köpek oteli

Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği

Paylaş
 

Köpekler hangi ırktan olurlarsa olsunlar mutlaka eğitime tabi tutulmaları gerekiyor. Köpekler doğru ve sistemli eğitildikleri takdirde yaratılışlarında bulunan yetenekleri gün yüzüne çıkabiliyor. Köpeklerin eğitiminde köpek sahipleri de belli bir bilgi birikiminde olması gerekiyor. Ancak köpeklere verilecek bazı eğitimler köpek sahiplerinden ayrı olarak verilmesi gerekiyor. Bu nedenle köpek eğitim merkezleri köpeklerin eğitim ve bakımları açısından oldukça büyük önem arz ediyor. Beykoz köpek eğitim çiftliği de köpeklerin eğitimleri konusunda oldukça kaliteli hizmet sunan ve köpeklerin profesyonel anlamda eğitilmeleri konusunda detaylı hizmet veren bir kuruluştur.

Köpek Eğitiminin Önemi

Beykoz köpek eğitim çiftliğinde köpeklere verilen eğitim ile birlikte köpek ile ortak bir dil oluşturularak talep edilen isteklerin bu ortak dil sayesinde köpeklere yaptırılabiliyor. Verilen eğitimler ile birlikte köpekler ile uyumlu bir şekilde ortak yaşam imkanı da sağlanabiliyor. Beykoz köpek eğitim çiftliğinde köpekler ırksal özelliklerine göre ayrı ayrı gruplandırılarak köpeklerin ırksal özelliklerine göre ayrı eğitim programları düzenleniyor. Bu sistem köpeklerin kendi ırklarına uygun eğitimleri almasına ve daha verimli olmalarına neden oluyor. Bu nedenle Beykoz köpek eğitim çiftliği köpeklere tüm köpeklerin alması gereken temel itaat eğitiminden başlayarak sırası ile ileri itaat eğitimleri ve tuvalet eğitimleri ile eğitim konusunda eksik olan tüm konularda kaliteli eğitim hizmeti ile köpeklere tüm eğitim aşamalarında geçebiliyorlar.

Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği

Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği – Temel İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitimi hangi ırktan olursa olsun tüm köpeklerin alması gereken eğitimlerden birisidir. Bu eğitim tüm eğitimlerin temelini oluşturduğundan temel itaat eğitiminin kalitesi diğer eğitimleri de yakından ilgilendiriyor. Bu nedenle beykoz köpek eğitim çiftliği temel itaat eğitimine büyük önem vererek köpeklerin eğitimleri konusunda önemli temeller atıyor. Temel itaat eğitimi yeni dünyaya gelmiş bir bebeğe verilecek temel eğitimler gibi tüm köpeklere verilen önemli bir eğitim aşamasıdır. Temel itaat eğitimi komutlar esasına dayalı olan bir eğitim çeşidi olduğundan temel komutlar olan yürü, koş, bekle, otur ve yat gibi temel komutların belirli aksesuarlar ile verilmesine dayanan bir eğitim sistemidir.

Bu aksesuarlar kayış ya da tasmadan oluşuyor. Kayış ya da tasma yardımı ile temel komutlar köpek eğitim uzmanı tarafından belirlenen komutlara riayet etmesi sağlanıyor. Temel itaat eğitimleri Beykoz köpek çiftliğinde ortalama olarak 4 hafta sürüyor. Ancak bu süre köpeklerin ırk yapısına ve davranış özelliklerine göre daha uzun da olabiliyor. Temel itaat eğitimi ödül esasına göre veriliyor. Köpekler eğitim esnasında istenilen işlemleri yaptıkça köpek eğitim uzmanı tarafından ödüllendirilerek eğitime güdülenmeleri sağlanıyor. Ödül sistemi köpeklerin öğrenme aşamalarında oldukça önemli bir konudur. Temel itaat eğitimi sonunda köpekler, verilen eğitim çerçevesinde değerlendirilir. Değerlendirilen köpekler eğer ki başarı elde etmişler ise bir üst eğitim basamağına geçerler. Eksikler söz konusu ise o eksikliklerin tamamlanması için kısa süreli temel itaat eğitimine devam edilir.

 

İleri İtaat Eğitimi ve Özellikleri

Temel itaat eğitiminde başarı elde eden köpekler bir üst eğitim basamağı olan ileri itaat eğitimine alınırlar. İleri itaat eğitimini temel itaat eğitiminden ayıran en önemli özellik temel komutların tasma ya da kayış yardımı olmadan söz ya da işaret dili ile verilmesidir. İleri itaat eğitimi de tüm köpek ırklarına verilebilecek bir eğitimdir. Eğitimin süresi 4 hafta sürüyor. İleri itaat eğitiminin verilmesi gereken alanların geniş olması ve dış çevreden köpeklerin dikkatini dağıtmasından izole edilmiş olması nedeni ile köpekler ileri itaat eğitimini daha verimli bir şekilde alıyorlar. Sunulan kaliteli hizmet nedeni ile beykoz köpek eğitim çiftliği birçok köpek sahibi tarafından tercih ediliyor.

 

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 388 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu