köpek oteli

Şile Ulupelit Köpek Oteli

Paylaş
 

Şile Ulupelit Köpek Oteli İstanbul’da yaşayan köpek severlerin köpeklerine verdikleri değerin emanet kavramı adı altında kendilerine teslim etmeleri gerekçesiyle daha fazla sevilmeye ve konfor içerisinde rahatlıklarının sağlanmasına dayanan prensipleriyle köpeklerinize huzurlu bir tatil yapma olanağını sağlamaktadır. İstanbul’a yakın bir mevkide olmasına karşın şehrin gürültüsünden uzak geniş bir arazi üzerine kurulu olan otel yeşil bir görünüme sahiptir. Hizmetin en iyi bir şekilde en iyi bir ortamda sağlanılması adına; köpeğinizi getiremem imkânlarınızı da önemseyerek sizlere kolaylık sağlayan otel; köpeğinizi evinizden alarak gene istenilen tarih ve zamanda sizlere güvenle teslim etmektedir. Köpeklerinizde ilk olarak gerekli olan sevgi dolu bir karşılama ve kendilerini güvende hissetmeleri sağlanılmaktadır. Evinizde köpeğinize ayırdığınız sıcak alanı otelde çalışan uzman köpek severler daha konforlu daha sıcak bir oluşturarak geniş bir alanı kendilerine sağlamaktadır. Böylece köpeğiniz geniş alanları içerisinde gönüllerince özgür bir şekilde dar alanlarının olumsuz etkilerinden uzak pozitif bir yaşam alanında keyifli günler geçirecektir.

Şile Ulupelit Köpek Oteli tıpkı sizlerin tatilde ihtiyaç duyduğu olanaklarınızı köpeklerinize sunarak onlara özel tasarımlarla geniş imkânları kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Köpeklerinize hiçbir kısıtlama getirilmeden dilediği alanlarda vakit geçirilmesi sağlanılmaktadır. Köpeğinizin günlük bakımı köpeğinizin taşıdığı hassasiyetler önemsenerek dikkatli bir şekilde yerine getirilerek sizden uzakta oluşlarının olumsuzluklar ortadan kaldırılmaktadır. Rahat yatak ve koltukların köpeklerinizin rahat edebileceği ve istedikleri an şekerlemelerini gönüllerince yapabilmeleri şekillinde özel olarak oluşturulmuştur. Köpeğinizin var olan yemek alışkanlıklarının bozulmaması adına var olan düzeninin devamını sağlayarak köpeğinize sunduğunuz beslenme şeklini güvenle aynı şekilde sunulmaktadır. Köpeğinizin aldığı özel vitaminler ya da köpeğinize uyguladığınız bir diyet şekil varsa hepsi dikkate alınarak özel bir şekilde beslenmeleri sağlanılmaktadır.

Şile Ulupelit Köpek Oteli

Şile Ulupelit Köpek Oteli

Bu ortamın taşıdığı hijyen ve temizliği de önemsenerek sıklıkla hassas bir şekilde fazla kimyasal içeren köpeğinize zarar verici maddelerden uzak bir şekilde oluşturulmaktadır. Köpeğinizin odası dış alana bakacak şekilde tasarlanmış olup; gerekli olan ışığın ve havanın sağlıklı bir şekilde alınması ile yanız zamanda köpeğiniz odasında dışarıyı seyretme keyfini de elde edebilmektedir. Otelde yer alan geniş balkon sayesinde özgürce balkonda gezinebilmenin yanında hatta oyun oynama keyfi elde edebilmektedir.

Şile Ulupelit Köpek Oteli apartman köşelerine ya da kafes sistemiyle rahat ettirilmeye çalışılan köpeklerinize özgür alanlar sunarak; geniş bir alanda doğayla iç içe bir hava alma ve rahatlama olayını elde etmeleriyle kafes sisteminden uzak gönüllerince otelin içinde ya da dış ortamda hareket edecek kaliteli ortamlar sunmaktadır. Bu nedenle her hangi bir sebepten dolayı iş seyahati ya da tam tersi geçirmek istediğiniz bir tatiliniz söz konusu olduğunda; köpeklerinizi güvenle teslim etmenizi ve köpeklerinizin de siz yokken yalnız kalmasını eğleyerek onlarında dinlenme olanaklarının otel çatısı altında tam bir otel olma vasfını taşımasıyla yaşamalarını sağlamaktadır. Köpeklerinde arkadaş olgusunu bildiklerinden dolayı yalnızlık kalma yerine; kendileri gibi özel ilgi gösterilen diğer köpekler ile dostluk kurup keyifli anları beraber geçirerek güçlü bir sosyalleşme olayını yaşamaları sağlanılmaktadır.

Şile Ulupelit Köpek Oteli aynı zamanda siz köpek severlerin tamamen köpeğiniz için yaşayacağınız endişelerden uzaklaşmanız adına; olası rahatsızlıklar karşısında köpeğinizin veteriner hekim tarafından gözetim altına alınarak gerekli olan tedavinin oluşturulmasını güvenle sağlamaktadır. Köpeğinizin günlük bakım ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında köpeklerinize sunulan konforlu bir bakım sağlamaları adına kuaför hizmetini de köpeklerinize bilinçli kişiler tarafından sunulmaktadır.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 666 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul