köpek oteli

Silivri’de Köpek Oteli

Paylaş
 

Bilindiği üzere Silivri ilçesi İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Denizi kumu güneşi ile güzel bir sahil kasabası havasında olmasıyla birlikte bize ve can dostlarımıza da güzel imkanlar sunmaktadır. Silivri’de yaşıyorsanız ve evcil hayvana sahipseniz Silivri köpek oteli tam da sizin hayalinizdeki imkanları önünüze sermektedir. Köpeklerimiz bizim için değerlidir adeta çocuklarımız gibi, eğer biz bir tatile gitmek istersek gideriz fakat çoğu otel köpeklerimizle girmemize izin verilmez . Bunun yanında dostumuz olan köpeklerimizi bırakabilecek hiçbir yer bulamadığımız vakitlerde temiz güvenilir bir yer arayışı içerisine girebiliriz.

Tam da bu zamanlarda köpek otelleri devreye girer. O yüzden köpek severlerin bu tarz işletmeleri hem kendileri hem de köpekleri için desteklemeleri ve bu işletmelere teşvik etmeleri gerekmektedir. Silivri köpek otel bu yüzden bize en ideal gelen bir kuruluştur . Köpeklerimizi gönül rahatlıyla bırakabiliriz, Silivri köpek oteli  hem uygun ücretleriyle,hem çalıştırdığı uzman personelleriyle son derece güvenilir bir oteldir.

Her otelin böyle uygun fiyatlarda olmadığını düşünürsek tercih edilebilir bir otel olarak gözükmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde otel fiyatlarının bu kadar uygun fiyatlarda olması kaçırılmayacak fırsat diye de nitelendirilebilir. Şunu da belirtmek gerekir ki ücretler köpek cinslerine göre de değişim göstermektedir. Hatta köpek cinslerinin de ötesinde köpeklerin büyüklükleri de fiyatları belirleyen diğer başka bir unsurdur. O yüzden köpek sahibinin sahip olduğu köpek cinsinden tutun da, köpek sahibinin sahibi olduğu köpeğin büyüklüğü de fiyat bakımından önem teşkil eder diyebiliriz. Köpekler insanlara verilen değer kadar onlar da bu dünyada yaşayan canlılar olarak değer görmek haklarıdır. Zaten onlar da o ilgi ve alakayı görmek isterler.

Silivri’de Köpek Oteli

Silivri’de Köpek Oteli

Bir köpeğe ne kadar samimiyetle ilgi gösterilirse köpeğin sadıklık duygusu da o oranda artacaktır. İşte Silivri köpek oteli bütün bu ortamı sağlamak amacı güderek tasarlanmış ve bu vizyonu benimseyerek işletilen bir otel olma unvanına sahiptir. Böyle uzmanlar çalıştıran, köpeklere bu kadar hassas bakılan bir otele güvenmemek adeta elde değildir. O bakımdan bu otel piyasaya yeni başlamış işletmeler tarafından örnek alınabilecek bir oteldir. Köpeklerle vakit geçiremediğimiz, onlarla ilgilenemediğimiz vakitlerde güvenebileceğimiz bir liman arıyorsak bu otelin bir nimet olduğunu söylemeliyiz. Sahip olduğumuz ve sevdiğimiz köpeklerin de bunu hakkettiğini düşünerek otelin belirlediği ücretlerden kaçmamamız gerekir.

Silivri köpek oteli  bütün imkanlarıyla köpeklere hitap etmektedir. Köpek severlerin de bu sebeple ilgisini çekmektedir. Bu tip vizyonu olan otellere bir çok köpek emanet edilmektedir. Bu noktada önemli olan şey otellerin ruhsatlı olarak bu işi yapıp yapmadığıdır. Otellerde profesyonelce çalışan uzmanlar aracılığıyla köpeklere hizmet verilmektedir.

Devletin yasalarıyla kontrol edilen bu otellere güvenmemizin sebebi de işte bu yasalardır. Köpeklere verilen eğitimler ve onlara gösterilen ilgi gayet profesyonelce olmaktadır. Zira bu meslekle uğraşan kişilerin gözetiminde köpekler kontrol altına alınmaktadır. Köpeklerimizi emanet ettiğimiz kişi ve kurumların güvenilirliği dışında bir de fiyat konusu vardır tabi ki.

Günlük ve ya aylık fiyatlar belirlenir bu otellerde. Köpeklerimiz ister günlük, ister aylık da bırakabiliriz. Bu hizmetlerin karşılığı da tabi ki belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu ücretlerin de otelden otele değiştiğini unutmamak gerekir. Zira otelin kalitesi, lükslüğü hiç kuşkusuz ki ücretlendirme biçimini etkiler. Köpeklerini bu otellere emanet edecek kişilerin bu ücretleri düşünerek tercih yapacakları da işletmeler tarafından unutulmaması gereken gerçeklerden bir tanesidir. Silivri köpek oteli hem uygun fiyatı hem de bakım konusunda oldukça hassas bir yapıya sahipler köpeklerimiz için en uygun yer

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 572 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu