köpek oteli

Güngören Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Evlerinizin neşesi, huzur veren dostlarınız olan köpeklerle yaşamak sorumlulukların da artması anlamındadır. Çalışan kişilerin de köpek sevgisinden mahrum kalmaması gerekir ki her gün daha çok sayıda kişi köpek sahibi olmakta, evinde, bahçesinde köpek bakmaktadır. Köpekler de tıpkı çocuklar gibi ilgi isteyeceklerdir. Her gün düzenli olarak beslenmeleri, dışarı çıkarılmaları, tuvalet ihtiyaçlarının karşılanması gerekmektedir. Evden çıkmadan önce ve eve döndükten sonra, yaşam tarzınızı bir düzene koyarak bu sorun kolaylıkla halledilebilecektir.

Hareket ihtiyacı fazla olan bir cins köpeğe sahipseniz belki de evde köpek bakımı yapan ya da yemeklerini verecek, düzenli gezdirecek kişilerle çalışmak isteyebilirsiniz ancak eğer işiniz gereği çok sık seyahate çıkıyorsanız ama ille de köpeksiz yapamam diyenlerdenseniz o zaman köpek sahibi olmanız sorun haline gelebilecektir. Tam da böyle ihtiyaçlarınız için kurulmuş olan köpek pansiyonları hayvan severlere can simidi olmaktadır. Kısa ya da uzun sürecek seyahatlere çıkarken evdeki dostunuz siz yokken birçok semtte olduğu gibi Güngören’de bulunan bir pansiyona yani Güngören Köpek Pansiyonuna bırakabilirsiniz.

Burada dostlarınız için alışık oldukları evlerinde, bahçelerinde olduğu kadar rahat bir ortam hazırlanmıştır. Sık seyahat etmeseniz de hastalık, ev değiştirme, taşınma telaşı içinde iseniz veya yıllık izninizi başka bir şehirde planlamışsanız sadık dostunuzun ne olacağı konusunda endişelenmeyin, geçici olarak bırakabileceğiniz bir arkadaş arayışına da girip kendinizi boşuna yormayın. Böyle durumlarda da yine onları güvenle bırakabileceğiniz adres Güngören Köpek Pansiyonu olacaktır.

Önce gelin, görün

Burada kalacağı sürece, dert edeceğiniz tek şey onun özlemi olsun. İstanbul’un Güngören semtinde ya da yakınında iseniz hayvan dostlara verilen hizmeti gelin, yerinde görün. Aklınızdaki her soruyu sorarak, diğer konuk dostlarımızı da görüp bilgi alarak, mekânı gezerek emin olun. Kararınızı isterseniz daha sonra verin. Güngören Köpek Pansiyonu sıkı bağlar kurduğunuz dostlarınızla sıkıntılı anlarınızda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Misafirler en iyi şekilde ağırlanır

Pansiyonda dostlarınıza hizmet verecek olan kişiler işlerinde deneyimli, tam olarak hayvan dostu ve eğitimli kişilerdir. Burada onların ihtiyacı olan her şey düşünülmüş olup tam zamanında büyük bir özenle karşılanmaktadır. Bırakın sizin dostunuz da, oyun alanlarında kendisi gibi geçici süre burada olan diğer hemcinsleriyle eğlensin, bol bol gezinsin ve özgür zaman geçirsin. Güngören Köpek Pansiyonu bünyesinde kalan köpeklerin dinlenme zamanları için özel olarak hazırlanmış, kulübe şeklinde odalar bulunmaktadır. Günlük aktiviteleri için düzenli olarak gezintiye çıkarılan köpekler yine düzenli olarak belirli saatlerde beslenmekte, banyoları yaptırılmakta, taranmaktadır. Misafirlikleri süresince sıkıntı yaşamayacak olan dostlarınızı geri döndüğünüzde, bıraktığınız zamandakinden daha iyi hatta tam formunda bulacaksınız.

Güngören Köpek Pansiyonu

Bütçenize fazla yük olmayacak ücretlerle hizmet veren Güngören Köpek Pansiyonu kalitesiyle, deneyimli ekibiyle bir telefon kadar size yakındır. Köpek pansiyonunu çocuğunuzu bıraktığınız bir kreş gibi düşünmek belki sizi daha da rahatlatacaktır. Kendisi gibi diğer konuk köpeklerle oyunlar oynayıp faaliyetler gösterecek, enerjisini harcayacak, sıkılmayacaktır. Burada her detay onlar için düşünülmüş ve oluşturulmuştur. Pansiyona yavru ve eğitime ihtiyacı olan köpekler de bırakılabilmektedir. İlk defa bırakanlar ve endişelenenler için dostlarını canlı kamera ile görme imkânı da sağlanmaktadır.

Pansiyonda kalacakları sürede ihtiyaçları olan malzemeler de bulunmakta, evlerindeki konfor sürdürülmeye çalışılmaktadır. Köpek pansiyonuna yani geçici evlerine gelen misafirlerin sağlık kontrolleri de itina ile yapılmakta, onların da duyguları olduğu dikkate alınmaktadır. Onların sadece beslenme ve bakım ihtiyaçları olmadığını, asıl ihtiyaçlarının sevgi olduğunu bilen bir anlayışla hizmet vermeye devam eden köpek pansiyonu sizden de tam not alacağından emindir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 370 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu