köpek oteli

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi

Paylaş
 

Bayrampaşa İstanbul’un en kalabalık nüfusuna sahip semtlerinden biridir. Semtin nüfusunun her geçen gün artması ve devamlı olarak yapılaşmasına bağlı olarak köpek sahipleri köpeklerinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremez hale gelir. Bu durumda Bayrampaşa köpek eğitim merkezi ‘ne ihtiyaç duyarlar.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi Neden Tercih Edilmelidir?

Köpek eğitimleri köpeklerle kurulacak olan iletişim ve onların daha sosyal varlıklar haline gelmesi adına oldukça önemlidir. Köpeğin eğitimli olması aynı ev içerisinde yaşadığı sahibinin işini rahatlatacaktır. Çünkü köpekler söylenenleri anlamaz ancak verilecek eğitim ve kuvvetleri hisleri sayesinde yapılan her hareketi rahatlıkla analiz edebilir. Köpek eğitimi sahibi ile arasında ki ilişkinin kaliteli olmasında açısından da oldukça önemli bir uygulamadır. Köpek şehirlerin yapılaşmasından dolayı devamlı olarak eve hapsedildiği için dışarı çıkarıldıkları zaman nasıl davranmaları gerektiğinde sıkıntı yaşarlar.

Bu nedenle köpeklerin mutlaka eğitilmesi gerekir. Köpeklerin eğitimlerinin verimli olması için mutlaka eğitim konusunda bilinçli kişiler tarafından verilmesi gerekir. Bu tür durumlarda köpek eğitim merkezleri köpek sahiplerinin kurtarıcısı haline geliyor. Eğitim almayan köpek hem sosyalleşme hem de temizlik konularında da oldukça ciddi sıkıntılar yaşarlar. Köpekler, bu eğitim merkezleri tarafından tam olarak şehir yaşantısına uyum sağlamayı öğrenecektir. Köpeklerin işinde uzman kişiler ve eğitim merkezlerinden alacakları eğitimler onların daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmelerine yardım edecektir.

Köpek eğitimleri köpeklerin sahipler arasında ki ilişkilerin düzene girmesi açısından oldukça önemlidir. Eğitim alan köpek sahibinin vermiş olduğu komutlara daha çabuk uyar ve bu komutları eksiksiz olarak yerine getirir. Köpeklere bu eğitimlerle tuvalet eğitimi verilir. Köpek bu tuvalet eğitimi sayesinde tuvaletini nereye yapıp nereye yapmaması gerektiğini öğrenir. Köpeğe tuvaletini nereye yapacağı ancak verilecek olan eğitimlerle öğretilir. Köpek verilen bu eğitimlerden bir süre sonra sahibinin istediği şekilde davranmayı öğrenir. Ancak köpeğin sahibinin vermiş olduğu komutlara uymaması durumunda, sabırlı olunmalı ve köpeklere kesinlikle sert tavırlarla yaklaşılmamalıdır. Aksine köpek eğitimi esnasında köpek, verilen her komuta uyduğu takdirde ödüllendirilmelidir.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Merkezi

Köpek Eğitimleri Neden Önemlidir?

 

Ödüllendirilen köpek bir daha ki komutları yerine getirdiği takdirde ödülleneceğini bildiği için bu komutları eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Köpekler yapıları gereği doğal bir yaşama sahip olduklarından dolayı tuvaletlerini doğaya yapmaya alışkındırlar. Ancak evde beslenen köpekler için e içerisinde bir doğa ortamı bulunmadığından köpeğin mutlaka tuvalet eğitimi alması gerekir. Bu nedenle köpekler kesinlikle bir köpek eğitim merkezine bırakılmalıdır. Bu köpeklerin yaşam koşullarına daha kolay adapte olmaları açısından oldukça önemlidir. Köpek eğitim merkezlerinin tümü kendilerinin belirlediği şekilde eğitim verirler. Eğitim merkezlerinde görev alan bazı eğitimciler evler gelerek eğitimlerine burada başlar kimisi ise köpeğin mutlaka merkeze gelmesi gerektiğini söylerler. Köpeklere evde eğitim verilmesi durumunda köpek bulunduğu ortama alışkın olduğundan ve sahibinin yanında kendisini güvende hissettiğinden dolayı verilecek olan eğitimlere daha kolay cevap verir.

Eğitim merkezlerine bırakılan köpekler ise yalnızca burada bulunan personeller eşliğinde eğitimlerine devam ederler. Köpeğe doğru bir şekilde eğitim verilmesi sonucunda köpekte meydana gelen bir çok davranış bozukluğu düzeltilebilir. Köpeğin hem şehir hem de ev ortamına daha kolay adapte olması sağlanır. Eğitim merkezlerinde köpeklere eğitimleri yanında bir de vücutlarında bulunan enerjilerini atmaları için günlük aktivitelere katılma fırsatı da tanınır. Köpek bu eğitim merkezlerinde kendileri için hazırlanmış olan oyun alanlarında oyunlar oynar ve oldukça keyifli zamanlar geçirir. Ancak köpeğe eğitim verilirken köpek huzursuz ve isteksiz olmaları durumunda kesinlikle devam edilmemelidir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 344 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu