köpek oteli

Şişli Köpek Oteli

Paylaş
 

Artık o sevimli canlılar köpeklerimiz artık ailemizin bir üyesi, sadık bir dostunuzdur. Çocuğunuzdan gibi bakabileceğiniz canlılardır. Türkiye’de de artık köpeklerin bakımı ve sahiplenilmesi artık daha bilinçli olduğunu söyleyebiliriz. Hem hayvanseverlik ile ilgili derneklerin çalışmaları hem de sosyal ağlarda yer almakta olan hayvan hakları ile ilgili yayınlar mevcuttur ve bu sayede gelişim göstermiştir. Sevimli dostlarımızın köpeklerin kalacak yerleri, mamaları, yiyecekleri, kuaförler, bakımları, eğitimleri, hatta giyecekleri bile sektör haline gelmiş bulunmaktadır.

Artık can dostları yani köpeklerde yaşamımızın bir parçası haline gelmiş ve aile ferdimiz haline gelmişlerdir. Eğer evinizde köpek bakıyorsanız eğer köpeğinizin beslenmesi, tüm hastalıklardan korunması, bakımları ve eğitimleri düşünmemiz öncelikli olarak görevlerimizdendir. Çok eskiden özellikle uzun seyahatlerimiz olduğunda köpeğinizi nereye emanet edeceksiniz diye kara kara düşünürdünüz. Komşuya mı emanet etsek, kapıcıya mı bıraksak, arkadaşımıza dostumuza emanet etsek ya da akrabalarımızdan mı yardım istesek diye kara kara düşünürdünüz.

Köpeğimizi evde bıraksak birine söylesek yemeğini mi verse? Böyle yaparsak köpeğimiz o zaman tuvaletini nasıl yapacak? Böyle yapa yapa böyle kara kara düşünürken o köpeğimizin hayvanımızın psikolojisini hiç düşünmezdik. Köpeğinizin bu durumdan nasıl etkilenebileceği bizler için önemli bile değildir. Köpeğinizi en yakınımıza ya da iyi bir şekilde emanet edebilecek olduğunuz, güvenir olan bir yere bırakınız ki köpeğinizin bakımı ve köpeğinizin gıdası konusunda gözünüz arkada kalmasın. Daha önceden evde bakmış olduğumuz canları evde tek başına bırakabilirdik, tabi köpeğin psikolojisini düşünen yoktu kimse onun psikolojisini düşünmezdi.

Şişli Köpek Oteli

Şişli Köpek Oteli

Bu canların psikolojisinin anlaşılmaya başlamış olduğu günümüz dünyasında artık bir köpeğe bakmak sadece bizim artık olan yiyeceklerimizi bir köşede vererek ve bir köşede köpeğinizin uyuyabileceği bir alan vermenizden çok daha ötede yer almaktadır. Bu anlamda son yıllarda köpekler için otel ve pansiyon sektörü gelişim göstermektedir. Şişli’de bulunmakta olan bu köpek oteli de bu amaçla bu işin profesyonelleri tarafından kurulmuş olan ve işletilmekte olan, köpeğinizin güvenli ve iyi bakım alabileceği gözünüzün kesinlikle arkada kalmadan bırakabilecek olduğunuz kaliteli bir mekândır.

Müşteri memnuniyetinin dışında köpeğinizin de memnuniyetine de önem vermekte olan, pırıl pırıl, kaliteli ve saygın olan bir kurumdur. Bu Şişli’de bulunmakta olan Şişli köpek oteli içerisinde köpeğinizin her türlü rahatlığı düşünülmekte, çalışanlarınızın hayvan sevgisi ile dolu olduğu, köpeğinizin bakımı ve köpeğinizin beslenmesinin ehli olan profesyoneller tarafından yapılmakta olduğu, sürekli olarak köpeklerinizin veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol altında tutmakta olan bu işletmemizde sizin köpekleriniz bizim de köpeklerimiz sayılmaktadır.

Köpeğiniz hangi cins ise sizin isteğinize göre köpeğinize uzmanlar tarafından eğitimde verilmektedir. Şişli İstanbul’ un Avrupa yakası tarafında yer almaktadır. Beşiktaş’ a, Kâğıthane’ye ve Beyoğlu ilçelerine komşu olmakta olan merkezi bir ilçemizdir. Ulaşımı için İstanbul’un Anadolu Avrupa bağlantısını sağlamakta olan Boğaziçi Köprüsünü bağlantı otoyolunu izlediğiniz zaman Zincirlikuyu, Mecidiyeköy tarafından Kâğıthane’ye oradan ise Şişli’ye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Köpeğinizi güven ile huzur ile bırakabilecek olduğunuz otelimize kolay bir şekilde ulaşım size sizin için oldukça iyi bir avantaj olmaktadır. Köpeğiniz için köpek oyun alanları ve düzenli bir şekilde olmak da olan oyun saatleri, düzenli olarak dinlenme ve yemek saatleri, gezme alanları ile profesyonel olan bir anlayış ile hizmet vermekte olan otelimiz için fiyat olarak da farklı cazip olan seçenekler ile ekonomik olan imkânlar da sunabilmekteyiz. Köpeğinizi bize bırakırken kesinlikle içinizde bir huzursuzluk olmasın biz köpeğinize çok iyi bir şekilde bakarız.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 430 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul