köpek oteli

Şişhane Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Çoğu kişi köpeğini ailenin bir ferdi olarak görür. Onunla zaman geçirmeye özen gösteririz. İhtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yaparız. Evde baktığımız köpeğimizi rahat ettirmek için ne gerekliyse yapmaya hazırızdır. Ama ya eve gelemeyeceğimiz zamanlar olursa? Mesela tatile gideceksiniz ama köpeğinizi götüremiyorsunuz. Ya da iş seyahatleriniz olursa. Bayram tatillerinde. Ev taşıma ya da hastalık gibi ne sebeple olursa olsun. Bu gibi durumlarda ne yapmak gereklidir? Köpeğinizi yalnız bırakamazsınız. O sizin olmadığınızı anlar, üzülür. Ve köpeğinizin birtakım ihtiyaçları bulunur; beslenmesi var, tuvalet ihtiyacı gezinti ihtiyacı var. Bu gibi durumların önüne geçmek için köpeğinizi yakın bir dostunuza, akrabanıza teslim edebilirsiniz. Eğer bakacak birini bulamıyorsanız bu gibi durumlarda köpeğinizi bir köpek pansiyonuna bırakabilirsiniz. Günümüzde bu amaçla kurulmuş birçok pansiyon mevcut. Bunlar arasından güvenilir, iyi hizmet veren, ikametimize yakın ve uygun fiyat olanını ararız.

Şişhane Köpek Pansiyonu size gözünüz arkada kalmadan işinize, tatilinize bakma fırsatı veriyor. Şişhane semti İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunur. Şişhane semti İstanbul’un önemli turistik yerlerinden de biridir. İstiklal Caddesi üzerinde Kasımpaşa, Karaköy ve Tepebaşı bölgelerinde bulunur bu semt. Merkezi bir konumda bulunan Şişhane semtine ulaşımda oldukça rahattır. Beyoğlu’ndan yürüyerek ulaşılabildiği gibi bölgeye metro gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşmak mümkün. Şişhane’de açılmış Şişhane Köpek Pansiyonu ismiyle hizmet veren bu pansiyon siz olmadan köpeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Köpeğinizi evde tek başına bırakmaktansa bu pansiyona getirerek hem onun ihtiyaçlarının karşılanmasını hem de eğlenmesini sağlamış olursunuz. Aynı zamanda onun eğitimine de yardım edebilirsiniz. Şişhane Köpek Pansiyonu köpeğinizin kendi evindeymiş gibi rahat olduğunu hissetmesi için gereken her şeyi yapmaktadır. İstediğiniz bir zamanda köpeğinizi bırakabilir kendi işinize bakabilirsiniz.

Şişhane Köpek Pansiyonu

Şişhane Köpek Pansiyonu

Tabi köpeğinizi pansiyona bırakırken sizden onunla ilgili bilgiler alınır. Köpeğinizin beslenme saatleri, hangi mama ile beslenildiği, gezinti saatleri, günlük aktiviteleri sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilir. Bu sayede köpeğinizin düzeni de bozulmamış olur. Köpeğinizin diğer köpeklerden korunması ve pansiyondaki köpeklerin hastalıklardan korunması için aşı kartlarına bakılmaktadır. Köpeğinizi pansiyona bırakırken sizden bu kartlarda istenir. Eksik aşıları bulunan köpekler pansiyona kabul edilmemektedir. Nasıl ki pansiyondan gereken özeni göstermesiniz beklersiniz. Sizinde aynı şekilde diğer köpekleri tehdit etmeyecek şekilde özen göstermeniz beklenir.

Köpeğinizin Şişhane Köpek Pansiyonu’nda geçireceği zaman içerisinde rahat, keyifli, güvenli ve huzurlu olmasına özen gösterilir. Bu şekilde günlük aktivitelerini sağlarken köpeğinizin de bundan zevk aldığı bir ortam oluşturulur. Burada diğer köpeklerle birlikte geçireceği zamanda sosyalleşen bir köpeğiniz olur. Pansiyonda 24 saat boyunca bakıcı bulunmaktadır. Ayrıca her türlü ilaç ve ilk yardım ekipmanı hazır durumdadır. Pansiyonda bulunan veteriner hekimi sayesinde acil durumlara müdahale edilebilmektedir. Sizin yanınızda bulundurmanız gereken aşı kartları da veterinerler tarafından kontrol ediliyor. Köpeğinizin cinsi önemli değildir. Köpeğinizin cinsi ne olursa olsun rahatlıkla Şişhane Köpek Pansiyonuna bırakabilirsiniz.

Köpek sahiplerinin şüphesiz en büyük korkularından biridir, köpeğini bir yere bırakamamak. Bırakmak zorunda olduğu yere güvenmemek. Aklınıza birçok soru gelir. İyi bakım yapılır mı? sevinir mi? üzülür mü? mutlu mudur? yemeğini yer mi? yemez mi? gibi. Bu da sizin işinize engel olabilir. Ama bu konuda köpek pansiyonlarına güvenebilirsiniz. Köpeğinizi bir günden birkaç güne kadar teslim edebilirsiniz. Bu durumda fiyatlarda değişme olabilir. Köpeğinizi pansiyona bıraktığınızda aynı zamanda bir veterinere de kontrol ettirmiş oluyorsunuz.  Şişhane Köpek Pansiyonu hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirisiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 372 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu