köpek oteli

Tuzla Köpek Oteli

Paylaş
 

Tuzla, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yerleşmiş semtlerden birisidir. Burası da İstanbul’un diğer semtlerine benzer şekilde çok sayıda insanın ikamet ettiği ve iş hayatını sürdürdüğü bir yerdir. Burada birçok otel ve pansiyon vardır fakat bunlar sadece insan hizmetine sunulmuş yerler değildir. Aynı zamanda köpek oteli olarak hizmet veren yerler de vardır. Kendilerini İstanbul’un yoğun atmosferinden uzakta tutup birkaç günlüğüne dahi olsa dinlenmek için şehir dışına çıkma planları yapan köpek sahipleri onları emanet edecek yer ararlar fakat bulmak zordur. Tuzla Köpek Oteli bu durumlarda her zaman hizmete açıktır. Endişeye gerek duymaksızın köpeğin emanet edilebileceği bir yerdir. Köpekler teslim alındıktan sonra sahipler istedikleri zaman iletişime geçip köpekleri hakkında bilgi alabilirler. İnsanlar için en sadık ve eğlenceli bu hayvanlara hizmet de aynı insanlara otellerde sunulan hizmet gibi eksiksiz ve kalitelidir.

 Köpeklerin Bakımı Nasıl Yapılıyor ve Ne Gibi Avantajlar Vardır?

Köpek oteli köpekler için her çeşit hizmeti layığıyla yerine getirmektedir. Hastalık ya da özel sebeplerle ortaya çıkan ilaç kullanma veya tedavi gerekliliği gibi durumlarda gösterilen ilgi son derece üst düzeydedir. Yapıları gereği ya da sahiplerinin onları alıştırdığı şekliyle bazı köpekler özel ilgi beklerler. Bu anlamda bu işlerde çalışması gereken her kişinin işi severek yapması, köpeklerin ihtiyacını karşılamak, onların temizliğini yapmak ya da onlarla vakit geçirmekten gocunmayacağı kişiler olması gerekir. Tuzla Köpek Oteli de bu kişiliğe sahip personellerle hizmet vermektedir. Bunların yanında her köpek oteli bir veteriner hekim bulundurmak zorundadır. Tedavi ve ilaç gerekliliği durumlarında veterinerin varlığı da bu zorunluluğun ne denli gerekli olduğunu gözler önüne serer.

 Beslenme ve Özel İhtiyaçlar

Köpek otelinde her türden hizmet oldukça iyi bir şekilde yerine getirilir. Tuzla Köpek Oteli’nde sahiplerin vermiş olduğu bilgilerle onların ihtiyaçları, uyku saatleri, yemek düzeni ve gerekliyse ilaç ihtiyaçları birebir uygulanır. Tamamıyla alışılmış düzende hareket edilerek olumsuz sonuçlar doğurabilecek durumlardan da kaçınılmış olunur. Köpeklerin suyu asla eksik edilmemeli ve buna çok dikkat edilmelidir.

Beslenmenin dışında köpekler oyunlar oynayabilecekleri alanlara ihtiyaç duyarlar. Belirli saatlerde oyun oynama ihtiyaçları vardır. Tuzla Köpek Oteli 8 dönüm arazinin üzerinde oldukça geniş oyun alanlarına sahiptir. Köpeklerin en büyük ihtiyacı olan oyun oynamalarını kaliteli ve kapsamlı bir biçimde yerine getirir. Personeller bizzat köpeklerle ilgilenir ve oynarlar. Bu süreçte doğayla iç içe bir şekilde yaşamını sürdüren köpekler kendi aralarında da oyunlar oynayarak normal hayatlarından uzak kalmamış olurlar. Köpeklerin bir başka günlük ihtiyaçları da dinlenme ve gezinmedir. Bu geniş arazi sayesinde personeller köpekleri rahatlıkla gezdirebilir, dinlenme vakitlerinde onları dinlendirebilirler. Bu süreçlerde oluşacak sağlık sorunları olursa sahiplerle birebir iletişime geçilir. Onların onayı ve bilgisi dahilinde olmayan hiçbir işlem uygulanmaz.

Tuzla Köpek Oteli

Tuzla Köpek Oteli

Doğal yaşam alanları ve oyun bölgeleri dışında da köpeklere en uygun ortam hazırlanmalıdır. Havuzlar, özel dizayn edilmiş oyun salonları, dinlenme ve uyku odaları da köpek otelinde mevcuttur. Bu sayede köpekler kendilerini her anlamda rahat hissederler. Bu durum onların normal yaşam temposunda zaman geçirmelerine de yardımcı olur.

İstanbul’un gürültüsünden, yorucu problemlerinden uzakta kalmak için hafta sonları ya da tatillerde şehir dışı planları yapan köpek sahipleri için ilk söylenmesi gereken yer Tuzla Köpek Oteli’dir. Keyfi ya da zorunlu olarak köpeklerini bırakmaları gereken sahipler istedikleri zaman buraya köpeklerini bırakabilirler. Durmaksızın hizmet vermekte olan otelde köpeklerin her türlü ihtiyacı giderilir ve köpek sahipleri merak içinde kalmaz. Günden güne değişmekte olan teknoloji ve fikir anlamındaki yenilikler de otelin hizmet kalitesine etki eder. Bu etkilerle hizmetler güncellenir ve üst düzey modern hizmet sunulmaya devam eder.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 398 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul