köpek oteli

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Dünyada ve ülkemizde pek çok yerde, güncellenen hizmet anlayışları ile köpek pansiyonları bulunuyor. İstanbul’da da pek çok semt yer aldığından çok fazla köpek pansiyonu konumlandırılmış, köpek sahiplerinin kolay ulaşımları amaçlanmıştır. İstanbul’un çoğu semtinde bulunan köpek pansiyonlarından dikkat çekenlerinden biri de Halkalı’da bulunan şirin köpek pansiyonudur. Başakşehir Köpek Pansiyonu, köpek sahiplerinin aradığı köpeklere hassasiyet, ilgi ve alakayı barındırarak güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam ediyor.

Köpek Pansiyonu Faydaları

Köpek otelleri, köpek sahiplerini zor durumlarda rahatlatacak, köpeklerinin güvenliği ve konforu için kaliteli hizmetiyle ideal yaşam alanlarını oluşturur. Köpeklerin kendi evlerindeki konforu korumak amacıyla uzman personeller eşliğinde aynı düzende günlük rutinlerine devam etmeleri amaçlanır. Köpek otellerinde köpeklere özel oda imkanı tanınır. Isıtma ve izolasyon açısından özenle dizayn edilen odalarda köpeklerin konforlu şekilde uyumaları için en iyi şartlar sağlanmıştır. Açık alan yaşam alanları ve kapalı olan yaşam alanları olmak üzere iki farklı bölümden oluşan köpek pansiyonları köpeklerin yaşam şartlarına uygun olarak seçim için oluşturulur.

Apartmanda yaşayan köpek için kapalı odalar tercih edilebilirken, bahçe köpekleri için açık alanda oluşturulan odalar seçilebilir. Konaklama hizmetinin yanı sıra pansiyonlarda oluşturulan ortak oyun alanları ile köpekler özgürce oyun oynayarak arkadaş edinecek fırsat yakalayabilirler. Köpek otellerinin kaliteli hizmetin yanında uzman veteriner hekimlerin sağlık kontrolleri ile de sağlık açısından ayrıca hassas davranılır. Gün içinde veterinerlerin köpekleri kontrolü sağlanarak hastalıkların önüne geçilerek koruma altına alınır. Ayrıca köpeklerin konakladıkları odalar her gün iyi bir şekilde dezenfekte edilir.

Ortam oyun alanları da her gün personeller tarafından temizlenir. Köpek canlar için hijyenik ortamların oluşturulması amaçlanır. Tuvalet hizmetinde çalışan personeller ile hiçbir sıkıntı yaşamadan tuvaletleri yaptırılır. Ayrıca yavru köpekler için köpek pansiyonları tarafından ekstra ücretler ile tuvalet eğitimleri verilebilir. Çıkış zamanına yakın köpeklerin genel temizlikleri, tüy ve tırnak bakımları yapılır. Sağlıklı ve bakımlı şekilde köpek sahipleri ile buluşturulur.

Başakşehir Köpek Pansiyonu

 

Başakşehir Köpek Pansiyonu Özellikleri

Günümüzde pek çok kişi evinde köpek besler, insanlar için en yakın arkadaşlardan biridir köpekler. Köpek sahipleri çok önemsedikleri köpeklerini acil seyahatlerde veya tatillerde bırakmak için güvenilir bir yuva arayışına girerler. İstanbul’da ikamet eden köpek sahipleri için en iyi konaklama alanlarından biri de Başakşehir köpek pansiyonudur. Köpekler duygusal ve ilgiye aç varlıklardır. Bu nedenle bu otelde köpeklerinin kaliteli bir şekilde bakımının yanı sıra ilgi gösterilmesi ve personeller tarafından özel olarak ilgilenilmesi amaçlanmıştır. Aynı zamanda pansiyonda konaklayan köpek müşteriler için enerjilerini atabilecekleri oyun alanları mevcuttur. Ve gün içinde iki kere personeller ile gezdirme ve tuvalet ihtiyacı için dışarı çıkarlar. Genel bakım ve beslenme ihtiyaçlarının dışında köpeklerin ayrıca eğitime ihtiyacı vardır.

Başakşehir köpek otelinde uzman köpek eğitimciler tarafından tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, yavru eğitimi gibi eğitimler verilir. Konaklama ücreti dışında ücrete tabiidir. Köpek sahiplerinin isteği doğrultusunda bulundukları süreçte eğitimlerine katkıda bulunarak gelişmelerinde yardımcı olunur. Eğitimler sonrasında pek çok şeyi öğrenen ve insanlarla daha rahat iletişim haline geçebilen köpekler, sahipleri ile buluştuklarında sahiplerini sevindirecek düzeyde gelişim gösterirler.

Eğitimden faydalanan köpeklere hafta iki komut öğretilir. Çıkış gününden sonra köpek sahiplerinin komutları uygulatarak sonuçların kalıcı olmasını sağlamaları gerekir. Köpek sahipleri, köpeklerinde uzak kaldıkları süreçte onları merak eder ve özlerler. Bu duygusal durumu daha aza indirmek için pansiyonlar ile sürekli iletişim halinde kalarak, köpekleri hakkında bilgiler alabilirler. Köpeklerin Başakşehir köpek pansiyonunda kaldıkları süre içinde uzman ve köpek sevgisi olan personeller tarafından hizmet verilir. İşini sevgiyle yapan ve güvenilir olmaları ile köpek sahiplerinin içini rahatlatan ideal köpek yaşam alanıdır.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 382 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu