köpek oteli

Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi

Paylaş
 

Bazı köpekler yaşadıkları çevreye uyum sağlamada zorluk yaşamaktadırlar. Bu durum onlarda davranış bozukluklarına ve saldırganlığa sebep olmaktadır. Kendilerini kontrol etmeyi başaramadıkları için nerede ne zaman nasıl tepki verecekleri belli olmamaktadır. Bu tür köpeklerin yaşam alanlarında bulundurulması sakıncalı hale gelmektedir. Tehlikeyi ortadan kaldırmak için bu tür köpeklerin barınak ya da eğitim merkez alanlarında eğitilip evcilleştirilmesi sağlanmalıdır. Köpek eğitim merkezleri bunun için vardır. Davranış bozukluğu olan köpeklerin belli uygulamalı eğitimlerden ve temel itaat uygulamalarından geçirerek sakinleşmesini ve kontrollerini yapabilme öğretimi sağlanacaktır. Bu dönemi atlatan köpeklerin sahiplenilmesi ve yaşanılan çevrede yaşam hakkı sunulması da rahat ve güvenilir hale gelecektir.

Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi Hakkında;

Ümraniye’nin güvenilir ve kaliteli köpek eğitim hizmeti veren kurumdur. Evde köpek eğitimi ile danışmanlık yapmaktadırlar. Köpek ve sahibi arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmek ve bağımlılık itaatini güçlendirmek için köpek ve sahibi için belli eğitim programları uygulanmaktadır. Böylece köpek eğitmenleri ile birlikte köpeklerin üzerinde oluşan sorunların çözümleri sahipleri ile birlikte çözüme kavuşacaktır. Bunun için Ümraniye köpek eğitim merkezi ne ulaşarak köpeğinizdeki davranış sorunlarını ve hangi konularda alışma ve uyumluluk sorunu yaşadığını paylaşmaktır. Böylece uygun bir program dahilinde uzman ve kaliteli eğitmenler içinde gün içerisinde öğretimlerin başlaması mümkündür.

Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi

İletişime geçildiğinde verilen adrese merkez tarafından bir köpek eğitim uzmanı gönderilecektir. Anlattığınız sorunlara yönelik uygulamaları köpeğiniz üzerinde olup olmadığını sınayarak deneyecektir. Buna karakter analiz testi denmektedir. Bu test ile köpeklerin verilen komutların ve alışma süresinin zamanı belirlenmektedir. Bu evre bazı köpekler için kısa zamanda sonuç verirken bazı köpekler için uzun bir zaman alabilmektedir.

Karakter analizi sonrasında köpek eğitmeni ne yapılması gerektiğini, nelere dikkat edilmesi gerektiğini, bu eğitim esnasında nasıl tavır alınması gerektiğini anlatacaktır. Bu verilen adımlara düzenli ve sıra ile uyum sağlandığında köpek eğitimi kısa sürede gerçekleşecektir. Ümraniye köpek eğitim merkezindeki eğitim uygulamaları garantilidir. En önemli ayrıcalığı ise; köpek eğitimi tamamlandığında sahiplerine eğitim sertifikası verilmektedir.

Bu sertifika ile köpeklere ihtiyaç duyulan işlerde ve kurum sektörlerinde yardım amaçlı işlere dahil edilebilmektedir. Bu sertifika ile köpek sahipleri de bir eğitim uzmanı kadar bilgiler öğrenmiş olacaktır.

Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi Eğitim Programları;

Eğitimler sırasında köpek eğitmenleri sadece köpek ve sahibi arasında danışmanlık görevi görmektedir. Köpeğin alışma evresinde neler yapılması gerektiğini anlatan uzman sahibe verilmesi gereken komutları öğretecektir. Öğrendiği eğitim ve komutları köpeği üzerinde deneyecek olan sahip bu itaati üstünde öğretildiği gibi uyguladığında köpeği üzerindeki değişimi gözlemleyecektir. Bu ilk adım eğitime temel itaat eğitimi denir. Burada tasma eğitimi ile göz teması kurularak komutlar verilir. Eğitimlere başlamadan önce köpek sahipleri bu eğitimlerden geçmektedirler. Öğrendiklerini köpekleri üzerinde uygulayarak onların evcil bir hayvan yapısına kısa sürede kavuşmasına yardımcı olacaklardır.

İlk temel itaat eğitimini geçen sahibi ve köpeği ikini uygulamaya tabii tutulmaktadırlar. Buna ileri itaat eğitimi denir. Bu programda köpeği üzerinde itaati sağlayan sahip köpeği ile duyuşsal anlamda bir eğitime girmektedir. Örneğin; sahibinin sesini öğrenme, diğer seslerden onu ayırma, onun komutuna uyma, yabancıyı tanıma, yabancıya itaat etmeme, sahibi koruma vb. durumlar için eğitim aşamasıdır.Bazı köpekler bu iki eğitim aşamasını daha önceden alışarak atlatmış olabilir. Bir başka eğitimi ise; oyun oynama , geri getirme, gösteri yapabilme, tuvalet eğitimleridir. Bu evredeki köpekler diğer iki aşamaya göre bir basamak daha üst seviyededir. Burada zihinsel fonksiyonları kullanma devreye girer. Burada köpek sahiplerinden çok Ümraniye köpek eğitim merkezi’nde ki uzman köpek eğitmenlerine iş düşmektedir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 390 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu