köpek oteli

Şişli Köpek Oteli

Paylaş
 

Bazı köpek sahipleri kendileri kadar köpeklerinin de rahatının düşünürler. Kendileri iyi hizmet alırken köpeklerinin de böyle muamele görmelerini isterler. Köpek sahipleri için en büyük problemlerinden biri köpeklerinin yanında olmadığı zaman onlara kimin eşlik edeceğidir. Köpek sahipleri için dostlarının onlar olmadığı zaman nasıl vakit geçirdiklerini merak ederler. Bir gezi ya da iş seyahatine gideceğiniz zaman köpeğinize kim bakacak diye endişeleriniz Şişli Köpek oteli ile giderebilirsiniz. Köpeklerinize sizin yokluğunuzda düzenli olarak yemek verilecek, her türlü bakımları düzenli olarak yapılacak, günlük rutin temizlikleri zamanında yapılacaktır. Şişli Köpek oteli ile köpeklerinize her türlü rahatlık sağlanacaktır. Siz de küçük dostlarınızın konforlu ve rahat bir tatil geçirmelerini istiyorsanız Şişli Köpek otelini seçmelisiniz.

Otele Köpeğinizin Alınma koşulları

Köpeğiniz otele alınması için gerekli aşılarını yapılması gerekir. Diğer misafirlerimizin canını tehlikeye atmak istemediğimizden köpeğinizi otelimizde ağırlayamayız. Köpeğinizi getirirken aşı kartlarını da yanınızda bulundurmanızı istiyoruz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Köpeğiniz Geniş alanlarda Özgürce Hareket Edecekler

Şişli Köpek Oteli geniş bir araziye inşa edilmiştir. Bu arazide köpeğiniz hem özgürce hareket edecek hem de ihtiyaçlarını giderecek kadar geniş olan bu mekânda konforu tadacaklardır Köpekleriniz oyun saatlerinde bu geniş arazide diğer köpeklerler özgürce eğlenecekler ve enerjilerini atacaklardır. Ayrıca köpekleriniz için değişik aktiviteler de yapılmaktadır. Deneyimli çalışanlarımız köpeklerinizin daima yanında olurlar.

Köpekleriniz Nasıl Bir Yerde Kalıyorlar

Köpeklerinizin yemek yedikleri ve yattıkları yerler ayrıdır. Aynı zamanda köpekleriniz için antialerjik yataklarda uyurlar. Uyku saatlerinde köpekleriniz rahatça yorgunluklarını atacaktır. Yattıkları odalar geniş olmasının yanında ferahtır da. Aynı zamanda güzel uyku çekmeleri için müzik eşliğinde uyumaları sağlanır. Köpeklerinizi yattıkları odalar ses ve ısı yalıtımı ile yapılandırılmasının yanında odalarda köpeklerinizin rahat yatması için klimalar vardır.

Şişli Köpek Oteli

Köpeğinize Neler Sunulur

Bazı köpekler doğaları gereği kısıtlı alanlarda kalamadığından bahçede yaşayan köpekler için onlara bahçede yuvalar yapılmıştır.

Köpekleriniz Ne yer ne içer

Köpeklerinizin maması organiktir bunun yanı sıra siz başka mamalar ile beslenmesini istiyorsanız ek ücret karşılığında köpekleriniz bu mamalar ile beslenmektedir. Köpeklerinize temiz su verilmektedir.

Köpeklerinizin Kaldığı Yerlerde Temizlik Kurallarına Dikkat Edilmektedir

Köpeklerinizin kaldığı alanlar günlük olarak veteriner tarafından kontrol edilmektedir. Köpekleriniz geldiği zaman giriş işlemleri yapılırken kilo kontrolü veteriner tarafından yapılmaktadır.

Köpeklerinizin Sağlık Durumlarına Dikkat Edilir

Köpeklerinizin sağlık kontrolleri otelimize alındıkları an veteriner tarafından kontrol edilmektedir. Köpeklerin kilo, kulak, göz kontrolleri giderken yapılmakta ve size öyle teslim edilmektedir. Ayrıca köpeğinizi bize teslim ettiğini kiloda vermeyi size garanti ediyoruz. Ayrıca köpeğinize ek hizmet istediğiniz durumlarda ücreti faturanıza yansıtırız. Köpeğinizin kuaför ihtiyaçları için ek ücret talep edilir. Köpeğiniz manikür, pedikür ve tüy kısaltma gibi işlemleri için ücret ödemek zorundasınız.

Şişli Köpek Oteli

Otelimiz 24 saat Canlı Kameralar ile İzlenmektedir. Köpeğin durumunu merak edenler için 24 saat canlı kamera sistemi vardır. Siz köpeğinizin durumunu merak ederseniz size onu gösterebiliriz. Ayrıca otelimizde köpeğinize 24 saat eşlik eden veteriner vardır.

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı için

Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ve yürüyüşü için günde en az bir saat deneyimli çalışanlarımız geziye çıkarılır.

Köpeğiniz Nasıl Size Veriyoruz

Köpeğinizi bize verdiğiniz gibi geri alacağınızı garanti ediyoruz. Ayrıca köpeğinizi bize söz verdiğiniz tarihte almanızı rica ediyoruz. Köpeğiniz kısa süreli misafir edeceğimiz gibi uzun sürede misafir edebiliriz. Uzun süreli misafirliklerimizde kira öder gibi aylık parayı hesaba yatırmalısınız. Köpeklerinizi söz verdiğiniz tarihte alamayacak durumdaysanız bize bildirmelisiniz. İşiniz çıktı ve köpeğiniz alamadığınız durumlarda ise köpeğinizi ücretli servislerimiz ile evinize bırakabiliriz. Şişli köpek oteli bütün ihtiyaçlarınıza cevap verdiğinden tekrar tekrar getirmek isteyeceksiniz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 366 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul