köpek oteli

Şişli Köpek Oteli

Paylaş
 

Artık o sevimli canlılar köpeklerimiz artık ailemizin bir üyesi, sadık bir dostunuzdur. Çocuğunuzdan gibi bakabileceğiniz canlılardır. Türkiye’de de artık köpeklerin bakımı ve sahiplenilmesi artık daha bilinçli olduğunu söyleyebiliriz. Hem hayvanseverlik ile ilgili derneklerin çalışmaları hem de sosyal ağlarda yer almakta olan hayvan hakları ile ilgili yayınlar mevcuttur ve bu sayede gelişim göstermiştir. Sevimli dostlarımızın köpeklerin kalacak yerleri, mamaları, yiyecekleri, kuaförler, bakımları, eğitimleri, hatta giyecekleri bile sektör haline gelmiş bulunmaktadır.

Artık can dostları yani köpeklerde yaşamımızın bir parçası haline gelmiş ve aile ferdimiz haline gelmişlerdir. Eğer evinizde köpek bakıyorsanız eğer köpeğinizin beslenmesi, tüm hastalıklardan korunması, bakımları ve eğitimleri düşünmemiz öncelikli olarak görevlerimizdendir. Çok eskiden özellikle uzun seyahatlerimiz olduğunda köpeğinizi nereye emanet edeceksiniz diye kara kara düşünürdünüz. Komşuya mı emanet etsek, kapıcıya mı bıraksak, arkadaşımıza dostumuza emanet etsek ya da akrabalarımızdan mı yardım istesek diye kara kara düşünürdünüz.

Köpeğimizi evde bıraksak birine söylesek yemeğini mi verse? Böyle yaparsak köpeğimiz o zaman tuvaletini nasıl yapacak? Böyle yapa yapa böyle kara kara düşünürken o köpeğimizin hayvanımızın psikolojisini hiç düşünmezdik. Köpeğinizin bu durumdan nasıl etkilenebileceği bizler için önemli bile değildir. Köpeğinizi en yakınımıza ya da iyi bir şekilde emanet edebilecek olduğunuz, güvenir olan bir yere bırakınız ki köpeğinizin bakımı ve köpeğinizin gıdası konusunda gözünüz arkada kalmasın. Daha önceden evde bakmış olduğumuz canları evde tek başına bırakabilirdik, tabi köpeğin psikolojisini düşünen yoktu kimse onun psikolojisini düşünmezdi.

Şişli Köpek Oteli

Şişli Köpek Oteli

Bu canların psikolojisinin anlaşılmaya başlamış olduğu günümüz dünyasında artık bir köpeğe bakmak sadece bizim artık olan yiyeceklerimizi bir köşede vererek ve bir köşede köpeğinizin uyuyabileceği bir alan vermenizden çok daha ötede yer almaktadır. Bu anlamda son yıllarda köpekler için otel ve pansiyon sektörü gelişim göstermektedir. Şişli’de bulunmakta olan bu köpek oteli de bu amaçla bu işin profesyonelleri tarafından kurulmuş olan ve işletilmekte olan, köpeğinizin güvenli ve iyi bakım alabileceği gözünüzün kesinlikle arkada kalmadan bırakabilecek olduğunuz kaliteli bir mekândır.

Müşteri memnuniyetinin dışında köpeğinizin de memnuniyetine de önem vermekte olan, pırıl pırıl, kaliteli ve saygın olan bir kurumdur. Bu Şişli’de bulunmakta olan Şişli köpek oteli içerisinde köpeğinizin her türlü rahatlığı düşünülmekte, çalışanlarınızın hayvan sevgisi ile dolu olduğu, köpeğinizin bakımı ve köpeğinizin beslenmesinin ehli olan profesyoneller tarafından yapılmakta olduğu, sürekli olarak köpeklerinizin veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol altında tutmakta olan bu işletmemizde sizin köpekleriniz bizim de köpeklerimiz sayılmaktadır.

Köpeğiniz hangi cins ise sizin isteğinize göre köpeğinize uzmanlar tarafından eğitimde verilmektedir. Şişli İstanbul’ un Avrupa yakası tarafında yer almaktadır. Beşiktaş’ a, Kâğıthane’ye ve Beyoğlu ilçelerine komşu olmakta olan merkezi bir ilçemizdir. Ulaşımı için İstanbul’un Anadolu Avrupa bağlantısını sağlamakta olan Boğaziçi Köprüsünü bağlantı otoyolunu izlediğiniz zaman Zincirlikuyu, Mecidiyeköy tarafından Kâğıthane’ye oradan ise Şişli’ye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Köpeğinizi güven ile huzur ile bırakabilecek olduğunuz otelimize kolay bir şekilde ulaşım size sizin için oldukça iyi bir avantaj olmaktadır. Köpeğiniz için köpek oyun alanları ve düzenli bir şekilde olmak da olan oyun saatleri, düzenli olarak dinlenme ve yemek saatleri, gezme alanları ile profesyonel olan bir anlayış ile hizmet vermekte olan otelimiz için fiyat olarak da farklı cazip olan seçenekler ile ekonomik olan imkânlar da sunabilmekteyiz. Köpeğinizi bize bırakırken kesinlikle içinizde bir huzursuzluk olmasın biz köpeğinize çok iyi bir şekilde bakarız.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 556 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu