köpek oteli

Maltipoo Yavru Köpek Eğitimi

Maltipoo
Paylaş
 

Maltipoo Yavru Köpek Eğitimi

Yumuşak ve kıvırcık tüylere sahip olan maltipoo köpekler küçük köpek ırkları arasında yer alır. Sevimli tavırlara sahip olan bu neşeli yavru köpeklerin vücut ağırlığı 1,5 ila 4 kg aralığında değişebiliyor. Bu nedenle maltipoo yavru fiyatları öncesinde satın almak istediğiniz yavru maltipoonun vücut ağırlığını da bilmeniz tavsiye edilir. Yavru maltipooların güncel fiyatları pet shop firmaları arasında değişiyor. Dolaysıyla kalitesiz firmalarda bu şirin yavru köpekler biraz daha yüksek fiyattan satılıyor. Uzunlukları ortalama olarak 20 ila 21 cm aralığında olan maltipooların bilinen en belirgin özelliklerinden biri düşük oranda tüy dökmeleridir. Bu nedenle alerjik sorunu olanlara yan etkisi olması söz konusu değildir.

Maltipoo Yavrusu Hakkında Merak Edilenler

Maltipoo yavrusu siyah,gri,beyaz ve kayısı gibi birçok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu özel yavru köpeklerin tüyleri ipeksi bir yumuşaklığa sahiptir. Bu nedenle yavru köpeğinizi sevdiğinizde tüylerin cildinizi rahatsız etmesi söz konusu değildir. Maltipoo yavru köpekler sıcakkanlı ve özellikle çocuklarla muhteşem oyunlar oynama kabiliyetine sahiptirler. Maltipoo yavru köpek eğitimleri oldukça kısadır. Bunun temel nedeni bu köpek türlerinin uyumlu bir karaktere sahip olmalarıdır. Eğitimlerini dilerseniz bahçenizde verebilirsiniz. Çünkü Maltipoo yavru köpeklerin zorlu eğitimlerden geçmesine genellikle gerek yoktur.

Maltipoo Yavru Köpek Bakımı

Maltipoo yavru köpek bakımında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. İlk olarak 2022 yılında Maltipoo yavru fiyatları göz atmalısınız. Köpeği satın aldıktan sonra bakım için yapmanız gereken ilk şey tutarlı ve planlı bir şekilde hareket etmelisiniz. Yavru köpeğinizin günlük tuvaletini gerçekleştireceğiniz alanın mümkünse sürekli aynı yer almasına dikkat etmelisiniz. Günlük en düşük 3 defa yavru köpeğinizi tuvalete götürmeniz önerilir. Çünkü Maltipoo yavrusu tek başına tuvalet gereksinimini gidermesi oldukça zordur. Tuvaletini yapma esnasında köpeğinizi dikkatli bir şekilde süzmenize gerek yoktur. Aksi takdirde sizden çekinecek ve tuvalet ihtiyacını zahmetli bir şekilde gerçekleştirecektir. Tuvalet ihtiyacını kusursuz bir şekilde gerçekleştirdiğinde köpeğinizi ödüllendirmeniz tavsiye edilir. Çünkü maltipoo yavru köpekler sahibinden zaman zaman ödül almaktan memnuniyet duyarlar.

Maltipoo Yavru Köpek Irkı Terrier Köpek Irkı Mı?

Pek çok benzerlikler sebebiyle Maltipoo yavru fiyatları haricinde bu köpek türlerinin Terrier köpek ırkıyla benzerlik gösterdiğini vurgulayabiliriz. Fakat Maltipoo ırkı Terrier ırkından farklıdır. Maltipoo köpekler daha çok fiziksel görünümleri sebebiyle Terrier köpeklerle benzerlik gösterirler. Bunun haricinde her iki ırkın karakter yapısı farklıdır.

Maltipoo Yavru Köpek Neden Satın Alınır?

Herşeyden önce Maltipoo yavru fiyatları geçmiş senelere göre bugün daha düşüktür. Çünkü pet shop firmaları gittikçe sektörde çoğalıyor. Bu nedenle de birçok sektörlerde olduğu gibi pet shop sektöründe de firmalar arasında hızlı rekabetler söz konusudur. Maltipoo yavru köpek sempatik ve insanlara zarar vermediğinden tercih ediliyor. Birçok aileler doğrudan bu özelliklere sahip olan yavru köpek tercih ediyor. Tabi fiyat tarifesinin uygun olması da önemli bir kriterdir. Tüm bu nedenlerden dolayı maltipoo yavrusu yurtdışından dahi talep ediliyor.

Maltipoo yavru köpek çocuklarla çok iyi düzeyde anlaşabilir. Bu köpek türü kapalı ve açık ortamlardan ziyade daha çok açık havalı alanda yer almaktan hoşlanır. İyi düzeyde bir oyuncu köpek türüdür. Bu nedenle yavruluk dönemi sonrasında çocuklarınızla oyunlar oynayarak onları neşelendirebilir. Maltipoo yavru köpek insanlarla aynı ortamda yer almaktan hoşlanır. Fakat koruma ve bahçe amaçlı olarak uygun olmadığını vurgulayabiliriz. Bu köpek türü sadece süs köpek türleri arasında yer alır. Yüksek cesaret ve çeviklik gibi karakter özellikleri taşımazlar. Maltipoo köpek yavrusu yoğun bir şekilde egzersiz çalışmalarına gerek duymazlar. Bu nedenle Maltipoo yavru fiyatları günlük devamlı spor yaptırılması gerekmez. Fakat eğitimden geçmesi gereklidir. Çünkü sosyal ortamda uyum sağlaması için ilk olarak eğitim programlarına katılması önemlidir. Sitemizden köpek alabilirsiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 257 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu