köpek oteli

Şişli Köpek Oteli

Paylaş
 

Bazı köpek sahipleri kendileri kadar köpeklerinin de rahatının düşünürler. Kendileri iyi hizmet alırken köpeklerinin de böyle muamele görmelerini isterler. Köpek sahipleri için en büyük problemlerinden biri köpeklerinin yanında olmadığı zaman onlara kimin eşlik edeceğidir. Köpek sahipleri için dostlarının onlar olmadığı zaman nasıl vakit geçirdiklerini merak ederler. Bir gezi ya da iş seyahatine gideceğiniz zaman köpeğinize kim bakacak diye endişeleriniz Şişli Köpek oteli ile giderebilirsiniz. Köpeklerinize sizin yokluğunuzda düzenli olarak yemek verilecek, her türlü bakımları düzenli olarak yapılacak, günlük rutin temizlikleri zamanında yapılacaktır. Şişli Köpek oteli ile köpeklerinize her türlü rahatlık sağlanacaktır. Siz de küçük dostlarınızın konforlu ve rahat bir tatil geçirmelerini istiyorsanız Şişli Köpek otelini seçmelisiniz.

Otele Köpeğinizin Alınma koşulları

Köpeğiniz otele alınması için gerekli aşılarını yapılması gerekir. Diğer misafirlerimizin canını tehlikeye atmak istemediğimizden köpeğinizi otelimizde ağırlayamayız. Köpeğinizi getirirken aşı kartlarını da yanınızda bulundurmanızı istiyoruz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Köpeğiniz Geniş alanlarda Özgürce Hareket Edecekler

Şişli Köpek Oteli geniş bir araziye inşa edilmiştir. Bu arazide köpeğiniz hem özgürce hareket edecek hem de ihtiyaçlarını giderecek kadar geniş olan bu mekânda konforu tadacaklardır Köpekleriniz oyun saatlerinde bu geniş arazide diğer köpeklerler özgürce eğlenecekler ve enerjilerini atacaklardır. Ayrıca köpekleriniz için değişik aktiviteler de yapılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız köpeklerinizin daima yanında olurlar.

Köpekleriniz Nasıl Bir Yerde Kalıyorlar

Köpeklerinizin yemek yedikleri ve yattıkları yerler ayrıdır. Aynı zamanda köpekleriniz için antialerjik yataklarda uyurlar. Uyku saatlerinde köpekleriniz rahatça yorgunluklarını atacaktır. Yattıkları odalar geniş olmasının yanında ferahtır da. Aynı zamanda güzel uyku çekmeleri için müzik eşliğinde uyumaları sağlanır. Köpeklerinizi yattıkları odalar ses ve ısı yalıtımı ile yapılandırılmasının yanında odalarda köpeklerinizin rahat yatması için klimalar vardır.

Şişli Köpek Oteli

Köpeğinize Neler Sunulur

Bazı köpekler doğaları gereği kısıtlı alanlarda kalamadığından bahçede yaşayan köpekler için onlara bahçede yuvalar yapılmıştır.

Köpekleriniz Ne yer ne içer

Köpeklerinizin maması organiktir bunun yanı sıra siz başka mamalar ile beslenmesini istiyorsanız ek ücret karşılığında köpekleriniz bu mamalar ile beslenmektedir. Köpeklerinize temiz su verilmektedir.

Köpeklerinizin Kaldığı Yerlerde Temizlik Kurallarına Dikkat Edilmektedir

Köpeklerinizin kaldığı alanlar günlük olarak veteriner tarafından kontrol edilmektedir. Köpekleriniz geldiği zaman giriş işlemleri yapılırken kilo kontrolü veteriner tarafından yapılmaktadır.

Köpeklerinizin Sağlık Durumlarına Dikkat Edilir

Köpeklerinizin sağlık kontrolleri otelimize alındıkları an veteriner tarafından kontrol edilmektedir. Köpeklerin kilo, kulak, göz kontrolleri giderken yapılmakta ve size öyle teslim edilmektedir. Ayrıca köpeğinizi bize teslim ettiğini kiloda vermeyi size garanti ediyoruz. Ayrıca köpeğinize ek hizmet istediğiniz durumlarda ücreti faturanıza yansıtırız. Köpeğinizin kuaför ihtiyaçları için ek ücret talep edilir. Köpeğiniz manikür, pedikür ve tüy kısaltma gibi işlemleri için ücret ödemek zorundasınız.

Şişli Köpek Oteli

Otelimiz 24 saat Canlı Kameralar ile İzlenmektedir. Köpeğin durumunu merak edenler için 24 saat canlı kamera sistemi vardır. Siz köpeğinizin durumunu merak ederseniz size onu gösterebiliriz. Ayrıca otelimizde köpeğinize 24 saat eşlik eden veteriner vardır.

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı için

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ve yürüyüşü için günde en az bir saat deneyimli çalışanlarımız geziye çıkarılır.

Köpeğiniz Nasıl Size Veriyoruz

Köpeğinizi bize verdiğiniz gibi geri alacağınızı garanti ediyoruz. Ayrıca köpeğinizi bize söz verdiğiniz tarihte almanızı rica ediyoruz. Köpeğiniz kısa süreli misafir edeceğimiz gibi uzun sürede misafir edebiliriz. Uzun süreli misafirliklerimizde kira öder gibi aylık parayı hesaba yatırmalısınız. Köpeklerinizi söz verdiğiniz tarihte alamayacak durumdaysanız bize bildirmelisiniz. İşiniz çıktı ve köpeğiniz alamadığınız durumlarda ise köpeğinizi ücretli servislerimiz ile evinize bırakabiliriz. Şişli köpek oteli bütün ihtiyaçlarınıza cevap verdiğinden tekrar tekrar getirmek isteyeceksiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 489 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu