köpek oteli

Güngören Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Evlerinizin neşesi, huzur veren dostlarınız olan köpeklerle yaşamak sorumlulukların da artması anlamındadır. Çalışan kişilerin de köpek sevgisinden mahrum kalmaması gerekir ki her gün daha çok sayıda kişi köpek sahibi olmakta, evinde, bahçesinde köpek bakmaktadır. Köpekler de tıpkı çocuklar gibi ilgi isteyeceklerdir. Her gün düzenli olarak beslenmeleri, dışarı çıkarılmaları, tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması gerekmektedir. Evden çıkmadan önce ve eve döndükten sonra, yaşam tarzınızı bir düzene koyarak bu sorun kolaylıkla halledilebilecektir.

Hareket ihtiyacı fazla olan bir cins köpeğe sahipseniz belki de evde köpek bakımı yapan ya da yemeklerini verecek, düzenli gezdirecek kişilerle çalışmak isteyebilirsiniz ancak eğer işiniz gereği çok sık seyahate çıkıyorsanız ama ille de köpeksiz yapamam diyenlerdenseniz o zaman köpek sahibi olmanız sorun haline gelebilecektir. Tam da böyle ihtiyaçlarınız için kurulmuş olan köpek pansiyonları hayvan severlere can simidi olmaktadır. Kısa ya da uzun sürecek seyahatlere çıkarken evdeki dostunuz siz yokken birçok semtte olduğu gibi Güngören’de bulunan bir pansiyona yani Güngören Köpek Pansiyonuna bırakabilirsiniz.

Burada dostlarınız için alışık oldukları evlerinde, bahçelerinde olduğu kadar rahat bir ortam hazırlanmıştır. Sık seyahat etmeseniz de hastalık, ev değiştirme, taşınma telaşı içinde iseniz veya yıllık izninizi başka bir şehirde planlamışsanız sadık dostunuzun ne olacağı konusunda endişelenmeyin, geçici olarak bırakabileceğiniz bir arkadaş arayışına da girip kendinizi boşuna yormayın. Böyle durumlarda da yine onları güvenle bırakabileceğiniz adres Güngören Köpek Pansiyonu olacaktır.

Önce gelin, görün

Burada kalacağı sürece, dert edeceğiniz tek şey onun özlemi olsun. İstanbul’un Güngören semtinde ya da yakınında iseniz hayvan dostlara verilen hizmeti gelin, yerinde görün. Aklınızdaki her soruyu sorarak, diğer konuk dostlarımızı da görüp bilgi alarak, mekânı gezerek emin olun. Kararınızı isterseniz daha sonra verin. Güngören Köpek Pansiyonu sıkı bağlar kurduğunuz dostlarınızla sıkıntılı anlarınızda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Misafirler en iyi şekilde ağırlanır

Pansiyonda dostlarınıza hizmet verecek olan kişiler işlerinde deneyimli, tam olarak hayvan dostu ve eğitimli kişilerdir. Burada onların ihtiyacı olan her şey düşünülmüş olup tam zamanında büyük bir özenle karşılanmaktadır. Bırakın sizin dostunuz da, oyun alanlarında kendisi gibi geçici süre burada olan diğer hemcinsleriyle eğlensin, bol bol gezinsin ve özgür zaman geçirsin. Güngören Köpek Pansiyonu bünyesinde kalan köpeklerin dinlenme zamanları için özel olarak hazırlanmış, kulübe şeklinde odalar bulunmaktadır. Günlük aktiviteleri için düzenli olarak gezintiye çıkarılan köpekler yine düzenli olarak belirli saatlerde beslenmekte, banyoları yaptırılmakta, taranmaktadır. Misafirlikleri süresince sıkıntı yaşamayacak olan dostlarınızı geri döndüğünüzde, bıraktığınız zamandakinden daha iyi hatta tam formunda bulacaksınız.

Güngören Köpek Pansiyonu

Bütçenize fazla yük olmayacak ücretlerle hizmet veren Güngören Köpek Pansiyonu kalitesiyle, deneyimli ekibiyle bir telefon kadar size yakındır. Köpek pansiyonunu çocuğunuzu bıraktığınız bir kreş gibi düşünmek belki sizi daha da rahatlatacaktır. Kendisi gibi diğer konuk köpeklerle oyunlar oynayıp faaliyetler gösterecek, enerjisini harcayacak, sıkılmayacaktır. Burada her detay onlar için düşünülmüş ve oluşturulmuştur. Pansiyona yavru ve eğitime ihtiyacı olan köpekler de bırakılabilmektedir. İlk defa bırakanlar ve endişelenenler için dostlarını canlı kamera ile görme imkânı da sağlanmaktadır.

Pansiyonda kalacakları sürede ihtiyaçları olan malzemeler de bulunmakta, evlerindeki konfor sürdürülmeye çalışılmaktadır. Köpek pansiyonuna yani geçici evlerine gelen misafirlerin sağlık kontrolleri de itina ile yapılmakta, onların da duyguları olduğu dikkate alınmaktadır. Onların sadece beslenme ve bakım ihtiyaçları olmadığını, asıl ihtiyaçlarının sevgi olduğunu bilen bir anlayışla hizmet vermeye devam eden köpek pansiyonu sizden de tam not alacağından emindir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 250 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul