köpek oteli

Ümraniye Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek otelleri köpeklerin sahiplerinden uzak kaldığı zamanlarda köpekler için en iyi hizmeti vermek için kurulmuş olan kurumlardır. Bu sayede siz işinizle ilgilenirken ya da tatilinizin keyfini çıkarırken köpeğinizi düşünmek zorunda kalmaz, köpeğinizi güvenli bir yere bıraktığınızı bilerek işinizde ve tatilinizden daha fazla keyif alırsınız. Köpek otelleri ilk olarak Avrupa’da zengin sınıfın köpeklerine iyi vakit geçirtmek için kurulmuş olan kurumlar olarak gözümüze çarpar. Bu sayede köpek sahipleri de işleri ile ilgilenebiliyorlardı. Bu durum aynı şekilde devam eden etmektedir.

Köpek otelleri köpeklerin ihtiyaçlarını gidermek, onlara bakmak ve sağlıklarını kontrol etmek için kurulmuş olan kurumlardır. Bu sayede işleri olan ve köpeklerini yanlarında götürmeyen köpek sahipleri köpeklerini güvenilir ellere bırakmış olurlar. Bu kurumlardan biri de İstanbul’da bulunan Ümraniye Köpek Otelidir. Ümraniye Köpek Oteli içerisinde köpeğinizin beslenmesi, sağlığı, yıkanması ve gezdirilmesi kontrol altındadır. Köpekler için ayrılan yerler geniştir. Bu sayede köpeğiniz bir kafese tıkılmış halde olarak sizi beklemek zorunda kalmayacaktır.

Ümraniye Köpek Otelinde her köpek özeldir ve hepsine itina ile davranılır. Amaç olarak en iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bunun için köpeğinizi en iyi ve temiz yataklarda yatırmaktadırlar. Ayrıca her ırktan köpek kabul eden kurumda köpeğiniz diğer köpeklerle arkadaşlık kurarak en iyi şekilde vakit geçirmeleri ve oynamaları sağlanmaktadır. Köpeklerin belirli rutin zamanlarda besleme, yıkama ve gezdirilme anları vardır. Ayrıca hepsi Ümraniye Köpek Otelinde bulunan uzman veterinerlerin gözetimi altında bulunmaktadırlar. Bu sayede köpeğinizin sağlığı hep korunmuş olacaktır.

Ümraniye Köpek Oteli

Ümraniye Köpek Oteli

Ümraniye Köpek Oteli’nde verilen hizmetler arasında beslenme olarak kaliteli ve güvenilir mamalar kullanılır sadece. Çünkü köpek beslenmesi önemli bir durumdur ve dikkat edilmesi gerekilir. Ayrıca eğer köpeğinizin alıştığı bir mama varsa bunu belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede köpeğiniz en iyi beslenme sağlanmaya çalışılacaktır. Mama değişikliğinde köpeklerde ishal ve hazımsızlık gibi sorunlar görülebilir. Bu yüzden köpeğinizin mamasını yanınızda getirmeniz önemlidir. Ümraniye Köpek Oteli’nde her köpeğin sağlığı önemlidir ve hepsi ayrı ayrı kontrol edilir. Aşıları zamanında yapılır ve kontrollerde bulunulur. Bunun amacı aşıların köpek sağlığı için önemli olmasıdır.

Bu yüzden Ümraniye Köpek Oteli’ne gelirken yanınızda köpeğinize ait olan aşı karnesini unutmayın. Çünkü insanın ne zaman işi çıkacağı belli olmaz ve gittiğiniz zaman ile aşı zamanı çakışabilir. Bu durumda Ümraniye Köpek Otelinde bulunan veterinerler köpeğinizin aşılarını yaparak sizin bunları düşünmemeniz için çalışır. Bu sayede siz de tatilinizin keyfini daha fazla çıkarabilirsiniz. Dediğimiz gibi Ümraniye Köpek Otelinin birinci amacı köpeklere en iyi hizmeti sağlamaktır.

Ancak bunun için elbette bazı durumların bilinmesi gereklidir. Aşı ve mama konusundan başka köpeğinizin yıkanması ve gezdirilmesi olayı vardır. Bu yüzden sizden köpeğinizin rutin olan ve istediğiniz zamanlar olan banyo zamanını ve gezi zamanını belirtebilirsiniz. Ayrıca özel olarak istediğiniz bakım ve diğer durumlar varsa bunu da belirtebilirsiniz. Son olarak elbette köpeğinize daha iyi hizmet verme adına köpeğiniz hakkında bilinmesi gerekilen bilgilerin söylenmesi de önemlidir.

Örneğin gebe bir köpeğin bakımı daha farklı olacaktır. Ayrıca eğer köpeğinizin hassas olduğu ve çok sevdiği bir şey varsa bunları da belirtebilirsiniz. Ümraniye Köpek Oteli köpeğiniz için siz yokken en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Köpeğinizin beslenmesi, temizliği, sağlığı hep kontrol altındadır. Belirli gezdirilme saatleri, banyo saatleri vardır ve eğer alışkın olduğu bir mama varsa aynı mamayla yoksa güvenilir kaliteli mamalarla beslenecektir. Bu sayede siz de tatilinizin ve gezinizin tadını çıkarabilirsiniz. Ümraniye Köpek Oteli sayesinde köpeğinizi verdiğiniz gibi sağlıklı olarak alacaksınız. Ayrıca köpeğinizin Ümraniye Köpek Otelinde mutlu zamanlar geçireceğinden emin olabilirsiniz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 250 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul