köpek oteli

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Paylaş
 

Köpekler o kadar güzel varlıklardır ki insanları psikolojik anlamda olumlu etkiler. Birçok insan bu güzel varlıklarla vakit geçirirken her şeyi unuturlar. Bir insan morali bozuk olduğunda köpeği ile oyun oynamaya başladığı anda yaşadığı o kötü olaydan uzaklaşarak bambaşka bir dünyaya geçiş yapar. Bu güzel varlıklar iyi bir eğitim aldığı zaman o güzel vakitler daha da güzel olur. Fakat her köpek sahibi köpeğin bakımı ve eğitimi ile tam bir bilgiye sahip olmayabilir. Eğitim almayan bir köpek ise hem sahibine hem de çevresine rahatsızlık veren davranışlar edinebilir. Bu gibi durumda devreye Esenler köpek eğitim çiftliği giriyor. Esenler köpek eğitim çiftliği hem sizlere köpeğinize nasıl bakım yapmanız gerektiğini hem de köpeğinize nerede nasıl davranması gerektiğini öğretiyor. Köpeğiniz burada aldığı eğitim ile onunla yaşamak daha zevkli bir hale gelecek.

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Köpek Eğitim Çiftliğinde Verilen Hizmetler:

Köpeğiniz için en önemli olan aşı kartının mutlaka olması gerekir. Köpeğinizin sağlık kontrolleri ve aşı zamanı size tahsis edilen veteriner tarafından yapılır. Aşı zamanı geldiğinde aşıları hatırlatır. Düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılır. Sizlerin ev içinde ya da ev dışında belirlediğiniz alanda tuvalet eğitimi verilir. Köpeğinizin tüy dökme zamanı geldiğinde temizliği yapılır. Köpeğinizin diğer ihtiyacı olan tırnak bakımı özenle yapılır. Köpeğinizin sizden başka birinden yiyecek almaması, gördüğü her yiyeceği yememesi gerektiği öğretilir. Köpeğinizin sizin yetiştirme alışkanlığınıza göre beslenme alışkanlığı eğitimi verilir. Köpeğinizin oyun oynarken ısırma alışkanlığı edinmemesi sağlanır. Kötü alışkanlıklar edinen köpeğinizin o alışkanlıklarının kötü olduğu ve yapmaması gerektiği öğretilir. Tasma alışkanlığı olmayan köpeğinize tasma eğitimi verilir. Esenler köpek eğitim çiftliği köpek eğitimi konusunda hassas ve titiz bir eğitim vermektedir.

Esenler köpek eğitim çiftliği personeli köpek eğitmenliği konusunda uzman olan ve hayvanları seven bir personelden oluşur. Köpeğiniz sevgi ve ilgi ile eğitim alır. Eğitimler verilirken köpeğinize hiçbir şekilde şiddet uygulanmaz. İtaat eğitimi programında köpeğiniz otur bekle, takip et, yat bekle gibi komutları öğrenerek sizinle daha uyumlu yaşaması sağlanır. Davranış bozukluğu ( ısırma, eşyaları parçalama, sürekli havlama ve saldırganlık) olan köpeğinize uzman eğitmen tarafından yapılan test ve inceleme ile ona uygun eğitim programı hazırlanır. Yanlı eğitim almış olan bir köpek agresif, psikolojisi bozuk ve karakter değişimine uğrayabilir. Tüm bu problemleri yaşayan köpeğiniz için en uygun program seçilerek köpeğinizin sakin, uyumlu bir köpek olması sağlanır. Köpeğinizin cinsi veya yaşı ne olursa olsun köpeğinize uygun olan eğitim ile Esenler köpek eğitim çiftliği siz köpek sahiplerinin her zaman hizmetinizdedir. Köpeğinizin uzman kişiler tarafından eğitim almasını istiyorsanız Esenler köpek eğitim çiftliği ile irtibata geçebilirsiniz.

Neden Esenler Köpek Eğitim Çiftliği:

Esenler köpek eğitim çiftliğinde köpeğinize sizler kadar iyi bakılırken en iyi eğitimin alınması sağlanır. Çiftliğimizde köpeklerinize sizler kadar sevgi ve ilgi gösterilir. İyi alışkanlıklar edinen bir köpek ile yaşamanın ne kadar güzel bir şey olduğunu Esenler köpek eğitim çiftliği ile eğitim almış köpeğiniz ile yaşadığınızda anlayacaksınız. Köpeğinizi buraya teslim etmeden önce ziyaret ederek nasıl bir yerde nasıl eğitim veriliyor görebilirsiniz. Köpeğinizi içiniz rahat bir şekilde Esenler köpek eğitim çiftliğine teslim edebilirsiniz. Çiftliğimize sadece köpek sahipleri değil köpek edinmek isteyen herkes gelebilir. Köpek sahibi olmak isteyen kişiler buraya gelerek bilgi edinebilir. Merak etmiş olduğunuz tüm konular hakkında Esenler köpek eğitim çiftliği ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Unutmayın ki her canlı bizler için önem taşır.

 

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 207 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul