köpek oteli

Tarabya Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpekler hiç şüphesiz evcil canlıların en sadıkları olarak bilinirler. Köpek severlerin yakından bildiği bu özellik onları vazgeçilmez birer dost kılmaktadır. Köpekler de biz insanlar gibi hayatlarında yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerini geçirirler. Bu dönemler sırasıyla; yavruluk 0-12 aylık, yetişkinlik 12 aydan sonra, yaşlılık ise yaklaşık olarak köpeğinizin ömür süresinden 1-2 sene öncesine tekabül etmektedir. Köpek beslemek oldukça keyifli fakat bir o kadar da zahmetli bir iştir. Bilhassa yavruluk döneminde bu sevimli dostlarımızın bizlere oldukça ihtiyaçları vardır. Sevgi, ilgi, oyun, yiyecek ve daha birçokları.

Yavru köpekler 0-12 aylık köpeklerdir. Yavru köpekler diğer köpeklere oranla oldukça ilgi beklerler ve bakımları bir hayli zordur. Bu dönemlerinde anne sütünden kesildikleri için beslenmelerine dikkat edilmelidir. Yavru yaşa uygun, kaliteli ve profesyonel mamalar tercih etmelisiniz. O çok istediğiniz yavru köpeği sahiplendiniz ve evde ilk günü. Köpeğiniz oldukça meraklı ve oyuncu olacağından evde birtakım güvenlik önlemleri almasınız. Yüksek yerlere çıkmasını engellemeli, elektrik kablolarına dikkat etmelisiniz. Balkon, pencere gibi düşebilme ihtimali olan yerlere bariyerler koymanız gerekiyor. Yatağının sıcak, rahat ve temiz olması gerekmektedir.

Yavru köpeklerin oldukça ilgi beklediklerinden bahsedildiğini duymuşsunuzdur. Bu sebeple evde olmadığınız zamanlarda, en az sizin kadar köpeğinize ilgi gösterecek bir yer arayışında olabilirsiniz. Köpeğinize ilgi ve şefkat gösterecek, siz evde değilken onunla ilgilenecek köpek pansiyonları bulunmaktadır. Sezen İnci Köpek Oteli Pansiyonu, Tarabya köpek pansiyonu arayışı içinde iseniz, köpeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir köpek pansiyonudur. Öncü olarak ilk kez 5 yıldızlı köpek pansiyonu olmuştur. Türkiye çapında ve bilhassa metropollerde hayvanlar, küçük kafeslerde hapsedilmiş şekilde misafir edilmektedir.

Tarabya Köpek Pansiyonu

Tarabya Köpek Pansiyonu

Sezen İnci Köpek Oteli Pansiyonunda köpekleriniz, geniş ve hijyenik aynı zamanda müstakil odalarda barındırılmaktadır. Burada konaklayan sevimli dostlarımız, tesis içinde yer alan veterinerler tarafından 24 saat gözetilmektedir. Aynı zamanda bu tesiste köpek eğitim hizmetleri de mevcuttur. Tarabya’dan ulaşım oldukça kolaydır. Soru ve randevularınız için 0533 232 40 22 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarabya’ya yakın konumda bulunan bir diğer köpek pansiyonu ise Ada Pet Hotel, butik bir oteldir. Bu sebeple az sayıda evcil dost kabul etmektedir. Ada Pet Hotel hakkında soru ve randevularınız için 0212 322 80 12 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ada Pet Hotel’ de, sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarına uygun hizmet verilmektedir. Köpeğinizin aktivite durumları, sosyallik durumları göz önüne alınarak çeşitli konaklama seçenekleri sunan Ada Pet Hotel, sizin evde bulunamadığınız zamanlarda köpeğinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir tesistir. Geniş ve konforlu alanlarda konaklayan sevimli dostlarımız, ortak alanlar, süit odalar ve geniş alanlarda evlerinde olduğu gibi hissedeceklerdir. Köpekleriniz açık ve kapalı oyun alanlarında oldukça keyifli vakit geçirecekler.

Ada Pet Hotel 1000 m2’lik açık alanı ile köpeğinizin egzersizleri için oldukça geniş bir alan sunmaktadır. Aynı zamanda 400 m2’lik kapalı oyun alanı ile köpeğinizin zihin ve fiziksel gelişimlerini arttırıcı aktiviteler yapılmaktadır. Köpeğinizi emanet etmeden önce tesisleri ziyaret ediniz. Köpeğinizin sağlığını gözeten, evini aratmayan sıcak bir ortam tercih edin. Köpeğinizin sizden ayrı geçirdiği bu dönemi en kolay biçimde atlatmasına yardımcı olacak bir tesis seçimi yapın. Dar alanlarda, özensiz bakılan bir köpek çeşitli sağlık problemleri yaşayabilir. Köpeğinizin özel sağlık sorunları var ise bunları lütfen belirtin. Veteriner hekim gözetimi sağlayan tesisler tercih edin.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 487 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu