köpek oteli

Göztepe Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Son zamanlarda evcil hayvan sahiplenme durumunda büyük bir artış yaşanıyor. Sahiplenilen bu hayvanların çok büyük bölümünü köpekler oluşturuyor. İnsanlar ile aynı ortamda yaşamaya maruz kalan bu köpeklerin eğitimli olması hem köpek için hem de köpek sahibi için önem arz ediyor. Köpek sahipleri sahiplendikleri köpeklerine gerekli eğitimi vermek konusunda çoğu zaman yetersiz kalabiliyor. Bu yöndeki ihtiyaçların karşılanmasında köpeklere eğitim verilmesi, köpek sahiplerinin de köpek bakımı konusunda bilgi sahibi olması açısından, köpek eğitim merkezleri gittikçe önem kazanıyor. Göztepe Köpek Eğitimi bu ihtiyaçlara çok iyi çözüm olanağı sunarak köpek sahiplerine oldukça güven veriyor

Göztepe Köpek Eğitimi Ne gibi Yararlar Getirir?

Göztepe Köpek Eğitimi gerek köpeğe gerek ise köpek sahibine birçok yarar sunmaktadır. Eğitim almış bir köpeğin yaşadığı alana sağladığı uyum ile köpek sahibinin köpekler konusunda bilgi sahibi olması, köpeği ile kurduğu uyumlu ilişkiler sayesinde köpek beslemek hem kolay hem de daha keyifli hale gelir. Bu uyum bütünlüğünün sağlanmasında katkı sağlayan Göztepe Köpek Eğitimi, köpek beslemeyi zevki bir uğraş haline getirmeyi çok iyi başarıyor. Köpek eğitimi hakkında yeterli bilgi donanımına sahip olmayan köpek sahipleri, köpeğine öğretebileceği yakala, tut, otur, kalk gibi basit komutların ötesine geçemiyor. Özellikle de insanlar ile aynı ortamı yaşayan bu köpeklerin tuvalet eğitimi oldukça önemli bir konudur. Bu konuda yapılacak bilinçsiz eğitim yaklaşımları köpeğe yarar yerine zarar getirebilir. Tuvalet eğitimini tam olarak alamayan köpek tuvalet ihtiyacı geldiğinde olur olmaz yere yaparak köpek sahibin de hoşuna gitmeyeceği durumları ortaya çıkarır. Bu hem köpek hem de insan psikolojisi açısından zararlıdır.

Göztepe Köpek Eğitimi Programındaki Eğitimler Nelerdir?

İstanbul’un Göztepe semtinde ve civarında yerleşmiş köpek sahiplerinin, köpeklerinin her türlü ihtiyaçlarının giderilmesinde etkin rol alan Göztepe Köpek Eğitimi Merkezi, kadrosunda bulundurduğu eğitimli uzman eğitmenler ile ırk ve cins ayrımı gözetmeden her tür köpeğin eğitiminde görev almaktadır. Burada köpeklerin her türlü ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler verilebiliyor. Bu eğitimler sırayla; Temel itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, koruma eğitimi, aktör eğitimi, ileri derece itaat eğitimi, sosyalleşme eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, show eğitimi, arama kurtarma eğitimi, uyuşturucu eğitimidir. Köpek sahibi bu eğitimlerin dışında düşündüğü bir eğitim var ise Göztepe Köpek Eğitimi yetkilileri ile görüşmelidir.

Göztepe Köpek Eğitimi

Göztepe Köpek Eğitimi Programından Sevginin Yeri

Yapılan bilimsel araştırmalar köpeklerin tıpkı bir insan gibi neşe, üzüntü, gülme, kıskançlık, utanç gibi duygulara sahip olduklarını göstermiştir. Diğer hayvan türlerine göre çok özel bir yeri olan köpeklerin kuvvetli hisleri olduğu ve insani duyguları tanıdığı biliniyor. Bu anlamda değerlendirildiğinde insana en yakın olan hayvan türünün köpek olduğunu kabul etmek gerek. Bu bilincin yeterinde farkında olan Göztepe Köpek Eğitimi Merkezi çalışanları köpeklere verdiği eğitimlerde sevgiyi temel alır. Dost canlısı, güvenilir ve sadık olan bu canlı türünün eğitiminde başarılı olmak için, şiddetten ve cezalandırmadan tamamen uzak olan Göztepe Köpek Eğitimi, sergilediği bu tutum ile birçok köpek sahibinin köpeklerini gönül rahatlığı ile emanet ettikleri güvenilir bir kurum olmayı başarmıştır.

Göztepe Evde Köpek Eğitimi

Göztepe Köpek Eğitimi, yerinde köpek eğitim hizmeti ile birçok köpek sahibini rahatlığa kavuşturuyor. Köpeği ile sorunlar yaşayan köpek sahibi Gözde Köpek Eğitimi ekibine ulaşarak yardım alabiliyor. Gözde Eğitim Merkezi olarak ihtiyaç duyulan eve gönderilen uzman kişiler, köpeğin yaşam alanında gerekli analizleri yaparak nasıl bir eğitim verileceği konusunda köpek sahibi ile anlaşarak seanslar şeklinde verilecek eğitimler ie birçok sorunun önüne geçiyor.

 

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 212 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul