köpek oteli

Tuzla Köpek Oteli

Paylaş
 

Tuzla, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yerleşmiş semtlerden birisidir. Burası da İstanbul’un diğer semtlerine benzer şekilde çok sayıda insanın ikamet ettiği ve iş hayatını sürdürdüğü bir yerdir. Burada birçok otel ve pansiyon vardır fakat bunlar sadece insan hizmetine sunulmuş yerler değildir. Aynı zamanda köpek oteli olarak hizmet veren yerler de vardır. Kendilerini İstanbul’un yoğun atmosferinden uzakta tutup birkaç günlüğüne dahi olsa dinlenmek için şehir dışına çıkma planları yapan köpek sahipleri onları emanet edecek yer ararlar fakat bulmak zordur. Tuzla Köpek Oteli bu durumlarda her zaman hizmete açıktır. Endişeye gerek duymaksızın köpeğin emanet edilebileceği bir yerdir. Köpekler teslim alındıktan sonra sahipler istedikleri zaman iletişime geçip köpekleri hakkında bilgi alabilirler. İnsanlar için en sadık ve eğlenceli bu hayvanlara hizmet de aynı insanlara otellerde sunulan hizmet gibi eksiksiz ve kalitelidir.

 Köpeklerin Bakımı Nasıl Yapılıyor ve Ne Gibi Avantajlar Vardır?

Köpek oteli köpekler için her çeşit hizmeti layığıyla yerine getirmektedir. Hastalık ya da özel sebeplerle ortaya çıkan ilaç kullanma veya tedavi gerekliliği gibi durumlarda gösterilen ilgi son derece üst düzeydedir. Yapıları gereği ya da sahiplerinin onları alıştırdığı şekliyle bazı köpekler özel ilgi beklerler. Bu anlamda bu işlerde çalışması gereken her kişinin işi severek yapması, köpeklerin ihtiyacını karşılamak, onların temizliğini yapmak ya da onlarla vakit geçirmekten gocunmayacağı kişiler olması gerekir. Tuzla Köpek Oteli de bu kişiliğe sahip personellerle hizmet vermektedir. Bunların yanında her köpek oteli bir veteriner hekim bulundurmak zorundadır. Tedavi ve ilaç gerekliliği durumlarında veterinerin varlığı da bu zorunluluğun ne denli gerekli olduğunu gözler önüne serer.

 Beslenme ve Özel İhtiyaçlar

Köpek otelinde her türden hizmet oldukça iyi bir şekilde yerine getirilir. Tuzla Köpek Oteli’nde sahiplerin vermiş olduğu bilgilerle onların ihtiyaçları, uyku saatleri, yemek düzeni ve gerekliyse ilaç ihtiyaçları birebir uygulanır. Tamamıyla alışılmış düzende hareket edilerek olumsuz sonuçlar doğurabilecek durumlardan da kaçınılmış olunur. Köpeklerin suyu asla eksik edilmemeli ve buna çok dikkat edilmelidir.

Beslenmenin dışında köpekler oyunlar oynayabilecekleri alanlara ihtiyaç duyarlar. Belirli saatlerde oyun oynama ihtiyaçları vardır. Tuzla Köpek Oteli 8 dönüm arazinin üzerinde oldukça geniş oyun alanlarına sahiptir. Köpeklerin en büyük ihtiyacı olan oyun oynamalarını kaliteli ve kapsamlı bir biçimde yerine getirir. Personeller bizzat köpeklerle ilgilenir ve oynarlar. Bu süreçte doğayla iç içe bir şekilde yaşamını sürdüren köpekler kendi aralarında da oyunlar oynayarak normal hayatlarından uzak kalmamış olurlar. Köpeklerin bir başka günlük ihtiyaçları da dinlenme ve gezinmedir. Bu geniş arazi sayesinde personeller köpekleri rahatlıkla gezdirebilir, dinlenme vakitlerinde onları dinlendirebilirler. Bu süreçlerde oluşacak sağlık sorunları olursa sahiplerle birebir iletişime geçilir. Onların onayı ve bilgisi dahilinde olmayan hiçbir işlem uygulanmaz.

Tuzla Köpek Oteli

Tuzla Köpek Oteli

Doğal yaşam alanları ve oyun bölgeleri dışında da köpeklere en uygun ortam hazırlanmalıdır. Havuzlar, özel dizayn edilmiş oyun salonları, dinlenme ve uyku odaları da köpek otelinde mevcuttur. Bu sayede köpekler kendilerini her anlamda rahat hissederler. Bu durum onların normal yaşam temposunda zaman geçirmelerine de yardımcı olur.

İstanbul’un gürültüsünden, yorucu problemlerinden uzakta kalmak için hafta sonları ya da tatillerde şehir dışı planları yapan köpek sahipleri için ilk söylenmesi gereken yer Tuzla Köpek Oteli’dir. Keyfi ya da zorunlu olarak köpeklerini bırakmaları gereken sahipler istedikleri zaman buraya köpeklerini bırakabilirler. Durmaksızın hizmet vermekte olan otelde köpeklerin her türlü ihtiyacı giderilir ve köpek sahipleri merak içinde kalmaz. Günden güne değişmekte olan teknoloji ve fikir anlamındaki yenilikler de otelin hizmet kalitesine etki eder. Bu etkilerle hizmetler güncellenir ve üst düzey modern hizmet sunulmaya devam eder.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 534 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu