köpek oteli

Tarabya Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpekler hiç şüphesiz evcil canlıların en sadıkları olarak bilinirler. Köpek severlerin yakından bildiği bu özellik onları vazgeçilmez birer dost kılmaktadır. Köpekler de biz insanlar gibi hayatlarında yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerini geçirirler. Bu dönemler sırasıyla; yavruluk 0-12 aylık, yetişkinlik 12 aydan sonra, yaşlılık ise yaklaşık olarak köpeğinizin ömür süresinden 1-2 sene öncesine tekabül etmektedir. Köpek beslemek oldukça keyifli fakat bir o kadar da zahmetli bir iştir. Bilhassa yavruluk döneminde bu sevimli dostlarımızın bizlere oldukça ihtiyaçları vardır. Sevgi, ilgi, oyun, yiyecek ve daha birçokları.

Yavru köpekler 0-12 aylık köpeklerdir. Yavru köpekler diğer köpeklere oranla oldukça ilgi beklerler ve bakımları bir hayli zordur. Bu dönemlerinde anne sütünden kesildikleri için beslenmelerine dikkat edilmelidir. Yavru yaşa uygun, kaliteli ve profesyonel mamalar tercih etmelisiniz. O çok istediğiniz yavru köpeği sahiplendiniz ve evde ilk günü. Köpeğiniz oldukça meraklı ve oyuncu olacağından evde birtakım güvenlik önlemleri almasınız. Yüksek yerlere çıkmasını engellemeli, elektrik kablolarına dikkat etmelisiniz. Balkon, pencere gibi düşebilme ihtimali olan yerlere bariyerler koymanız gerekiyor. Yatağının sıcak, rahat ve temiz olması gerekmektedir.

Yavru köpeklerin oldukça ilgi beklediklerinden bahsedildiğini duymuşsunuzdur. Bu sebeple evde olmadığınız zamanlarda, en az sizin kadar köpeğinize ilgi gösterecek bir yer arayışında olabilirsiniz. Köpeğinize ilgi ve şefkat gösterecek, siz evde değilken onunla ilgilenecek köpek pansiyonları bulunmaktadır. Sezen İnci Köpek Oteli Pansiyonu, Tarabya köpek pansiyonu arayışı içinde iseniz, köpeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir köpek pansiyonudur. Öncü olarak ilk kez 5 yıldızlı köpek pansiyonu olmuştur. Türkiye çapında ve bilhassa metropollerde hayvanlar, küçük kafeslerde hapsedilmiş şekilde misafir edilmektedir.

Tarabya Köpek Pansiyonu

Tarabya Köpek Pansiyonu

Sezen İnci Köpek Oteli Pansiyonunda köpekleriniz, geniş ve hijyenik aynı zamanda müstakil odalarda barındırılmaktadır. Burada konaklayan sevimli dostlarımız, tesis içinde yer alan veterinerler tarafından 24 saat gözetilmektedir. Aynı zamanda bu tesiste köpek eğitim hizmetleri de mevcuttur. Tarabya’dan ulaşım oldukça kolaydır. Soru ve randevularınız için 0533 232 40 22 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarabya’ya yakın konumda bulunan bir diğer köpek pansiyonu ise Ada Pet Hotel, butik bir oteldir. Bu sebeple az sayıda evcil dost kabul etmektedir. Ada Pet Hotel hakkında soru ve randevularınız için 0212 322 80 12 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ada Pet Hotel’ de, sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarına uygun hizmet verilmektedir. Köpeğinizin aktivite durumları, sosyallik durumları göz önüne alınarak çeşitli konaklama seçenekleri sunan Ada Pet Hotel, sizin evde bulunamadığınız zamanlarda köpeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir tesistir. Geniş ve konforlu alanlarda konaklayan sevimli dostlarımız, ortak alanlar, süit odalar ve geniş alanlarda evlerinde olduğu gibi hissedeceklerdir. Köpekleriniz açık ve kapalı oyun alanlarında oldukça keyifli vakit geçirecekler.

Ada Pet Hotel 1000 m2’lik açık alanı ile köpeğinizin egzersizleri için oldukça geniş bir alan sunmaktadır. Aynı zamanda 400 m2’lik kapalı oyun alanı ile köpeğinizin zihin ve fiziksel gelişimlerini arttırıcı aktiviteler yapılmaktadır. Köpeğinizi emanet etmeden önce tesisleri ziyaret ediniz. Köpeğinizin sağlığını gözeten, evini aratmayan sıcak bir ortam tercih edin. Köpeğinizin sizden ayrı geçirdiği bu dönemi en kolay biçimde atlatmasına yardımcı olacak bir tesis seçimi yapın. Dar alanlarda, özensiz bakılan bir köpek çeşitli sağlık problemleri yaşayabilir. Köpeğinizin özel sağlık sorunları var ise bunları lütfen belirtin. Veteriner hekim gözetimi sağlayan tesisler tercih edin.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 376 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul