köpek oteli

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Paylaş
 

Silivri köpek eğitim merkezi köpek sahibi olup, köpeklerinin belirli konularda eğitimli olmalarını isteyen kişilere hizmet amacı ile kurulmuş, köpek eğitim konusunda profesyonel sertifikalı kişilerden oluşan kuruluşlardır. Köpek sahipleri, sahiplenmiş oldukları köpekleri yavruluk dönemlerinden itibaren köpek eğitim merkezlerine göndererek eğitim almalarını sağlayabilmektedir. Köpek eğitim merkezleri, köpeğin cinsine, ırkına ve yaşına göre analizler yaparak köpeğe nasıl eğitim verilebileceğini kararlaştırırlar ve onların eğitim alabilecekleri seviyede eğitimlerini verirler.

Birçok eğitim şekli ve yöntemini uzman çalışanları ile vermektedirler. Köpek eğitiminin de yavru eğitimi, itaat eğitimi, koruma eğitimi, iz takibi eğitimi gibi birçok eğitim konusu bulunmaktadır. Genel bir eğitime tabi tutulmasını istiyorsanız, tuvalet eğitimi, isim eğitimi gibi basit eğitimler almalarını da sağlayabilirsiniz. Bazı köpek eğitim merkezleri bünyelerinde, otel hizmeti de sağlamaktadırlar. Eğitim verilecek olan köpeklerimiz eğitim merkezlerinde sadece eğitim verilip hemen gönderilmezler gün içerisindeki gerekli olan beslenme, oynama gibi ihtiyaçlarının sağlanmasına gerçekleştirirler. Köpek ırklarının birçoğu eğitim almaya müsait olan canlı varlıklardır.

Köpek eğitimlerinde köpeğin sevdiği durumlar göz önüne alınarak ona göre eğitim şekilleri uygulanmaktadır. Bu da köpeğin sevdiği bir durum olduğu için kolaylıkla verilen eğitime de kolaylıkla cevap verebilir. Bu işler tamamen eğitim merkezinin uzman personelleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Kendimizde eğitim verebilsek de, çok olumlu sonuçlar alamayabiliriz. Çünkü eğitim merkezi çalışanları eğitim aşamasına geçmeden önce köpeğimizin tüm analizlerini gerçekleştirdikten sonra, eğitimi kolaylaştırmak, köpeğin algısını yükseltmek içinde bir takım çalışmalar yapmaktalardır.

Yavru Program Eğitimi

Bu program sayesinde köpeğimiz, köpeğimizin günlük programının ne olması gerektiğini, nasıl bir egzersiz ve beslenme programına sahip olması gerektiğini, köpeklerin davranışlarını anlamayı, yavru bir köpek ile nasıl bir iletişim kurmak gerektiğini kolaylıkla öğrenebiliriz.

İtaat Eğitimi

Bu eğitim sayesinde köpeğimizin, otur, kalk, dolaş, gel, yürüme, ısırma, havlama gibi komutlarını öğrenmesini sağlayabiliriz. Bir eğitim kurumunda bu komutların öğretilme süresi köpeğin durumuna göre 4 hafta civarı sürebilmektedir. Bu eğitimi köpeğimizin alması için kendimize uygun belirli günleri de seçebiliriz. Bu eğitim programından tüm köpek yaş grupları faydalanabilir.

Koruma Eğitimi

Her köpek bu eğitim programından yararlanamaz. Köpeğimizin koruma eğitimi alması için uygun olup olmadığını, eğitim merkezlerinde yapılacak olan karakter analiz testleri ile öğrenmemiz mümkündür.

İz Takibi Eğitim

Her köpek yine koruma eğitiminde olduğu gibi bu eğitimi alabilecek karaktere sahip olmayabilir. Köpekler koku alma konusunda genelde hep başarılı olsalar da, bu eğitim için uygun olmayabilir. Köpeğimizin bu eğitime müsait olup olmadığı eğitim merkezlerinde testler sonucu öğrenebiliriz. Köpek eğitim merkezleri verecekleri eğitimlere göre bir ücretlendirme tablosuna sahiptir. Her eğitim merkezi aynı ücretlendirme tablosunu yapmak zorunda değillerdir.

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Silivri Köpek Eğitim Merkezi

Eğitimli bir köpeğe sahip olmak istiyorsak mutlaka bu eğitimi uzman kişiler tarafından gerçekleşmesini sağlamamız gerekmektedir. Köpekler sevecen oldukları kadar, kırılgan bir karaktere de sahiplerdir. Köpeğimize eğitim verirken o eğitimi vermek için, yanlış yapacağımız bir davranış bicimi ile onu kırabilir ve bizden uzaklaşmalarına sebebiyet verebiliriz. Eğitim aşamasında onların sevecekleri metotlar ile eğitim verilmesi onlarında eğitimi kolaylıkla kabul etmesini sağlayacaktır.

Bunun içinde konusunda uzman bir kişinin analizleri ile gerçekleşebilmektedir. Köpek eğitim merkezleri bu konuda yeterli, profesyonelliğe sahip kuruluşlar oldukları için, hep köpeğimizin eğitim almasına yardımcı olacak, hem de huzurlu yaşamlarına devam etmelerini sağlayacaktır. Eğitim aşamasında birçok eğitim merkezleri otel imkânına da sahip oldukları için, eğitim süreleri boyunca orada kalmalarını da sağlayabiliriz. İyi bir araştırma ile en iyi eğitim merkezlerini bulabiliriz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 616 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu