köpek oteli

Sultan gazi Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahipleri köpeklerinin bakımı ve konforu çok önemlidir. Herhangi bir yere gidecekleri zaman köpeklerinin ne yapacaklarını merak ederler. Kendilerinin yaşadığı konforu köpeklerinin de yaşamasını isterler. Sultan gazi Köpek oteli bir tatil köyü kalitesinde köpeklerinize konfor sunmaktadır. Köpeğinizin sizin yokluğunuzda rahat bir dönem geçirmelerini istiyorsanız siz de Sultan gazi köpek oteli’ni tercih edebilirsiniz. Sizin olmadığınız zamanlarda köpeğinize gereken her türlü ilgi ve alaka gösterilir. Köpeğiniz günlük bakımları zamanında yapılır ayrıca köpeğinizin yemeği zamanında verilir. Köpek sahipleri için köpeklerine yapılan davranışlar önemlidir. Burada köpekleriniz kafeslere kapatılmaz. Onlara sınırlı bir alana hapsedilmez. Onlar için ferah mekânlar dizayn edilmiştir. Köpek oteli hayvanınız için sizin hassasiyetlerinize fazlasıyla önem gösterir. Biliyoruz ki köpeğiniz sizin için ailenizin bir parçası o yüzden hassasiyetini bizim hassasiyetimizdir.

Köpek Oteli Hizmet anlayışımız

Telimiz geniş bir araziye inşa edildiğinden köpeğiniz için geniş oyun alanları sunulur. Siz Köpeğinizin nasıl bir yerde kalacağını merak ediyorsanız, sizi otelimize bekleriz. Otelimizde köpeğinizin nerde kalacağını merak ediyorsanız görmeniz lazım. Ayrıca otelimize gelerek deneyimli çalışanlarımız ve ayrıca otelimizde 24 saat köpeklerinize eşlik eden veterinerimizle tanışarak içinizi rahatlatabiliriz. Köpeğinizi otelimize siz bırakabileceğiniz gibi bizde ücretli servisimiz ile köpeğinizi evinizden alabiliriz. Köpeğiniz otelimize giriş yaptığında onu veterinerimiz çeşitli kontrollerden geçirir. Köpeğiniz kilo kontrolünden geçirilir ki giderken ölçüm yapıldığın kilo kaybetmediği görülsün. Köpekleriniz anti alerjik yataklarda yatarak her türlü rahatsızlıktan korunur. Ayrıca Otelimizde köpeklerinizin yemek yedikleri ve uyudukları yer ayrıdır. Uyudukları yerde de rahat etsinler diye odalarına güneş girmez. Uyudukları zaman müzik eşliğinde uykularına devam ederler.

Köpeklerin Kaldıkları yerler nasıldır

Köpeklerinizin kaldığı yerler hijyen kuralları ile kontrol edilmektedir. Veterinerimiz her gün köpeklerinizin kaldığı yerleri temizler. Köpekleriniz organik mamalar ile beslenirken içmeleri için temiz su verilir. Köpeğiniz geniş alanlarda dilediğince özgürce hareket ederler ve rahatça hareket ederler. Köpeğiniz yüzmeyi seviyorsa ona bu imkânı da sağlıyoruz. Köpeğiniz evinde nasıl temiz bir yaşam alanında konaklıyorsa köpek otelinde de ona aynı hizmet sunulur.

Köpeklerinizin Aşıları Tam Olmalıdır.

Köpekleriniz otelimize konuk olarak ağırlamamız için aşıları tam olmalıdır. Şimdi köpeğinizde bulunması gereken aşıları söylüyoruz: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Diğer köpeklerin canını tehlikeye atamayız. bu yüzden aşıları olmayan köpekleri otelimize almamız için ısrarcı olmayınız.

Otelimiz 24 Saat canlı kamera sistemi ile izlenmektedir

Otelimiz 24 saat canlı kamera sistemi ile izlenerek köpeğinizin güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca otelimizde 24 saat köpeklerinizi eşlik eden bir veterinerimiz vardır. Bu sayede istenmeyen bir durum ile karşılaşıldığında hemen müdahalede bulunulabilir. Köpeğinizin nasıl olduğunu merak ederseniz canlı kamera bağlantısı ile köpeğinizin durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Sultan gazi Köpek Oteli

Sultan gazi Köpek Oteli

Köpeğiniz günde en az iki kez bir saat yürüyüşe çıkarılır. Deneyimli elemanlarımız köpeklerinize eşlik eder. Bu gezinti sayesinde hem köpeğiniz enerjisini atarken hem de tuvalet ihtiyacını karşılar. Köpeğiniz burada hırçın bir köpek tarafından rahatsız edilirse hemen uzaklaştırılır. Herhangi bir zarar görmez.

Kuaför Hizmeti

Köpeğinizi de rutin kontrolleri dışında bir işlem yapılmasını istiyorsanız ek ücret ödemek zorundasınız. Manikür, pedikür ve tüy bakım işlerinde ek ücret ödersiniz.

Köpeğinizin Çıkış İşlemleri

Köpeğinizin otelde kalış süresi bittikten sonra veterinerimiz gerekli kontrolleri yapar göz, kulak, kilo ölçümlerini yapar. Daha sonra ise köpeğiniz verdiğiniz kiloda size teslim eder. Köpeğinizi otelimizde misafir ettiğinize için asla pişman olmazsınız. Köpeğinizin ayrıca otelimizde sosyalleşir. Köpeğiniz buraya o kadar alışır ki giderken zorlanır. Köpeğinizi kısa süreli de uzun süreli de misafir edebiliriz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 338 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul