köpek oteli

Silivri Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’un batısında kalan insan yerleşiminden uzak kalan ve yazlık semtlerden biri olan Silivri görüntüsü ile Ege Bölgesi şehirlerini aratmamaktadır. Mevsimsel olarak değişmekte olan bir nüfus yapısına sahiptir. Genelde bahçeli olan ev tarzları ile  Yazlıklarında evcil hayvan bakan ağırlıklarla köpek besleyen kişilerin en büyük problemi ise arkadaşları için konaklama. Sezon bitince yazlıklarını terk eden kişiler köpeklerini yanlarına alamadığı takdirde veya daha farklı bir sorun ile karşılaşınca köpekleri için kalacak uygun bir yer bulamıyor. Bu sorunu aşabilmek için artık “köpek pansiyonları ve otelleri” var. Köpeklerinizin sahipleri olarak bir otelde aradığınız özellikler ne ise bu otellerde de aynı özellikler mevcuttur. Silivri’de bulunan köpek pansiyonu 3 yıldır bu hizmeti vermektedir. 2.5 dönüm araziye kurulmuş olan Silivri Köpek Pansiyonu bu hizmeti uzun süredir fazla duyurmadan yapmaktadır. Fakat talebin artması doğrultusunda bu hizmeti üst seviyelere taşımışlardır.

Genelde pansiyona bırakılacak köpeklerde ki en büyük sorun depresyondur fakat Silivri Köpek Pansiyonu bu sorunu çözmek için sosyalleşmeye önem vererek üstesinden gelmiştir. Köpeğinizi diğer köpeklerle anlaşmasını sağlamak için oyunlar ve eğitimler verilmektedir. Bu özelliğin dışında köpekleriniz sağlıklı ve huzurlu ortamda tüm bakımları yapılmaktadır. Tüy cilt bakımından tırnak bakımına kadar tüm problemleri özenle yapılmaktadır. Kışın soğuk şartlarında korunup hastalanmamaları için özel odalar ve barınakları, yazın bunaltıcı sıcağında rahat edebilmeleri için özel serinleme alanları bulunmaktadır. Köpeğinizin günde yapılması gereken belli bir egzersiz ihtiyacı vardır. Silivri Köpek Pansiyonu bu ihtiyacı karşılamak için toplu ve tek şekilde yapılan etkinliklerle köpeğinizin bu ihtiyacını karşılamaktadır.

Topla şekilde yapılan etkinliklerde eğlence ve oyunlar öne çıkarılmış ve köpeğinizin daha sosyal olması için her şey düşünülmüştür. Aynı zamanda bu aktiviteler sayesinde köpeğinizin kas gücü geliştirilerek daha sağlıklı bir vücuda yapısına sahip olması amaçlanmaktadır. Komut alma ve komut uygulama, koruma gibi eğitimler verilmekte ve geliştirilmektedir. Beslenmede açısından organik ve kaliteli mamalar kullanılmaktadır. Köpeklerinizin sağlığı ise deneyimli veterinerlerle güven altına alınmaya çalışılmıştır. Olası bir sorun için veterinerler tesis içinde sürekli bulunmaktadır ve köpeklerinizin sağlığı için sık sık kontrolleri yapılmaktadır.

Silivri Köpek Pansiyonu

Silivri Köpek Pansiyonu

Köpekleriniz konakladığı yerler ise ahşap kulübelerdir. Kış mevsimi için içlerinde bir ısıtıcı bulunmaktadır. Ayrıca bahçede kalmaya alışmış ve kapalı yerlerde duramayan köpekleriniz için özel olarak serbest kalma seçeneği de vardır.

Köpeklerinizin ruh sağlığı açısından ve sosyalleşebilmeleri için etkinlikler dışında diğer köpeklerle birkaç saatliğine vakit geçirip serbest kalmaları sağlanır. Böylece köpeğiniz arkadaş edinebilir ve sosyalleşme açısından büyük bir gelişme sağlar.

Silivri Köpek Pansiyonu’nda mamalar ücrete dahil değildir. Köpeklerini getiren kişilerin mamalarını yanında getirmeleri yada mama ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Eğer mama değişimi olacaksa bu yavaş yavaş gerçekleşecektir. Ani mama değişimleri sonucu köpeğinizde sindirim sisteminde sorunlar yaşanabilir. Bu yüzden günde bir öğünde farklı mama verilerek böyle bir çözüm yolu bulunmuştur. Mamalar organik ve özenle seçilen mamalardır ve veteriner tavsiyesi ile köpeklerinize verilir.

Konum olarak insani yerleşimden biraz uzak denize karşı olan köpeğinizin huzurunu bozmayacak bir bölgededir. Bunun dışında köpeğinizin özel ilgiye veya kontrollere ihtiyacı olabilir. Bu hizmette mevcuttur. Özel ilgiye muhtaç duyan köpekler için özel bakıcı hizmeti vardır.

Irkları gereği saldırganlık özelliği taşıyan köpekler diğer hayvanlarla ayrı nokta barınmaktadır. Bunun nedeni olası bir kavga da iki köpeğinde zarar görülmesinin istenmemesidir. Diğer bir güvenlik önemli açısından köpeklerinizin 24 saat gözetleme amacı ile kör nokta olmaksızın kamera sistemi mevcuttur ve tesislerin için 24 saat bakıcı bulunmaktadır.

Fiyatları bir hafta için 50 TL olmakla birlikte belirttiğimiz gibi beslenme bu ücrete dahil değildir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 331 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul