda yaşayan köpek için kapalı odalar tercih edilebilirken, bahçe köpekleri için açık alanda oluşturulan odalar seçilebilir. Konaklama hizmetinin yanı sıra pansiyonlarda oluşturulan ortak oyun alanları ile köpekler özgürce oyun oynayarak arkadaş edinecek fırsat yakalayabilirler. Köpek otellerinin kaliteli hizmetin yanında uzman veteriner hekimlerin sağlık kontrolleri ile de sağlık açısından ayrıca hassas davranılır. Gün içinde veterinerlerin köpekleri kontrolü sağlanarak hastalıkların önüne geçilerek koruma altına alınır. Ayrıca köpeklerin konakladıkları odalar her gün iyi bir şekilde dezenfekte edilir.

Ortam oyun alanları da her gün personeller tarafından temizlenir. Köpek canlar için hijyenik ortamların oluşturulması amaçlanır. Tuvalet hizmetinde çalışan personeller ile hiçbir sıkıntı yaşamadan tuvaletleri yaptırılır. Ayrıca yavru köpekler için köpek pansiyonları tarafından ekstra ücretler ile tuvalet eğitimleri verilebilir. Çıkış zamanına yakın köpeklerin genel temizlikleri, tüy ve tırnak bakımları yapılır. Sağlıklı ve bakımlı şekilde köpek sahipleri ile buluşturulur.

Başakşehir Köpek Pansiyonu

 

Başakşehir Köpek Pansiyonu Özellikleri

Günümüzde pek çok kişi evinde köpek besler, insanlar için en yakın arkadaşlardan biridir köpekler. Köpek sahipleri çok önemsedikleri köpeklerini acil seyahatlerde veya tatillerde bırakmak için güvenilir bir yuva arayışına girerler. İstanbul’da ikamet eden köpek sahipleri için en iyi konaklama alanlarından biri de Başakşehir köpek pansiyonudur. Köpekler duygusal ve ilgiye aç varlıklardır. Bu nedenle bu otelde köpeklerinin kaliteli bir şekilde bakımının yanı sıra ilgi gösterilmesi ve personeller tarafından özel olarak ilgilenilmesi amaçlanmıştır. Aynı zamanda pansiyonda konaklayan köpek müşteriler için enerjilerini atabilecekleri oyun alanları mevcuttur. Ve gün içinde iki kere personeller ile gezdirme ve tuvalet ihtiyacı için dışarı çıkarlar. Genel bakım ve beslenme ihtiyaçlarının dışında köpeklerin ayrıca eğitime ihtiyacı vardır.

Başakşehir köpek otelinde uzman köpek eğitimciler tarafından tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, yavru eğitimi gibi eğitimler verilir. Konaklama ücreti dışında ücrete tabiidir. Köpek sahiplerinin isteği doğrultusunda bulundukları süreçte eğitimlerine katkıda bulunarak gelişmelerinde yardımcı olunur. Eğitimler sonrasında pek çok şeyi öğrenen ve insanlarla daha rahat iletişim haline geçebilen köpekler, sahipleri ile buluştuklarında sahiplerini sevindirecek düzeyde gelişim gösterirler.

Eğitimden faydalanan köpeklere hafta iki komut öğretilir. Çıkış gününden sonra köpek sahiplerinin komutları uygulatarak sonuçların kalıcı olmasını sağlamaları gerekir. Köpek sahipleri, köpeklerinde uzak kaldıkları süreçte onları merak eder ve özlerler. Bu duygusal durumu daha aza indirmek için pansiyonlar ile sürekli iletişim halinde kalarak, köpekleri hakkında bilgiler alabilirler. Köpeklerin Başakşehir köpek pansiyonunda kaldıkları süre içinde uzman ve köpek sevgisi olan personeller tarafından hizmet verilir. İşini sevgiyle yapan ve güvenilir olmaları ile köpek sahiplerinin içini rahatlatan ideal köpek yaşam alanıdır.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 247 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul