köpek oteli

Şişli Köpek Eğitim Merkezi

Paylaş
 

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Şişli ilçesi eski ve geniş bir alana sahiptir. Birçok hayvan dostunu bir arada barındıran nezih bir ilçe ve kültür merkezi ola Şişli’de yaşayan köpek sahiplerine köpek eğitimi hizmeti Şişli Köpek Eğitim Merkezi tarafından sunulmaktadır. Şişli semti dışında ikamet eden hayvan severlerin talepleri çerçevesinde köpekleriniz servis imkânları sayesinde belirtilen adreslerden alınıp, eğitim bitiminde adresle güvenilir şekilde teslim edilmektedir.

Köpek Eğitimi ve Süreci Nasıldır?

Eğitim, köpeğinizin sizinle ve çevrenizle uyum içinde yaşamasını sağlayacak bir sistemdir. Her ırka ve yaştan olan köpekler için özel olarak hazırlanmaktadır. Bu eğitimler; temel ve ileri düzey itaat eğitimi, iç ve dış mekan tuvalet alışkanlığı, ev içi uyum ve sosyalleşme, bodyguard ve alan koruma konularını kapsamaktadır.

Köpek eğitimi, özenli ve hayvan psikolojisi konusunda uzman kişilerce yapılmaktadır. Eğitim ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar etkili ve başarılı olmaktadır. Öncelikle temel eğitim içerisinde getir, yat, otur, gel, dur gibi komutlar öğretilmektedir. Profesyonel eğitmenlerin titizlikle ilgilendikleri köpekleriniz aynı zamanda sahipleriyle devamlı diyalogları sağlanmaktadır. Böylece temel eğitimdeki bilgiler daha kolay ve etkili bir şekilde öğrenilmesi sağlanmaktadır. Her türlü ırkın alması tavsiye olunan temel eğitim köpeğinizin sizinle uyum içerisinde yaşaması için önem arz ederken diğer yandan da algısının açılmasına ve sizi daha net anlamasını sağlamaktadır.  İleri itaat eğitimi ise temel eğitim çerçevesinde aldığı komutları uygulamaktadır. Bu nedenle temel itaat eğitiminin çok iyi verilmiş olması gerekmektedir.

İleri itaat eğitiminde amaç serbest olarak verilen komutların köpeğiniz tarafından algılaması ve uygulamasını sağlamaktır. Hayvan sahiplerinin otoritelerini kullandıkları bu ileri eğitim her ırk köpek için geçerli değildir. Çünkü her köpek farklı karakteristik özelliklere sahiptir. Tıpkı insanlar gibi köpekler de cinslerine göre belirli genetik davranışlar sergilemektedirler. Bu sebeple her köpek için uzmanlar tarafından özel bir eğitim programı uygulanmaktadır. Belirmek gerek ki köpeğinizin ileri düzey itaat eğitimine uygun yapıda olması gerekmektedir. Uzman personeller bu konuda gerekli testleri uygulamaktadırlar. Bununla birlikte köpeğinizde tespit edilen davranış bozuklukları ve hiper aktivite gibi sorunlar içinde özel bir programa yer verilmektedir.

Şişli Köpek Eğitim Merkezi

Şişli Köpek Eğitim Merkezi

Tuvalet eğitimi süreci,  iç mekân tuvalet eğitimi köpeğiniz için 3 ile 6 ay aralığı en uygun zamandır. Çiş pedleri ve gazeteler odaklı verilen bir eğitimdir. Dış mekân tuvalet eğitiminde ise köpeğinizin kas gelişimi ve kas kontrolünü sağladığı 6. aydan sonra yapılması mümkün olmaktadır. Bu eğitim 4 hafta sürmektedir. Eğitim sonunda köpeğiniz 3 kere dışarı çıkarak tuvalet eğitimini tamamlamayı öğrenmektedir. Ayrıca emanet ettiğiniz dostlarınız yeşil alanlarda gezdirilerek enerjilerini kolaylıkla atmaları sağlanmaktadır. Ayrıca tuvalet eğitimlerini alırken dış mekânda alınan itaat komutlarını da uygulama fırsatı bulunmaktadır.

Bodyguard ve alan koruma eğitimi, ırkının genetik özellikleri çerçevesinde uygun olan köpeklere 18. aydan sonra verilen bir eğitim sistemidir. Bu eğitimde ana şart bodyguard ve alan koruma eğitimine tabi tutulacak olan köpeklerin iyi bir temel itaat eğitiminden geçmesi gerekmektedir. Bodyguard eğitiminde, köpek koruyacağı kişinin komutu çerçevesinde o kişiye gelecek tehlikeleri etkisiz hale getirmeyi öğrenmektedir. Alan koruma eğitiminde ise köpeğiniz öncelikle yaşadığı alanı öğrenmesi ve dış tehditlere karşı nasıl koruyacağı konusunda eğitim verilmektedir.

Programlar kesinlikle ceza ve şiddet içermeyecek şekilde ayarlanmaktadır. Eğitim süreci içerisinde hayvanınızın hem eğitilmesi hem de keyifli zaman geçirmesi hedef alınmıştır. Bu pozitif eğitim anlayışı Şişli köpek eğitim merkezi tarafından uluslararası şartlara uygun bir şekilde sunulmaktadır. Bu eğitimler hayvanınızın ev ortamına uyum sağlaması ve kendini kolaylıkla ifade edebilmesi adına önem teşkil etmektedir. Ayrıca köpeğinizin ihtiyaçlarını daha kolay anlayabilmeniz adına bu eğitimler siz hayvan sahiplerinin de hayatını kolaylaştırmaktadır.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 468 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu