köpek oteli

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Paylaş
 

Silivri köpek eğitim merkezi köpek sahibi olup, köpeklerinin belirli konularda eğitimli olmalarını isteyen kişilere hizmet amacı ile kurulmuş, köpek eğitim konusunda profesyonel sertifikalı kişilerden oluşan kuruluşlardır. Köpek sahipleri, sahiplenmiş oldukları köpekleri yavruluk dönemlerinden itibaren köpek eğitim merkezlerine göndererek eğitim almalarını sağlayabilmektedir. Köpek eğitim merkezleri, köpeğin cinsine, ırkına ve yaşına göre analizler yaparak köpeğe nasıl eğitim verilebileceğini kararlaştırırlar ve onların eğitim alabilecekleri seviyede eğitimlerini verirler.

Birçok eğitim şekli ve yöntemini uzman çalışanları ile vermektedirler. Köpek eğitiminin de yavru eğitimi, itaat eğitimi, koruma eğitimi, iz takibi eğitimi gibi birçok eğitim konusu bulunmaktadır. Genel bir eğitime tabi tutulmasını istiyorsanız, tuvalet eğitimi, isim eğitimi gibi basit eğitimler almalarını da sağlayabilirsiniz. Bazı köpek eğitim merkezleri bünyelerinde, otel hizmeti de sağlamaktadırlar. Eğitim verilecek olan köpeklerimiz eğitim merkezlerinde sadece eğitim verilip hemen gönderilmezler gün içerisindeki gerekli olan beslenme, oynama gibi ihtiyaçlarının sağlanmasına gerçekleştirirler. Köpek ırklarının birçoğu eğitim almaya müsait olan canlı varlıklardır.

Köpek eğitimlerinde köpeğin sevdiği durumlar göz önüne alınarak ona göre eğitim şekilleri uygulanmaktadır. Bu da köpeğin sevdiği bir durum olduğu için kolaylıkla verilen eğitime de kolaylıkla cevap verebilir. Bu işler tamamen eğitim merkezinin uzman personelleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Kendimizde eğitim verebilsek de, çok olumlu sonuçlar alamayabiliriz. Çünkü eğitim merkezi çalışanları eğitim aşamasına geçmeden önce köpeğimizin tüm analizlerini gerçekleştirdikten sonra, eğitimi kolaylaştırmak, köpeğin algısını yükseltmek içinde bir takım çalışmalar yapmaktalardır.

Yavru Program Eğitimi

Bu program sayesinde köpeğimiz, köpeğimizin günlük programının ne olması gerektiğini, nasıl bir egzersiz ve beslenme programına sahip olması gerektiğini, köpeklerin davranışlarını anlamayı, yavru bir köpek ile nasıl bir iletişim kurmak gerektiğini kolaylıkla öğrenebiliriz.

İtaat Eğitimi

Bu eğitim sayesinde köpeğimizin, otur, kalk, dolaş, gel, yürüme, ısırma, havlama gibi komutlarını öğrenmesini sağlayabiliriz. Bir eğitim kurumunda bu komutların öğretilme süresi köpeğin durumuna göre 4 hafta civarı sürebilmektedir. Bu eğitimi köpeğimizin alması için kendimize uygun belirli günleri de seçebiliriz. Bu eğitim programından tüm köpek yaş grupları faydalanabilir.

Koruma Eğitimi

Her köpek bu eğitim programından yararlanamaz. Köpeğimizin koruma eğitimi alması için uygun olup olmadığını, eğitim merkezlerinde yapılacak olan karakter analiz testleri ile öğrenmemiz mümkündür.

İz Takibi Eğitim

Her köpek yine koruma eğitiminde olduğu gibi bu eğitimi alabilecek karaktere sahip olmayabilir. Köpekler koku alma konusunda genelde hep başarılı olsalar da, bu eğitim için uygun olmayabilir. Köpeğimizin bu eğitime müsait olup olmadığı eğitim merkezlerinde testler sonucu öğrenebiliriz. Köpek eğitim merkezleri verecekleri eğitimlere göre bir ücretlendirme tablosuna sahiptir. Her eğitim merkezi aynı ücretlendirme tablosunu yapmak zorunda değillerdir.

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Eğitimli bir köpeğe sahip olmak istiyorsak mutlaka bu eğitimi uzman kişiler tarafından gerçekleşmesini sağlamamız gerekmektedir. Köpekler sevecen oldukları kadar, kırılgan bir karaktere de sahiplerdir. Köpeğimize eğitim verirken o eğitimi vermek için, yanlış yapacağımız bir davranış bicimi ile onu kırabilir ve bizden uzaklaşmalarına sebebiyet verebiliriz. Eğitim aşamasında onların sevecekleri metotlar ile eğitim verilmesi onlarında eğitimi kolaylıkla kabul etmesini sağlayacaktır.

Bunun içinde konusunda uzman bir kişinin analizleri ile gerçekleşebilmektedir. Köpek eğitim merkezleri bu konuda yeterli, profesyonelliğe sahip kuruluşlar oldukları için, hep köpeğimizin eğitim almasına yardımcı olacak, hem de huzurlu yaşamlarına devam etmelerini sağlayacaktır. Eğitim aşamasında birçok eğitim merkezleri otel imkânına da sahip oldukları için, eğitim süreleri boyunca orada kalmalarını da sağlayabiliriz. İyi bir araştırma ile en iyi eğitim merkezlerini bulabiliriz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 479 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul