köpek oteli

Şişhane Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Çoğu kişi köpeğini ailenin bir ferdi olarak görür. Onunla zaman geçirmeye özen gösteririz. İhtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaparız. Evde baktığımız köpeğimizi rahat ettirmek için ne gerekliyse yapmaya hazırızdır. Ama ya eve gelemeyeceğimiz zamanlar olursa? Mesela tatile gideceksiniz ama köpeğinizi götüremiyorsunuz. Ya da iş seyahatleriniz olursa. Bayram tatillerinde. Ev taşıma ya da hastalık gibi ne sebeple olursa olsun. Bu gibi durumlarda ne yapmak gereklidir? Köpeğinizi yalnız bırakamazsınız. O sizin olmadığınızı anlar, üzülür. Ve köpeğinizin birtakım ihtiyaçları bulunur; beslenmesi var, tuvalet ihtiyacı gezinti ihtiyacı var. Bu gibi durumların önüne geçmek için köpeğinizi yakın bir dostunuza, akrabanıza teslim edebilirsiniz. Eğer bakacak birini bulamıyorsanız bu gibi durumlarda köpeğinizi bir köpek pansiyonuna bırakabilirsiniz. Günümüzde bu amaçla kurulmuş birçok pansiyon mevcut. Bunlar arasından güvenilir, iyi hizmet veren, ikametimize yakın ve uygun fiyat olanını ararız.

Şişhane Köpek Pansiyonu size gözünüz arkada kalmadan işinize, tatilinize bakma fırsatı veriyor. Şişhane semti İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunur. Şişhane semti İstanbul’un önemli turistik yerlerinden de biridir. İstiklal Caddesi üzerinde Kasımpaşa, Karaköy ve Tepebaşı bölgelerinde bulunur bu semt. Merkezi bir konumda bulunan Şişhane semtine ulaşımda oldukça rahattır. Beyoğlu’ndan yürüyerek ulaşılabildiği gibi bölgeye metro gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşmak mümkün. Şişhane’de açılmış Şişhane Köpek Pansiyonu ismiyle hizmet veren bu pansiyon siz olmadan köpeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Köpeğinizi evde tek başına bırakmaktansa bu pansiyona getirerek hem onun ihtiyaçlarının karşılanmasını hem de eğlenmesini sağlamış olursunuz. Aynı zamanda onun eğitimine de yardım edebilirsiniz. Şişhane Köpek Pansiyonu köpeğinizin kendi evindeymiş gibi rahat olduğunu hissetmesi için gereken her şeyi yapmaktadır. İstediğiniz bir zamanda köpeğinizi bırakabilir kendi işinize bakabilirsiniz.

Şişhane Köpek Pansiyonu

Şişhane Köpek Pansiyonu

Tabi köpeğinizi pansiyona bırakırken sizden onunla ilgili bilgiler alınır. Köpeğinizin beslenme saatleri, hangi mama ile beslenildiği, gezinti saatleri, günlük aktiviteleri sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilir. Bu sayede köpeğinizin düzeni de bozulmamış olur. Köpeğinizin diğer köpeklerden korunması ve pansiyondaki köpeklerin hastalıklardan korunması için aşı kartlarına bakılmaktadır. Köpeğinizi pansiyona bırakırken sizden bu kartlarda istenir. Eksik aşıları bulunan köpekler pansiyona kabul edilmemektedir. Nasıl ki pansiyondan gereken özeni göstermesiniz beklersiniz. Sizinde aynı şekilde diğer köpekleri tehdit etmeyecek şekilde özen göstermeniz beklenir.

Köpeğinizin Şişhane Köpek Pansiyonu’nda geçireceği zaman içerisinde rahat, keyifli, güvenli ve huzurlu olmasına özen gösterilir. Bu şekilde günlük aktivitelerini sağlarken köpeğinizin de bundan zevk aldığı bir ortam oluşturulur. Burada diğer köpeklerle birlikte geçireceği zamanda sosyalleşen bir köpeğiniz olur. Pansiyonda 24 saat boyunca bakıcı bulunmaktadır. Ayrıca her türlü ilaç ve ilk yardım ekipmanı hazır durumdadır. Pansiyonda bulunan veteriner hekimi sayesinde acil durumlara müdahale edilebilmektedir. Sizin yanınızda bulundurmanız gereken aşı kartları da veterinerler tarafından kontrol ediliyor. Köpeğinizin cinsi önemli değildir. Köpeğinizin cinsi ne olursa olsun rahatlıkla Şişhane Köpek Pansiyonuna bırakabilirsiniz.

Köpek sahiplerinin şüphesiz en büyük korkularından biridir, köpeğini bir yere bırakamamak. Bırakmak zorunda olduğu yere güvenmemek. Aklınıza birçok soru gelir. İyi bakım yapılır mı? sevinir mi? üzülür mü? mutlu mudur? yemeğini yer mi? yemez mi? gibi. Bu da sizin işinize engel olabilir. Ama bu konuda köpek pansiyonlarına güvenebilirsiniz. Köpeğinizi bir günden birkaç güne kadar teslim edebilirsiniz. Bu durumda fiyatlarda değişme olabilir. Köpeğinizi pansiyona bıraktığınızda aynı zamanda bir veterinere de kontrol ettirmiş oluyorsunuz.  Şişhane Köpek Pansiyonu hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirisiniz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 259 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul