köpek oteli

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği

Paylaş
 

Her evcil hayvanın ev şartlarında bakılması için belirli alışkanlıkları edinmesi bunun içinde bir dizi eğitimden geçmesi gerekiyor. Söz konusu köpekler olunca eğitim konusu çok daha önemli. Birçok köpek cinsi farklı karakter ve özelliklere sahip birçoğu apartman gibi çoklu yaşama alanlarında yaşamak için bazı alışkanlıkları edinmesi için profesyonel eğitime ihtiyaç duyar. Eğitim almamış köpekler sahiplerine istenmedik problemler çıkarır. İstanbul gibi çok kalabalık bir şehirde bakılan evcik köpek sayısı ve çeşidi çok fazla. Bu nedenle çok sayıda eğitim merkezi var. En iyi eğitimlerin verildiği yerlerden biri Beşiktaş. Beşiktaş’ta yaşayan köpek sahiplerine çok fazla seçenek sunan eğitim merkezleri var. İster burada oturun ister İstanbul’un herhangi bir köşesinde köpeğinizin ihtiyacı olan en iyi eğitimi Beşiktaş’ta ki eğitim merkezlerinde aldırabilirsiniz.

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği

Beşiktaş Köpek Eğitim Faydaları

Beşiktaş’taki köpek eğitim çiftliklerinin bu kadar faydalı olmasının en büyük nedeni köpeğe en iyi şartlarda bilimsel metotlar ile belirli alışkanlıkları kazandırması. Her köpek cinsinin farklı karakterler de olduğunun fakında olan Beşiktaş’taki eğitim uzmanları köpeğin cinsine isteğine ve sahibinin beklentisine göre bir eğitim yolu çiziyor. Buda köpeğin toplum içinde daha uyumlu olmasını sağlıyor. Köpek sahiplerinin her yerde rahatça köpeklerine bakma şansı veriyor. Beşiktaş köpek eğitim çiftliği köpeklerin en iyi şartlarda eğitilmesi için hazırlanmış alanlardır. Köpek eğitim aldığı süre zarfında herhangi bir yadırgama veya psikolojik problem yaşamaz. Aldığı eğitim kalıcı olur.

Beşiktaş Eğitim Çiftliğinde Verilen Eğitimler

Beşiktaş köpek eğitim çiftlikleri çok kapsamlı çalışan yerlerdir. Onlarca faklı cins için ideal olan eğitim türü belirlenir ve en kısa sürede verimli olarak tatbik edilir. Köpeğiniz isteğiniz doğrultusunda tuvalet ve beslenme alışkanlıkları, belirli talimatları yerine getirmesi, koruma görevi, av köpeği eğitimi, ileri seviye itaat etme alışkanlığı gibi eğitimler en doğru yolla köpeğe verilir. Bunları uygularken Beşiktaş köpek eğitim çiftlikleri köpeğinizi zorlamadan oyun oynar gibi yapar. Buda köpekte çok daha kısa sürede sonuç alınması sağlar.

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği Nasıl Bir Yer?

Beşiktaş’taki eğitim çiftlikleri geniş alana yayılmış merkezlerdir. Birden fazla köpeğin rahat rahat barınabileceği ve eğitimlerini alabileceği çiftlikler köpekler için özel olarak sürekli steril tutulur. Kullanılan tüm malzemeler doğal bir yapıdadır. Oyun alanları eğitim malzemeleri köpeğin cinsine ve alışkanlıklarına göre sevdiği materyallerden oluşur. Beslenme ile ilgili eğitim süresince özel bir program uygulanır ve köpeğin alması gereken tüm besinler yeterli seviyede onu mutlu edecek şekilde verilir. Beşiktaş eğitim çiftliklerinde köpeklerin sağlık durumları da sürekli kontrol altında tutulur. Uzmanlar tarafında düzenli kontrolleri yapılır. Köpeğiniz kaldığı süre zarfında hiçbir yabancılık çekmez eğitim dışında oyun aktiviteleri ve diğer köpekler ile serbest zaman geçirerek sosyalleşir. Bunların hepsi köpeğinizin Beşiktaş’taki çiftliklerde aldığı eğitim sırasında bilimsel olarak yapılır.

Hangi Köpekler Ne Kadar Süre Eğitim Alır?

Sağlık kontrolleri yapılmış her cins Beşiktaş eğitim çiftliklerinde eğitim alma şansına sahip. Bunun için çiftlik yetkilileri ile birebir iletişim kurmak gerekiyor. Eğitim süresi köpeğin cinsi anlama ve öğrenme yetisi ile beraber alacağı eğitimin çeşidine göre değişir. Köpeğiniz basit tuvalet alışkanlıkları için eğitilecekse bu süre çok uzun olmazken ileri seviye bir eğitim düşünen köpek sahipleri için eğitim süresi biraz daha uzun olur. Köpeğin alacağı eğitime yatkınlığı da bu sürede çok büyük etkendir. Köpeğiniz için en ideal olan eğitim şekli ve ihtiyaçları ile ilgili bu alanda uzmanlaşmış çiftlik personeline danışabilir, yeterli bilgiyi alabilirsiniz. Bu sayede köpeğiniz en iyi şartlarda en iyi eğitimi alır.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 179 kere okundu.
Etiketler:
Beşiktaş Köpek
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul