köpek oteli

Silivri’de Köpek Oteli

Paylaş
 

Bilindiği üzere Silivri ilçesi İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Denizi kumu güneşi ile güzel bir sahil kasabası havasında olmasıyla birlikte bize ve can dostlarımıza da güzel imkanlar sunmaktadır. Silivri’de yaşıyorsanız ve evcil hayvana sahipseniz Silivri köpek oteli tam da sizin hayalinizdeki imkanları önünüze sermektedir. Köpeklerimiz bizim için değerlidir adeta çocuklarımız gibi, eğer biz bir tatile gitmek istersek gideriz fakat çoğu otel köpeklerimizle girmemize izin verilmez . Bunun yanında dostumuz olan köpeklerimizi bırakabilecek hiçbir yer bulamadığımız vakitlerde temiz güvenilir bir yer arayışı içerisine girebiliriz.

Tam da bu zamanlarda köpek otelleri devreye girer. O yüzden köpek severlerin bu tarz işletmeleri hem kendileri hem de köpekleri için desteklemeleri ve bu işletmelere teşvik etmeleri gerekmektedir. Silivri köpek otel bu yüzden bize en ideal gelen bir kuruluştur . Köpeklerimizi gönül rahatlıyla bırakabiliriz, Silivri köpek oteli  hem uygun ücretleriyle,hem çalıştırdığı uzman personelleriyle son derece güvenilir bir oteldir.

Her otelin böyle uygun fiyatlarda olmadığını düşünürsek tercih edilebilir bir otel olarak gözükmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde otel fiyatlarının bu kadar uygun fiyatlarda olması kaçırılmayacak fırsat diye de nitelendirilebilir. Şunu da belirtmek gerekir ki ücretler köpek cinslerine göre de değişim göstermektedir. Hatta köpek cinslerinin de ötesinde köpeklerin büyüklükleri de fiyatları belirleyen diğer başka bir unsurdur. O yüzden köpek sahibinin sahip olduğu köpek cinsinden tutun da, köpek sahibinin sahibi olduğu köpeğin büyüklüğü de fiyat bakımından önem teşkil eder diyebiliriz. Köpekler insanlara verilen değer kadar onlar da bu dünyada yaşayan canlılar olarak değer görmek haklarıdır. Zaten onlar da o ilgi ve alakayı görmek isterler.

Silivri’de Köpek Oteli

Silivri’de Köpek Oteli

Bir köpeğe ne kadar samimiyetle ilgi gösterilirse köpeğin sadıklık duygusu da o oranda artacaktır. İşte Silivri köpek oteli bütün bu ortamı sağlamak amacı güderek tasarlanmış ve bu vizyonu benimseyerek işletilen bir otel olma unvanına sahiptir. Böyle uzmanlar çalıştıran, köpeklere bu kadar hassas bakılan bir otele güvenmemek adeta elde değildir. O bakımdan bu otel piyasaya yeni başlamış işletmeler tarafından örnek alınabilecek bir oteldir. Köpeklerle vakit geçiremediğimiz, onlarla ilgilenemediğimiz vakitlerde güvenebileceğimiz bir liman arıyorsak bu otelin bir nimet olduğunu söylemeliyiz. Sahip olduğumuz ve sevdiğimiz köpeklerin de bunu hakkettiğini düşünerek otelin belirlediği ücretlerden kaçmamamız gerekir.

Silivri köpek oteli  bütün imkanlarıyla köpeklere hitap etmektedir. Köpek severlerin de bu sebeple ilgisini çekmektedir. Bu tip vizyonu olan otellere bir çok köpek emanet edilmektedir. Bu noktada önemli olan şey otellerin ruhsatlı olarak bu işi yapıp yapmadığıdır. Otellerde profesyonelce çalışan uzmanlar aracılığıyla köpeklere hizmet verilmektedir.

Devletin yasalarıyla kontrol edilen bu otellere güvenmemizin sebebi de işte bu yasalardır. Köpeklere verilen eğitimler ve onlara gösterilen ilgi gayet profesyonelce olmaktadır. Zira bu meslekle uğraşan kişilerin gözetiminde köpekler kontrol altına alınmaktadır. Köpeklerimizi emanet ettiğimiz kişi ve kurumların güvenilirliği dışında bir de fiyat konusu vardır tabi ki.

Günlük ve ya aylık fiyatlar belirlenir bu otellerde. Köpeklerimiz ister günlük, ister aylık da bırakabiliriz. Bu hizmetlerin karşılığı da tabi ki belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu ücretlerin de otelden otele değiştiğini unutmamak gerekir. Zira otelin kalitesi, lükslüğü hiç kuşkusuz ki ücretlendirme biçimini etkiler. Köpeklerini bu otellere emanet edecek kişilerin bu ücretleri düşünerek tercih yapacakları da işletmeler tarafından unutulmaması gereken gerçeklerden bir tanesidir. Silivri köpek oteli hem uygun fiyatı hem de bakım konusunda oldukça hassas bir yapıya sahipler köpeklerimiz için en uygun yer

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 436 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul