köpek oteli

Silivri Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’un batısında kalan insan yerleşiminden uzak kalan ve yazlık semtlerden biri olan Silivri görüntüsü ile Ege Bölgesi şehirlerini aratmamaktadır. Mevsimsel olarak değişmekte olan bir nüfus yapısına sahiptir. Genelde bahçeli olan ev tarzları ile  Yazlıklarında evcil hayvan bakan ağırlıklarla köpek besleyen kişilerin en büyük problemi ise arkadaşları için konaklama. Sezon bitince yazlıklarını terk eden kişiler köpeklerini yanlarına alamadığı takdirde veya daha farklı bir sorun ile karşılaşınca köpekleri için kalacak uygun bir yer bulamıyor. Bu sorunu aşabilmek için artık “köpek pansiyonları ve otelleri” var. Köpeklerinizin sahipleri olarak bir otelde aradığınız özellikler ne ise bu otellerde de aynı özellikler mevcuttur. Silivri’de bulunan köpek pansiyonu 3 yıldır bu hizmeti vermektedir. 2.5 dönüm araziye kurulmuş olan Silivri Köpek Pansiyonu bu hizmeti uzun süredir fazla duyurmadan yapmaktadır. Fakat talebin artması doğrultusunda bu hizmeti üst seviyelere taşımışlardır.

Genelde pansiyona bırakılacak köpeklerde ki en büyük sorun depresyondur fakat Silivri Köpek Pansiyonu bu sorunu çözmek için sosyalleşmeye önem vererek üstesinden gelmiştir. Köpeğinizi diğer köpeklerle anlaşmasını sağlamak için oyunlar ve eğitimler verilmektedir. Bu özelliğin dışında köpekleriniz sağlıklı ve huzurlu ortamda tüm bakımları yapılmaktadır. Tüy cilt bakımından tırnak bakımına kadar tüm problemleri özenle yapılmaktadır. Kışın soğuk şartlarında korunup hastalanmamaları için özel odalar ve barınakları, yazın bunaltıcı sıcağında rahat edebilmeleri için özel serinleme alanları bulunmaktadır. Köpeğinizin günde yapılması gereken belli bir egzersiz ihtiyacı vardır. Silivri Köpek Pansiyonu bu ihtiyacı karşılamak için toplu ve tek şekilde yapılan etkinliklerle köpeğinizin bu ihtiyacını karşılamaktadır.

Topla şekilde yapılan etkinliklerde eğlence ve oyunlar öne çıkarılmış ve köpeğinizin daha sosyal olması için her şey düşünülmüştür. Aynı zamanda bu aktiviteler sayesinde köpeğinizin kas gücü geliştirilerek daha sağlıklı bir vücuda yapısına sahip olması amaçlanmaktadır. Komut alma ve komut uygulama, koruma gibi eğitimler verilmekte ve geliştirilmektedir. Beslenmede açısından organik ve kaliteli mamalar kullanılmaktadır. Köpeklerinizin sağlığı ise deneyimli veterinerlerle güven altına alınmaya çalışılmıştır. Olası bir sorun için veterinerler tesis içinde sürekli bulunmaktadır ve köpeklerinizin sağlığı için sık sık kontrolleri yapılmaktadır.

Silivri Köpek Pansiyonu

Silivri Köpek Pansiyonu

Köpekleriniz konakladığı yerler ise ahşap kulübelerdir. Kış mevsimi için içlerinde bir ısıtıcı bulunmaktadır. Ayrıca bahçede kalmaya alışmış ve kapalı yerlerde duramayan köpekleriniz için özel olarak serbest kalma seçeneği de vardır.

Köpeklerinizin ruh sağlığı açısından ve sosyalleşebilmeleri için etkinlikler dışında diğer köpeklerle birkaç saatliğine vakit geçirip serbest kalmaları sağlanır. Böylece köpeğiniz arkadaş edinebilir ve sosyalleşme açısından büyük bir gelişme sağlar.

Silivri Köpek Pansiyonu’nda mamalar ücrete dahil değildir. Köpeklerini getiren kişilerin mamalarını yanında getirmeleri yada mama ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Eğer mama değişimi olacaksa bu yavaş yavaş gerçekleşecektir. Ani mama değişimleri sonucu köpeğinizde sindirim sisteminde sorunlar yaşanabilir. Bu yüzden günde bir öğünde farklı mama verilerek böyle bir çözüm yolu bulunmuştur. Mamalar organik ve özenle seçilen mamalardır ve veteriner tavsiyesi ile köpeklerinize verilir.

Konum olarak insani yerleşimden biraz uzak denize karşı olan köpeğinizin huzurunu bozmayacak bir bölgededir. Bunun dışında köpeğinizin özel ilgiye veya kontrollere ihtiyacı olabilir. Bu hizmette mevcuttur. Özel ilgiye muhtaç duyan köpekler için özel bakıcı hizmeti vardır.

Irkları gereği saldırganlık özelliği taşıyan köpekler diğer hayvanlarla ayrı nokta barınmaktadır. Bunun nedeni olası bir kavga da iki köpeğinde zarar görülmesinin istenmemesidir. Diğer bir güvenlik önemli açısından köpeklerinizin 24 saat gözetleme amacı ile kör nokta olmaksızın kamera sistemi mevcuttur ve tesislerin için 24 saat bakıcı bulunmaktadır.

Fiyatları bir hafta için 50 TL olmakla birlikte belirttiğimiz gibi beslenme bu ücrete dahil değildir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 442 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu