köpek oteli

Göztepe Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Son zamanlarda evcil hayvan sahiplenme durumunda büyük bir artış yaşanıyor. Sahiplenilen bu hayvanların çok büyük bölümünü köpekler oluşturuyor. İnsanlar ile aynı ortamda yaşamaya maruz kalan bu köpeklerin eğitimli olması hem köpek için hem de köpek sahibi için önem arz ediyor. Köpek sahipleri sahiplendikleri köpeklerine gerekli eğitimi vermek konusunda çoğu zaman yetersiz kalabiliyor. Bu yöndeki ihtiyaçların karşılanmasında köpeklere eğitim verilmesi, köpek sahiplerinin de köpek bakımı konusunda bilgi sahibi olması açısından, köpek eğitim merkezleri gittikçe önem kazanıyor. Göztepe Köpek Eğitimi bu ihtiyaçlara çok iyi çözüm olanağı sunarak köpek sahiplerine oldukça güven veriyor

Göztepe Köpek Eğitimi Ne gibi Yararlar Getirir?

Göztepe Köpek Eğitimi gerek köpeğe gerek ise köpek sahibine birçok yarar sunmaktadır. Eğitim almış bir köpeğin yaşadığı alana sağladığı uyum ile köpek sahibinin köpekler konusunda bilgi sahibi olması, köpeği ile kurduğu uyumlu ilişkiler sayesinde köpek beslemek hem kolay hem de daha keyifli hale gelir. Bu uyum bütünlüğünün sağlanmasında katkı sağlayan Göztepe Köpek Eğitimi, köpek beslemeyi zevki bir uğraş haline getirmeyi çok iyi başarıyor. Köpek eğitimi hakkında yeterli bilgi donanımına sahip olmayan köpek sahipleri, köpeğine öğretebileceği yakala, tut, otur, kalk gibi basit komutların ötesine geçemiyor. Özellikle de insanlar ile aynı ortamı yaşayan bu köpeklerin tuvalet eğitimi oldukça önemli bir konudur. Bu konuda yapılacak bilinçsiz eğitim yaklaşımları köpeğe yarar yerine zarar getirebilir. Tuvalet eğitimini tam olarak alamayan köpek tuvalet ihtiyacı geldiğinde olur olmaz yere yaparak köpek sahibin de hoşuna gitmeyeceği durumları ortaya çıkarır. Bu hem köpek hem de insan psikolojisi açısından zararlıdır.

Göztepe Köpek Eğitimi Programındaki Eğitimler Nelerdir?

İstanbul’un Göztepe semtinde ve civarında yerleşmiş köpek sahiplerinin, köpeklerinin her türlü ihtiyaçlarının giderilmesinde etkin rol alan Göztepe Köpek Eğitimi Merkezi, kadrosunda bulundurduğu eğitimli uzman eğitmenler ile ırk ve cins ayrımı gözetmeden her tür köpeğin eğitiminde görev almaktadır. Burada köpeklerin her türlü ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler verilebiliyor. Bu eğitimler sırayla; Temel itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, koruma eğitimi, aktör eğitimi, ileri derece itaat eğitimi, sosyalleşme eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, show eğitimi, arama kurtarma eğitimi, uyuşturucu eğitimidir. Köpek sahibi bu eğitimlerin dışında düşündüğü bir eğitim var ise Göztepe Köpek Eğitimi yetkilileri ile görüşmelidir.

Göztepe Köpek Eğitimi

Göztepe Köpek Eğitimi Programından Sevginin Yeri

Yapılan bilimsel araştırmalar köpeklerin tıpkı bir insan gibi neşe, üzüntü, gülme, kıskançlık, utanç gibi duygulara sahip olduklarını göstermiştir. Diğer hayvan türlerine göre çok özel bir yeri olan köpeklerin kuvvetli hisleri olduğu ve insani duyguları tanıdığı biliniyor. Bu anlamda değerlendirildiğinde insana en yakın olan hayvan türünün köpek olduğunu kabul etmek gerek. Bu bilincin yeterinde farkında olan Göztepe Köpek Eğitimi Merkezi çalışanları köpeklere verdiği eğitimlerde sevgiyi temel alır. Dost canlısı, güvenilir ve sadık olan bu canlı türünün eğitiminde başarılı olmak için, şiddetten ve cezalandırmadan tamamen uzak olan Göztepe Köpek Eğitimi, sergilediği bu tutum ile birçok köpek sahibinin köpeklerini gönül rahatlığı ile emanet ettikleri güvenilir bir kurum olmayı başarmıştır.

Göztepe Evde Köpek Eğitimi

Göztepe Köpek Eğitimi, yerinde köpek eğitim hizmeti ile birçok köpek sahibini rahatlığa kavuşturuyor. Köpeği ile sorunlar yaşayan köpek sahibi Gözde Köpek Eğitimi ekibine ulaşarak yardım alabiliyor. Gözde Eğitim Merkezi olarak ihtiyaç duyulan eve gönderilen uzman kişiler, köpeğin yaşam alanında gerekli analizleri yaparak nasıl bir eğitim verileceği konusunda köpek sahibi ile anlaşarak seanslar şeklinde verilecek eğitimler ie birçok sorunun önüne geçiyor.

 

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 350 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu