köpek oteli

İstanbul Pet Taksi Hizmeti

Paylaş
 

İstanbul Pet Taksi Hizmeti

Herkesin bildiği üzere evcil hayvan sahipleri seyahat esnasında çok zorlanırlar. Çünkü toplu taşıma araçlarına Evcil Hayvanları ile binmeleri çok zordur. Zorluğun ötesinde hemen hepimizin görmüş oldu evcil hayvanla bilemezsiniz, Toplu taşımaya evcil hayvan sokamazsınız, evcil hayvanı almıyoruz gibi logolar toplu taşımaların üzerinde bulunmaktadır.

Durum böyle olunca bu eksik pet taşımacılığı yapan pet taksiler ile giderilmeye çalışılmaktadır. Bu süreci olumsuzdan olumluya çeviren bu hizmete gönül veren kurumlardır. Bizde bu hizmet açığını gidermeye çalışan bir kurumuz. burada önemli olan evcil hayvanınızın da bir can olduğu hususunda size destek vermektir. Kesinlikle seyahat hakları ellerinden alınılmamalı ve onlarda seyahat hizmetinden faydalanabilmelidir.

Bu süreç yönetilirken de her şey pet taksi onların rahatına hizmet etmelidir. Bu süreci yöneten kurum, kullanılacak araç ve ekipmanlar, hizmeti sunacak olan çalışan hepsi ve daha fazlası sadece hedefe odaklanarak evcil hayvana rahat içinde bir seyahat sunmalıdır. Pet taksi İstanbul bu anlayış için kurulmuş bir firmayız.

Pet Taksi Nedir Ne İş Yapar?

Pet taksi hizmeti evcil hayvaninizi bir yerden alıp başka istediğiniz bir yere götürmek ile görevlendirilmiş personelleri olan pet taşımacılığı yapan araçlardır. Bu araçların tek hizmeti taşımak değildir. Pet taksiler aynı zamanda bir yol arkadaşı olmayı hedeflemişlerdir.

Biz kurum olarak bu anlayışı gönülden bağlılık göstermekteyiz.Bizler sevgili can dostlarınızın rahatını ve konforunu kendimize ilke edindiğimiz için ilk hedefimizi bu yönde tutup bütün hizmetlerimizi ve hizmet araçlarımızı dabu yönde kullanmaktayız. Pet taksi İstanbul hizmetlerinden faydalanmak isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Pet Taksi Hizmetinin Doğuşu Nasıl Olmuştur?

Pet taksi hizmeti taksicilik sektörünün yeni bir kolu olarak hayatımıza girmiştir. Pet taşımacılığı olarak hizmet veren pet taksilerin doğuşu tamamen bir eksiklikten kaynaklanmıştır. Örneğin evcil hayvan sahibi olan bir kişi kesinlikle evcil hayvanı ile birlikte toplu taşıma araçlarını alınmıyor.

Süreç bu şekilde işleyince evcil hayvanları ile seyahate çıkmak zorunda olan kişiler oldukça zor şartlarda seyahat etmek zorunda kalıyor. Bu açığı kapatmak isteyen taksicilik sektörü pet taksi hizmetinin doğuşuna hizmet etmiştir. Pet taksi İstanbul ve diğer büyük metropollerde oldukça revaçtadır. Sadece metropollerde değil ülkenin büyük bir kısmında bu hizmet talep edilmekte pet taksiler tarafından sunulmaktadır.

Pet Taksi Özellikleri Hakkında Bilgiler

Pek taşımacılığı yapacak olan taksilerin birden fazla özelliği aynı anda barındırması gerekmektedir. Her şeyden önemlisi pet taksi kesinlikle tertemiz olmak zorundadır. Hayvan taşımacılığının ötesinde Can taşıdığının Farkında olmalı buna göre temizliğine dikkat etmelidir. Kesinlikle araç ve araç içi kullanılan diğer bütün ürünler evcil hayvanın rahatına yönelik kullanılmalıdır.

İlk hedef evcil hayvanı rahatı ve konforu olarak belirlenmelidir. Evcil hayvan taşımacılığı gerçekleştirecek olan araç da evcil hayvanın taşınacağı bölüm kesinlikle yumuşak dokulu halılar kaplamalar kullanılarak Dizayn edilmelidir. Pek taşımacılığını gerçekleştirecek olan araç belli periyotlarda araç temizliğini düzenli olarak yapmalıdır. Her yolcu inip bindiğinde mutlaka araç dezenfekte edilmeli mantar bakteri parazit oluşumu engellenmelidir.Pet taksi İstanbul şubemiz bütün araçlarının temizliğine dikkat etmektedir.

Pet Taşımacılığı ile İlgili Merak Edilenler Nelerdir?

Pet taşımacılığı ile ilgili merak edilen oldukça fazla konu vardır. Örneğin haftanın hangi günleri çalışır hangi zaman aralıklarında hizmet verir ücretlendirilmesi pahalı mıdır fiyat belirlemesi neye göre yapılır tüm bunlar pek taşımacılığında çok merak edilen konulardandır.Oysaki pet taksiler 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde bir düzenlemeye tabidirler. Haftanın Her gününe hizmet verirler dönüşümlü olarak çalıştıkları için hizmet size gelme aşamasında aksamaz.

Pet Taşımacılığı Hizmeti Veren Firmalar

Pet taksiler bir firmaya bağlı olarak çalışırlar Böylece müşterilerine Güven arz ederler. Pet taşıma hizmeti veren firmalar müşteri talebi doğrultusunda sözleşme bile imzala ya bilmelidirler. Çalışanlarını özenle seçmeli sorumluluk bilinci olan kişilere göre vermelidir.

Müşterinin ekstra herhangi bir talebi olursa firma bunu karşılayabilecek nitelikte olmalıdır. Firmalar birkaç yere aynı anda hizmet verebilmelidir. Hizmet esnasında Herhangi bir aksilik ile karşılaşmanız için firma size güvence sunmalıdır. Pet taksi İstanbul ve çevresinde özenle hizmet veren firmamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm donanıma sahiptir.

Pet Taksi Araçları Nasıl Olmalıdır?

Pet taksi araçlarında olmazsa olmaz tek özellik kesinlikle temiz olmasıdır. Araçların iç dizaynı özellikle pet hayvanının taşınacağı kısım tamamen Evcil hayvanın rahatlığı baz alınarak organize edilmelidir. Özellikle araç içinde mantar bakteri oluşmaması engellenecek özel spreyler kullanılmalıdır. Belli dönemlerde dezenfektan işlemleri yapılmalı araç kesinlikle sistemli olarak temizlenmelidir.

Pet taksi İstanbul ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız araç temizliğine oldukça fazla önem göstermekte ve bunu kullanıcılarına bizzat yansıtmaktadır. Pet taksi gerekli durumlarda şehir içi ve şehir dışı seyahatler yapabilecek özellikte olmalıdır. Araç içinde olması gereken tüm ekipmanlar bulunmalı gerekli izin ve belgelere sahip olmalıdır.

Pet Taşımacılığı Yapan Firma Çalışan Özellikleri Neler Olmalıdır?

Pet taksi hizmet veren firmalar kesinlikle çalışanların özenle seçmelidir. Çalışanların hayvan sever olması hayvanlarla iletişimin düzgün olması ve sorumluluk bilincinde olması gereklidir. Hizmetinizi sunmak için aldığınız çalışan firmanın kalitesini asla düşürmeli aksine müşterileri memnun ederek müşteri potansiyelini genişletmelidir. Müşteri memnuniyetini yüzde yüze çıkarmak ve en üst seviyede tutmak tamamen çalışan personelin elindedir.

Firma olarak müşteri öneri ve şikayetlerini açık olunmalıdır. Bu öneri ve şikayetler kesinlikle değerlendirmeye alınmalıdır.Pet taksi İstanbul taşımacılığı üstlenen firmamız aynı zamanda hem şehir içi hemşehirlerarası hizmet vermektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimiz memnuniyetlerini bizimle paylaştıkları için biz işimize daha fazla bir özen ile devam etmekteyiz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 233 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu