köpek oteli

Şile Ulupelit Köpek Oteli

Paylaş
 

Şile Ulupelit Köpek Oteli İstanbul’da yaşayan köpek severlerin köpeklerine verdikleri değerin emanet kavramı adı altında kendilerine teslim etmeleri gerekçesiyle daha fazla sevilmeye ve konfor içerisinde rahatlıklarının sağlanmasına dayanan prensipleriyle köpeklerinize huzurlu bir tatil yapma olanağını sağlamaktadır. İstanbul’a yakın bir mevkide olmasına karşın şehrin gürültüsünden uzak geniş bir arazi üzerine kurulu olan otel yeşil bir görünüme sahiptir. Hizmetin en iyi bir şekilde en iyi bir ortamda sağlanılması adına; köpeğinizi getiremem imkânlarınızı da önemseyerek sizlere kolaylık sağlayan otel; köpeğinizi evinizden alarak gene istenilen tarih ve zamanda sizlere güvenle teslim etmektedir. Köpeklerinizde ilk olarak gerekli olan sevgi dolu bir karşılama ve kendilerini güvende hissetmeleri sağlanılmaktadır. Evinizde köpeğinize ayırdığınız sıcak alanı otelde çalışan uzman köpek severler daha konforlu daha sıcak bir oluşturarak geniş bir alanı kendilerine sağlamaktadır. Böylece köpeğiniz geniş alanları içerisinde gönüllerince özgür bir şekilde dar alanlarının olumsuz etkilerinden uzak pozitif bir yaşam alanında keyifli günler geçirecektir.

Şile Ulupelit Köpek Oteli tıpkı sizlerin tatilde ihtiyaç duyduğu olanaklarınızı köpeklerinize sunarak onlara özel tasarımlarla geniş imkânları kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Köpeklerinize hiçbir kısıtlama getirilmeden dilediği alanlarda vakit geçirilmesi sağlanılmaktadır. Köpeğinizin günlük bakımı köpeğinizin taşıdığı hassasiyetler önemsenerek dikkatli bir şekilde yerine getirilerek sizden uzakta oluşlarının olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır. Rahat yatak ve koltukların köpeklerinizin rahat edebileceği ve istedikleri an şekerlemelerini gönüllerince yapabilmeleri şekillinde özel olarak oluşturulmuştur. Köpeğinizin var olan yemek alışkanlıklarının bozulmaması adına var olan düzeninin devamını sağlayarak köpeğinize sunduğunuz beslenme şeklini güvenle aynı şekilde sunulmaktadır. Köpeğinizin aldığı özel vitaminler ya da köpeğinize uyguladığınız bir diyet şekil varsa hepsi dikkate alınarak özel bir şekilde beslenmeleri sağlanılmaktadır.

Şile Ulupelit Köpek Oteli

Şile Ulupelit Köpek Oteli

Bu ortamın taşıdığı hijyen ve temizliği de önemsenerek sıklıkla hassas bir şekilde fazla kimyasal içeren köpeğinize zarar verici maddelerden uzak bir şekilde oluşturulmaktadır. Köpeğinizin odası dış alana bakacak şekilde tasarlanmış olup; gerekli olan ışığın ve havanın sağlıklı bir şekilde alınması ile yanız zamanda köpeğiniz odasında dışarıyı seyretme keyfini de elde edebilmektedir. Otelde yer alan geniş balkon sayesinde özgürce balkonda gezinebilmenin yanında hatta oyun oynama keyfi elde edebilmektedir.

Şile Ulupelit Köpek Oteli apartman köşelerine ya da kafes sistemiyle rahat ettirilmeye çalışılan köpeklerinize özgür alanlar sunarak; geniş bir alanda doğayla iç içe bir hava alma ve rahatlama olayını elde etmeleriyle kafes sisteminden uzak gönüllerince otelin içinde ya da dış ortamda hareket edecek kaliteli ortamlar sunmaktadır. Bu nedenle her hangi bir sebepten dolayı iş seyahati ya da tam tersi geçirmek istediğiniz bir tatiliniz söz konusu olduğunda; köpeklerinizi güvenle teslim etmenizi ve köpeklerinizin de siz yokken yalnız kalmasını eğleyerek onlarında dinlenme olanaklarının otel çatısı altında tam bir otel olma vasfını taşımasıyla yaşamalarını sağlamaktadır. Köpeklerinde arkadaş olgusunu bildiklerinden dolayı yalnızlık kalma yerine; kendileri gibi özel ilgi gösterilen diğer köpekler ile dostluk kurup keyifli anları beraber geçirerek güçlü bir sosyalleşme olayını yaşamaları sağlanılmaktadır.

Şile Ulupelit Köpek Oteli aynı zamanda siz köpek severlerin tamamen köpeğiniz için yaşayacağınız endişelerden uzaklaşmanız adına; olası rahatsızlıklar karşısında köpeğinizin veteriner hekim tarafından gözetim altına alınarak gerekli olan tedavinin oluşturulmasını güvenle sağlamaktadır. Köpeğinizin günlük bakım ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında köpeklerinize sunulan konforlu bir bakım sağlamaları adına kuaför hizmetini de köpeklerinize bilinçli kişiler tarafından sunulmaktadır.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 784 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu