köpek oteli

Köpek Otel Erenköy

Paylaş
 

Kısa sürelerde de olsa uzun sürelerde de olsa köpeklerimizden ayrılmak oldukça zor olmaktadır. Tatil ya da iş ile alakalı olan durumlarda tatlı dostlarımızdan ayrılmamız gereken durumlar olduğu zaman onların güvenli bir yerde ve ev ortamlarında kalmalarını isteriz. Bütün bu düşünceler ile kurulmuş olan köpek oteli Erenköy tam size göre. Bu otel, siz onların yanında olamadığınız durumlarda sanki evdeymiş gibi rahat, stresten uzak, eğlenceli ve mutlu bir çatı altında sizi bekleyecekleri bir yer olmaktadır. Otelde, köpeklerin de bir canlı oldukları ve duyguları olduğu düşünülerek kafes sistemi bulunmamaktadır.

Köpek oteli Erenköy’e gelindiği ve köpeklerin teslim edildikleri zaman acil durumlarda ulaşılabilecek adres ve telefon bilgilerinin yer aldığı bir belgenin bırakılması gerekir. Bu belgelerde en yakınızın da bilgilerinin yer alması gerekmektedir çünkü size ulaşılmadığı durumlarda ulaşılabilecek numaraların olmasının sağlanması istenmektedir. Otele gelirken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise köpeklerin yemek tercihlerinin belirtilmesidir.

Örneğin; kuru mama ya da özel diyet olduğu söylenmelidir ki uzman çalışanlar ona göre köpeklerinizi en iyi şekilde besleyebilsin. Otele gelirken aşı karnesinin bir örneği de getirilip teslim edilmelidir. Bu hususta aşıların tam olup olmadığı kontrol edilir ve köpeğiniz otelde bulunduğu sırada herhangi bir aşısının zamanı geldiyse eğer size hatırlatma yapılır. İsteğiniz doğrultusunda ücretli bir şekilde otelde bulunan uzman hekimler tarafından bütün aşılar yapılabilmektedir.

Köpek otel Erenköy’e gelip köpeğinizi bırakacağınız zaman köpeğinizin sağlığı hakkında da sizden bilgi istenmektedir. Eğer köpeğiniz diyet ile besleniyor ise ya da herhangi bir rahatsızlığı var ise alerjisi ya da ilacı gibi bu bilgiler sizden alınır ve ona göre köpek için bir program hazırlanır. Otele konaklama yapacak köpeğin geldiği sırada istenen bir diğer şey ise köpeğinizin oyuncaklarından bir kaç tanesi, yatağı ve ya örtüsüdür. Buradaki amaç ise köpeğinizin yer yadırgamamasını ve kendisini evinde gibi hissetmesini sağlamaktır.

Köpek Otel Erenköy

Köpek Otel Erenköy

Köpeklerinizin sağlık dolu mutlu bir ortamda zaman geçirebilmesi için gerekli olan her nokta düşünülmüştür. Otelde yapılacak konaklamalar ev ve doğal ortamı aratmayacak rahatlıktaki odalar tarafından sağlanmaktadır. Köpeklerinizin her şart ve koşulları düşünülmüş olup ona göre hizmetler sağlanmaktadır. Eğer eklem hastalığı ya da eklem problemi olan bir köpeğiniz var ise gönül rahatlığı ile köpeğinizi teslim edebilmeniz için otelde asansör hizmeti de bulunmaktadır. Her insanın sahip olmak istedikleri keyif ve lüks şimdi de köpekleriniz için sunuluyor. Otelde köpeklerinizin keyifli anlar geçirebilecekleri özel şampuanlar ile jakuzi hizmetleri de bulunmaktadır. Otelin amaçları arasında yaşam kalitesinin yüksek olabilmesini sağlamak da yer almaktadır. Her köpeğin ırkının farklı olduğu göz önünde bulundurularak, ırklara uygun bir şekilde farklı farklı boyutlarda odalar yer almaktadır.

Her köpeğin yaşadıkları eve göre beslenme durumlarında farklılıklar olmaktadır. Köpek otel Erenköy’de ev şartlarının sağlanabilmesi adına sahiplerinin belirttikleri saatlerde ve belirttikleri miktarlarda öğünler verilerek beslenmeleri sağlanmaktadır. Köpeklerin yaşadıkları problemlerinden bazıları ise mama değişiminden kaynaklı olmaktadır. Otelde kendi bünyesinde en kaliteli köpek mamaları bulunmaktadır ancak bunlar sahiplerinin isteği doğrultusunda temin edilmektedir. Genelde köpek sahiplerinden köpeklerini bıraktıkları anda mamaları da yanlarında getirmeleri istenmektedir. Eğer köpek sahipleri köpeklerinin mama değişikliğini istiyorlar ise onlardan iki üç gün yetecek kadar mama bırakmaları istenmektedir. Buradaki amaç ise mama değişikliğinin yavaş yavaş yapılacağıdır. Her köpeğin tuvalet ihtiyacını gerçekleştirmesi farklı koşullarda olmaktadır. Sahiplerin köpeklerinin bu ihtiyacı nasıl karşıladıklarını bildirmeleri halinde uygun ortam rahatlık ile hazırlanmaktadır.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 848 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu