köpek oteli

İstanbul Pet Taksi Hizmeti

Paylaş
 

İstanbul Pet Taksi Hizmeti

Herkesin bildiği üzere evcil hayvan sahipleri seyahat esnasında çok zorlanırlar. Çünkü toplu taşıma araçlarına Evcil Hayvanları ile binmeleri çok zordur. Zorluğun ötesinde hemen hepimizin görmüş oldu evcil hayvanla bilemezsiniz, Toplu taşımaya evcil hayvan sokamazsınız, evcil hayvanı almıyoruz gibi logolar toplu taşımaların üzerinde bulunmaktadır.

Durum böyle olunca bu eksik pet taşımacılığı yapan pet taksiler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu süreci olumsuzdan olumluya çeviren bu hizmete gönül veren kurumlardır. Bizde bu hizmet açığını gidermeye çalışan bir kurumuz. burada önemli olan evcil hayvanınızın da bir can olduğu hususunda size destek vermektir. Kesinlikle seyahat hakları ellerinden alınılmamalı ve onlarda seyahat hizmetinden faydalanabilmelidir.

Bu süreç yönetilirken de her şey pet taksi onların rahatına hizmet etmelidir. Bu süreci yöneten kurum, kullanılacak araç ve ekipmanlar, hizmeti sunacak olan çalışan hepsi ve daha fazlası sadece hedefe odaklanarak evcil hayvana rahat içinde bir seyahat sunmalıdır. Pet taksi İstanbul bu anlayış için kurulmuş bir firmayız.

Pet Taksi Nedir Ne İş Yapar?

Pet taksi hizmeti evcil hayvaninizi bir yerden alıp başka istediğiniz bir yere götürmek ile görevlendirilmiş personelleri olan pet taşımacılığı yapan araçlardır. Bu araçların tek hizmeti taşımak değildir. Pet taksiler aynı zamanda bir yol arkadaşı olmayı hedeflemişlerdir.

Biz kurum olarak bu anlayışı gönülden bağlılık göstermekteyiz.Bizler sevgili can dostlarınızın rahatını ve konforunu kendimize ilke edindiğimiz için ilk hedefimizi bu yönde tutup bütün hizmetlerimizi ve hizmet araçlarımızı dabu yönde kullanmaktayız. Pet taksi İstanbul hizmetlerinden faydalanmak isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Pet Taksi Hizmetinin Doğuşu Nasıl Olmuştur?

Pet taksi hizmeti taksicilik sektörünün yeni bir kolu olarak hayatımıza girmiştir. Pet taşımacılığı olarak hizmet veren pet taksilerin doğuşu tamamen bir eksiklikten kaynaklanmıştır. Örneğin evcil hayvan sahibi olan bir kişi kesinlikle evcil hayvanı ile birlikte toplu taşıma araçlarını alınmıyor.

Süreç bu şekilde işleyince evcil hayvanları ile seyahate çıkmak zorunda olan kişiler oldukça zor şartlarda seyahat etmek zorunda kalıyor. Bu açığı kapatmak isteyen taksicilik sektörü pet taksi hizmetinin doğuşuna hizmet etmiştir. Pet taksi İstanbul ve diğer büyük metropollerde oldukça revaçtadır. Sadece metropollerde değil ülkenin büyük bir kısmında bu hizmet talep edilmekte pet taksiler tarafından sunulmaktadır.

Pet Taksi Özellikleri Hakkında Bilgiler

Pek taşımacılığı yapacak olan taksilerin birden fazla özelliği aynı anda barındırması gerekmektedir. Her şeyden önemlisi pet taksi kesinlikle tertemiz olmak zorundadır. Hayvan taşımacılığının ötesinde Can taşıdığının Farkında olmalı buna göre temizliğine dikkat etmelidir. Kesinlikle araç ve araç içi kullanılan diğer bütün ürünler evcil hayvanın rahatına yönelik kullanılmalıdır.

İlk hedef evcil hayvanı rahatı ve konforu olarak belirlenmelidir. Evcil hayvan taşımacılığı gerçekleştirecek olan araç da evcil hayvanın taşınacağı bölüm kesinlikle yumuşak dokulu halılar kaplamalar kullanılarak Dizayn edilmelidir. Pek taşımacılığını gerçekleştirecek olan araç belli periyotlarda araç temizliğini düzenli olarak yapmalıdır. Her yolcu inip bindiğinde mutlaka araç dezenfekte edilmeli mantar bakteri parazit oluşumu engellenmelidir.Pet taksi İstanbul şubemiz bütün araçlarının temizliğine dikkat etmektedir.

Pet Taşımacılığı ile İlgili Merak Edilenler Nelerdir?

Pet taşımacılığı ile ilgili merak edilen oldukça fazla konu vardır. Örneğin haftanın hangi günleri çalışır hangi zaman aralıklarında hizmet verir ücretlendirilmesi pahalı mıdır fiyat belirlemesi neye göre yapılır tüm bunlar pek taşımacılığında çok merak edilen konulardandır.Oysaki pet taksiler 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde bir düzenlemeye tabidirler. Haftanın Her gününe hizmet verirler dönüşümlü olarak çalıştıkları için hizmet size gelme aşamasında aksamaz.

Pet Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar

Pet taksiler bir firmaya bağlı olarak çalışırlar Böylece müşterilerine Güven arz ederler. Pet taşıma hizmeti veren firmalar müşteri talebi doğrultusunda sözleşme bile imzala ya bilmelidirler. Çalışanlarını özenle seçmeli sorumluluk bilinci olan kişilere göre vermelidir.

Müşterinin ekstra herhangi bir talebi olursa firma bunu karşılayabilecek nitelikte olmalıdır. Firmalar birkaç yere aynı anda hizmet verebilmelidir. Hizmet esnasında Herhangi bir aksilik ile karşılaşmanız için firma size güvence sunmalıdır. Pet taksi İstanbul ve çevresinde özenle hizmet veren firmamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm donanıma sahiptir.

Pet Taksi Araçları Nasıl Olmalıdır?

Pet taksi araçlarında olmazsa olmaz tek özellik kesinlikle temiz olmasıdır. Araçların iç dizaynı özellikle pet hayvanının taşınacağı kısım tamamen Evcil hayvanın rahatlığı baz alınarak organize edilmelidir. Özellikle araç içinde mantar bakteri oluşmaması engellenecek özel spreyler kullanılmalıdır. Belli dönemlerde dezenfektan işlemleri yapılmalı araç kesinlikle sistemli olarak temizlenmelidir.

Pet taksiİstanbul ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız araç temizliğine oldukça fazla önem göstermekte ve bunu kullanıcılarına bizzat yansıtmaktadır. Pet taksi gerekli durumlarda şehir içi ve şehir dışı seyahatler yapabilecek özellikte olmalıdır. Araç içinde olması gereken tüm ekipmanlar bulunmalı gerekli izin ve belgelere sahip olmalıdır.

Pet Taşımacılığı Yapan Firma Çalışan Özellikleri Neler Olmalıdır?

Pet taksi hizmet veren firmalar kesinlikle çalışanların özenle seçmelidir. Çalışanların hayvan sever olması hayvanlarla iletişimin düzgün olması ve sorumluluk bilincinde olması gereklidir. Hizmetinizi sunmak için aldığınız çalışan firmanın kalitesini asla düşürmeli aksine müşterileri memnun ederek müşteri potansiyelini genişletmelidir. Müşteri memnuniyetini yüzde yüze çıkarmak ve en üst seviyede tutmak tamamen çalışan personelin elindedir.

Firma olarak müşteri öneri ve şikayetlerini açık olunmalıdır. Bu öneri ve şikayetler kesinlikle değerlendirmeye alınmalıdır.Pet taksi İstanbul taşımacılığı üstlenen firmamız aynı zamanda hem şehir içi hemşehirlerarası hizmet vermektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz memnuniyetlerini bizimle paylaştıkları için biz işimize daha fazla bir özen ile devam etmekteyiz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 124 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul