köpek oteli

Köpek Otel Erenköy

Paylaş
 

Kısa sürelerde de olsa uzun sürelerde de olsa köpeklerimizden ayrılmak oldukça zor olmaktadır. Tatil ya da iş ile alakalı olan durumlarda tatlı dostlarımızdan ayrılmamız gereken durumlar olduğu zaman onların güvenli bir yerde ve ev ortamlarında kalmalarını isteriz. Bütün bu düşünceler ile kurulmuş olan köpek oteli Erenköy tam size göre. Bu otel, siz onların yanında olamadığınız durumlarda sanki evdeymiş gibi rahat, stresten uzak, eğlenceli ve mutlu bir çatı altında sizi bekleyecekleri bir yer olmaktadır. Otelde, köpeklerin de bir canlı oldukları ve duyguları olduğu düşünülerek kafes sistemi bulunmamaktadır.

Köpek oteli Erenköy’e gelindiği ve köpeklerin teslim edildikleri zaman acil durumlarda ulaşılabilecek adres ve telefon bilgilerinin yer aldığı bir belgenin bırakılması gerekir. Bu belgelerde en yakınızın da bilgilerinin yer alması gerekmektedir çünkü size ulaşılmadığı durumlarda ulaşılabilecek numaraların olmasının sağlanması istenmektedir. Otele gelirken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise köpeklerin yemek tercihlerinin belirtilmesidir.

Örneğin; kuru mama ya da özel diyet olduğu söylenmelidir ki uzman çalışanlar ona göre köpeklerinizi en iyi şekilde besleyebilsin. Otele gelirken aşı karnesinin bir örneği de getirilip teslim edilmelidir. Bu hususta aşıların tam olup olmadığı kontrol edilir ve köpeğiniz otelde bulunduğu sırada herhangi bir aşısının zamanı geldiyse eğer size hatırlatma yapılır. İsteğiniz doğrultusunda ücretli bir şekilde otelde bulunan uzman hekimler tarafından bütün aşılar yapılabilmektedir.

Köpek otel Erenköy’e gelip köpeğinizi bırakacağınız zaman köpeğinizin sağlığı hakkında da sizden bilgi istenmektedir. Eğer köpeğiniz diyet ile besleniyor ise ya da herhangi bir rahatsızlığı var ise alerjisi ya da ilacı gibi bu bilgiler sizden alınır ve ona göre köpek için bir program hazırlanır. Otele konaklama yapacak köpeğin geldiği sırada istenen bir diğer şey ise köpeğinizin oyuncaklarından bir kaç tanesi, yatağı ve ya örtüsüdür. Buradaki amaç ise köpeğinizin yer yadırgamamasını ve kendisini evinde gibi hissetmesini sağlamaktır.

Köpek Otel Erenköy

Köpek Otel Erenköy

Köpeklerinizin sağlık dolu mutlu bir ortamda zaman geçirebilmesi için gerekli olan her nokta düşünülmüştür. Otelde yapılacak konaklamalar ev ve doğal ortamı aratmayacak rahatlıktaki odalar tarafından sağlanmaktadır. Köpeklerinizin her şart ve koşulları düşünülmüş olup ona göre hizmetler sağlanmaktadır. Eğer eklem hastalığı ya da eklem problemi olan bir köpeğiniz var ise gönül rahatlığı ile köpeğinizi teslim edebilmeniz için otelde asansör hizmeti de bulunmaktadır. Her insanın sahip olmak istedikleri keyif ve lüks şimdi de köpekleriniz için sunuluyor. Otelde köpeklerinizin keyifli anlar geçirebilecekleri özel şampuanlar ile jakuzi hizmetleri de bulunmaktadır. Otelin amaçları arasında yaşam kalitesinin yüksek olabilmesini sağlamak da yer almaktadır. Her köpeğin ırkının farklı olduğu göz önünde bulundurularak, ırklara uygun bir şekilde farklı farklı boyutlarda odalar yer almaktadır.

Her köpeğin yaşadıkları eve göre beslenme durumlarında farklılıklar olmaktadır. Köpek otel Erenköy’de ev şartlarının sağlanabilmesi adına sahiplerinin belirttikleri saatlerde ve belirttikleri miktarlarda öğünler verilerek beslenmeleri sağlanmaktadır. Köpeklerin yaşadıkları problemlerinden bazıları ise mama değişiminden kaynaklı olmaktadır. Otelde kendi bünyesinde en kaliteli köpek mamaları bulunmaktadır ancak bunlar sahiplerinin isteği doğrultusunda temin edilmektedir. Genelde köpek sahiplerinden köpeklerini bıraktıkları anda mamaları da yanlarında getirmeleri istenmektedir. Eğer köpek sahipleri köpeklerinin mama değişikliğini istiyorlar ise onlardan iki üç gün yetecek kadar mama bırakmaları istenmektedir. Buradaki amaç ise mama değişikliğinin yavaş yavaş yapılacağıdır. Her köpeğin tuvalet ihtiyacını gerçekleştirmesi farklı koşullarda olmaktadır. Sahiplerin köpeklerinin bu ihtiyacı nasıl karşıladıklarını bildirmeleri halinde uygun ortam rahatlık ile hazırlanmaktadır.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 739 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul