köpek oteli

Sultan gazi Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahipleri köpeklerinin bakımı ve konforu çok önemlidir. Herhangi bir yere gidecekleri zaman köpeklerinin ne yapacaklarını merak ederler. Kendilerinin yaşadığı konforu köpeklerinin de yaşamasını isterler. Sultan gazi Köpek oteli bir tatil köyü kalitesinde köpeklerinize konfor sunmaktadır. Köpeğinizin sizin yokluğunuzda rahat bir dönem geçirmelerini istiyorsanız siz de Sultan gazi köpek oteli’ni tercih edebilirsiniz. Sizin olmadığınız zamanlarda köpeğinize gereken her türlü ilgi ve alaka gösterilir. Köpeğiniz günlük bakımları zamanında yapılır ayrıca köpeğinizin yemeği zamanında verilir. Köpek sahipleri için köpeklerine yapılan davranışlar önemlidir. Burada köpekleriniz kafeslere kapatılmaz. Onlara sınırlı bir alana hapsedilmez. Onlar için ferah mekânlar dizayn edilmiştir. Köpek oteli hayvanınız için sizin hassasiyetlerinize fazlasıyla önem gösterir. Biliyoruz ki köpeğiniz sizin için ailenizin bir parçası o yüzden hassasiyetini bizim hassasiyetimizdir.

Köpek Oteli Hizmet anlayışımız

Telimiz geniş bir araziye inşa edildiğinden köpeğiniz için geniş oyun alanları sunulur. Siz Köpeğinizin nasıl bir yerde kalacağını merak ediyorsanız, sizi otelimize bekleriz. Otelimizde köpeğinizin nerde kalacağını merak ediyorsanız görmeniz lazım. Ayrıca otelimize gelerek deneyimli çalışanlarımız ve ayrıca otelimizde 24 saat köpeklerinize eşlik eden veterinerimizle tanışarak içinizi rahatlatabiliriz. Köpeğinizi otelimize siz bırakabileceğiniz gibi bizde ücretli servisimiz ile köpeğinizi evinizden alabiliriz. Köpeğiniz otelimize giriş yaptığında onu veterinerimiz çeşitli kontrollerden geçirir. Köpeğiniz kilo kontrolünden geçirilir ki giderken ölçüm yapıldığın kilo kaybetmediği görülsün. Köpekleriniz anti alerjik yataklarda yatarak her türlü rahatsızlıktan korunur. Ayrıca Otelimizde köpeklerinizin yemek yedikleri ve uyudukları yer ayrıdır. Uyudukları yerde de rahat etsinler diye odalarına güneş girmez. Uyudukları zaman müzik eşliğinde uykularına devam ederler.

Köpeklerin Kaldıkları yerler nasıldır

Köpeklerinizin kaldığı yerler hijyen kuralları ile kontrol edilmektedir. Veterinerimiz her gün köpeklerinizin kaldığı yerleri temizler. Köpekleriniz organik mamalar ile beslenirken içmeleri için temiz su verilir. Köpeğiniz geniş alanlarda dilediğince özgürce hareket ederler ve rahatça hareket ederler. Köpeğiniz yüzmeyi seviyorsa ona bu imkânı da sağlıyoruz. Köpeğiniz evinde nasıl temiz bir yaşam alanında konaklıyorsa köpek otelinde de ona aynı hizmet sunulur.

Köpeklerinizin Aşıları Tam Olmalıdır.

Köpekleriniz otelimize konuk olarak ağırlamamız için aşıları tam olmalıdır. Şimdi köpeğinizde bulunması gereken aşıları söylüyoruz: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Diğer köpeklerin canını tehlikeye atamayız. bu yüzden aşıları olmayan köpekleri otelimize almamız için ısrarcı olmayınız.

Otelimiz 24 Saat canlı kamera sistemi ile izlenmektedir

Otelimiz 24 saat canlı kamera sistemi ile izlenerek köpeğinizin güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca otelimizde 24 saat köpeklerinizi eşlik eden bir veterinerimiz vardır. Bu sayede istenmeyen bir durum ile karşılaşıldığında hemen müdahalede bulunulabilir. Köpeğinizin nasıl olduğunu merak ederseniz canlı kamera bağlantısı ile köpeğinizin durumunu gözlemleyebilirsiniz.

Sultan gazi Köpek Oteli

Sultan gazi Köpek Oteli

Köpeğiniz günde en az iki kez bir saat yürüyüşe çıkarılır. Deneyimli elemanlarımız köpeklerinize eşlik eder. Bu gezinti sayesinde hem köpeğiniz enerjisini atarken hem de tuvalet ihtiyacını karşılar. Köpeğiniz burada hırçın bir köpek tarafından rahatsız edilirse hemen uzaklaştırılır. Herhangi bir zarar görmez.

Kuaför Hizmeti

Köpeğinizi de rutin kontrolleri dışında bir işlem yapılmasını istiyorsanız ek ücret ödemek zorundasınız. Manikür, pedikür ve tüy bakım işlerinde ek ücret ödersiniz.

Köpeğinizin Çıkış İşlemleri

Köpeğinizin otelde kalış süresi bittikten sonra veterinerimiz gerekli kontrolleri yapar göz, kulak, kilo ölçümlerini yapar. Daha sonra ise köpeğiniz verdiğiniz kiloda size teslim eder. Köpeğinizi otelimizde misafir ettiğinize için asla pişman olmazsınız. Köpeğinizin ayrıca otelimizde sosyalleşir. Köpeğiniz buraya o kadar alışır ki giderken zorlanır. Köpeğinizi kısa süreli de uzun süreli de misafir edebiliriz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 476 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu