köpek oteli

Köpek Pansiyonu İstanbul

Paylaş
 

 

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da istemediğiniz kadar köpek pansiyonları bulabilirsiniz. Neredeyse bütün semtlerde mutlaka küçük veya büyük ama bir tane köpek pansiyonu olacaktır. Köpek pansiyonları birçok köpeklere yer vererek, onların bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu tür pansiyonların işletilmesindeki en büyük sebeplerden bir tanesi, iş sahibi ama aynı zamanda köpek sahibi olanların rahat bir şekilde iş seyahatine gidebilmeleri için veya tatile gidecekleri zaman, tatil yerinde evcil hayvanları kabul etmiyorsa, giderken emanet bırakmak için bulunmaktadır. Köpek panisyonları eskiden çok daha azdı, fakat artık köpeklerin sayısının çok olması ve çalışanlarında çoğalmasıyla daha fazla pansiyonlar yapıldı. Köpek pansiyonu İstanbul piyasası olarak çok büyük bir yükseliş göstermektedir. Köpek pansiyonlarını işletmek zor, çünkü günde birçok köpeğe bakmak zorundasınız. Bütün köpeklerin yemekleri ve suları teker teker verilecek. Özel durumda olan köpekler varsa, onların bakımları yapılacak.

Bunların yanında bütün köpeklerin genel bakımı yapılacak. Eğitime ihtiyacı olan bir köpek varsa, eğitimler verilecek, gezdirilecek ve tuvalete çıkarılacaklar. Bütün bunları köpek pansiyonları gerçekleştirmektedir. İstanbul’da o kadar çok köpek pansiyonları olmasına rağmen, yinede yetmeyebiliyor. Köpek pansiyonu İstanbul birçok köpeklere yardım ediyor olsa bile, İstanbul’da bulunan bütün köpeklere yardım eli uzatmak ciddi anlamda zor oluyor. Köpeklerde canlılar ve onlarında sevgiye ve ilgiye ihtiyaçları oluyor, fakat pansiyon sınırlarından çok köpekler olunca, maalesef hepsine yardım edemiyorsunuz. Bu yüzden de maalesef birçok aç köpek veya en kötüsü ölen köpeklerle karşılaşabiliyoruz. Bazıları köpek pansiyonlarına bile güvenmez ve köpeklerini pansiyonlara bırakmak istemezler ve bu gibi durumlarda tanıdıklarına bırakarak gidiyorlar, fakat bazen tanıdıklarıda köpeğe karşı veya köpekten korkanlar olabiliyor ve bu da yine bir sorun oluyor. Bu durumda en mantıklısı aslında köpek pansiyonları. Bütün köpek pansiyonlarına güvenebilirsiniz. Döndüğünüz zaman mutlaka sağlam bir köpek ile karşılaşacaksınız.

Köpek Pansiyonu istanbul

Köpek Pansiyonu İstanbul

Köpek pansiyonlarında bütün sağlık kontrolleri ve özel hizmetler verildiği için aslında köpekler belkide evde olduğundan çok daha mutlu olabiliyor. Sonuçta başka köpeklerde var ve kendilerine arkadaşta edinebiliyorlar. Köpeklerinde insanlar gibi arkadaşa ihtiyaç duyabiliyor. Her ne kadar onların dilini anlamasak bile, arkadaş buldukları zaman mutlu olduklarını görebiliyorsunuz. Köpeklerin yüzünden onların ne kadar mutlu veya mutsuz olduklarını görebiliyorsunuz. İnternetten köpek pansiyonu İstanbul hakkında birçok bilgi bulabilirsiniz. Adreslerini alabilir ve onları ziyaret edebilirsiniz. Pet pansiyonları sadece sahibi olan köpeklere bakmıyor, bu yüzden onların aslında fazlasıyla görevi oluyor ama bu tür işletmeler ancak gerçekten köpekleri sevenler tarafından yapılabiliyor. Köpekleri temizlemekten  ve onlarla oynamaktan yorulmayacak, yorulsa bile onlar için tatlı bir yorgunluk olması gerekecek.

Sizinde bir köpeğiniz varsa ve İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul’da bulunan köpek pansiyonlarına bırakıp işlerinizi halletmeye gidebilirsiniz. Döndüğünüzde köpeğinizi mutlaka orada bulabileceksiniz. Köpek pansiyonlarına güvenebilirsiniz, fakat köpeğinizi emanet etmeden önce en iyi pansiyonu bulmanız gerekecek, çünkü canınızı emanet ediyorsunuz. Elbette köpeğinizi her zaman yanlarında götürmek isteyebilirler, ama bazen çalışırken veya gideceğiniz yerde kabul etmiyorlarsa zor olabiliyor ve bu yüzden bırakmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durumda köpek pansiyonlarını araştırmaktan başka bir çağreniz kalmıyor. Bunun içinde günler boyunca en kaliteli köpek pansiyonu için arayışa çıkıyorsunuz. Köpek pansiyonlarının fiyatlarını ancak aradığınız zaman öğrenebilirsiniz, bütün pansiyonlar maalesef fiyatlarını internete yayınlamayabilirler. Fiyatta bütün hizmetler içinde olacaktır, bu sebeple ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bazen acaba köpeğimi pansiyona emanet etsem pişman olur muyum diye düşünenler olabiliyor, ama iyi bir köpek pansiyonu olduğu sürece pişman olmazsınız. İyi bakılırlar ve döndüğünüzde size teslim edilirler.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 547 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul