köpek oteli

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Paylaş
 

Köpekler o kadar güzel varlıklardır ki insanları psikolojik anlamda olumlu etkiler. Birçok insan bu güzel varlıklarla vakit geçirirken her şeyi unuturlar. Bir insan morali bozuk olduğunda köpeği ile oyun oynamaya başladığı anda yaşadığı o kötü olaydan uzaklaşarak bambaşka bir dünyaya geçiş yapar. Bu güzel varlıklar iyi bir eğitim aldığı zaman o güzel vakitler daha da güzel olur. Fakat her köpek sahibi köpeğin bakımı ve eğitimi ile tam bir bilgiye sahip olmayabilir. Eğitim almayan bir köpek ise hem sahibine hem de çevresine rahatsızlık veren davranışlar edinebilir. Bu gibi durumda devreye Esenler köpek eğitim çiftliği giriyor. Esenler köpek eğitim çiftliği hem sizlere köpeğinize nasıl bakım yapmanız gerektiğini hem de köpeğinize nerede nasıl davranması gerektiğini öğretiyor. Köpeğiniz burada aldığı eğitim ile onunla yaşamak daha zevkli bir hale gelecek.

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Köpek Eğitim Çiftliğinde Verilen Hizmetler:

Köpeğiniz için en önemli olan aşı kartının mutlaka olması gerekir. Köpeğinizin sağlık kontrolleri ve aşı zamanı size tahsis edilen veteriner tarafından yapılır. Aşı zamanı geldiğinde aşıları hatırlatır. Düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılır. Sizlerin ev içinde ya da ev dışında belirlediğiniz alanda tuvalet eğitimi verilir. Köpeğinizin tüy dökme zamanı geldiğinde temizliği yapılır. Köpeğinizin diğer ihtiyacı olan tırnak bakımı özenle yapılır. Köpeğinizin sizden başka birinden yiyecek almaması, gördüğü her yiyeceği yememesi gerektiği öğretilir. Köpeğinizin sizin yetiştirme alışkanlığınıza göre beslenme alışkanlığı eğitimi verilir. Köpeğinizin oyun oynarken ısırma alışkanlığı edinmemesi sağlanır. Kötü alışkanlıklar edinen köpeğinizin o alışkanlıklarının kötü olduğu ve yapmaması gerektiği öğretilir. Tasma alışkanlığı olmayan köpeğinize tasma eğitimi verilir. Esenler köpek eğitim çiftliği köpek eğitimi konusunda hassas ve titiz bir eğitim vermektedir.

Esenler köpek eğitim çiftliği personeli köpek eğitmenliği konusunda uzman olan ve hayvanları seven bir personelden oluşur. Köpeğiniz sevgi ve ilgi ile eğitim alır. Eğitimler verilirken köpeğinize hiçbir şekilde şiddet uygulanmaz. İtaat eğitimi programında köpeğiniz otur bekle, takip et, yat bekle gibi komutları öğrenerek sizinle daha uyumlu yaşaması sağlanır. Davranış bozukluğu ( ısırma, eşyaları parçalama, sürekli havlama ve saldırganlık) olan köpeğinize uzman eğitmen tarafından yapılan test ve inceleme ile ona uygun eğitim programı hazırlanır. Yanlı eğitim almış olan bir köpek agresif, psikolojisi bozuk ve karakter değişimine uğrayabilir. Tüm bu problemleri yaşayan köpeğiniz için en uygun program seçilerek köpeğinizin sakin, uyumlu bir köpek olması sağlanır. Köpeğinizin cinsi veya yaşı ne olursa olsun köpeğinize uygun olan eğitim ile Esenler köpek eğitim çiftliği siz köpek sahiplerinin her zaman hizmetinizdedir. Köpeğinizin uzman kişiler tarafından eğitim almasını istiyorsanız Esenler köpek eğitim çiftliği ile irtibata geçebilirsiniz.

Neden Esenler Köpek Eğitim Çiftliği:

Esenler köpek eğitim çiftliğinde köpeğinize sizler kadar iyi bakılırken en iyi eğitimin alınması sağlanır. Çiftliğimizde köpeklerinize sizler kadar sevgi ve ilgi gösterilir. İyi alışkanlıklar edinen bir köpek ile yaşamanın ne kadar güzel bir şey olduğunu Esenler köpek eğitim çiftliği ile eğitim almış köpeğiniz ile yaşadığınızda anlayacaksınız. Köpeğinizi buraya teslim etmeden önce ziyaret ederek nasıl bir yerde nasıl eğitim veriliyor görebilirsiniz. Köpeğinizi içiniz rahat bir şekilde Esenler köpek eğitim çiftliğine teslim edebilirsiniz. Çiftliğimize sadece köpek sahipleri değil köpek edinmek isteyen herkes gelebilir. Köpek sahibi olmak isteyen kişiler buraya gelerek bilgi edinebilir. Merak etmiş olduğunuz tüm konular hakkında Esenler köpek eğitim çiftliği ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın ki her canlı bizler için önem taşır.

 

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 390 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu