köpek oteli

Üsküdar Köpek Oteli

Paylaş
 

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ve oldukça kalabalık olan semtlerden biridir. Burada çalışmakta olan ve ikamet eden oldukça fazla sayıda insan vardır. Semtte oteller ve pansiyonlar sayıca çok miktarda bulunur. Bu oteller sadece insanlar için değil, köpekler için de hizmet verir. Bu köpek otelleri çok sayıda müşterinin köpeklerini emanet ettiği adreslerdir. İstanbul gibi yorucu bir şehirde, tatile gitmek isteyen ve en azından hafta sonlarında dinlenmek isteyen kişiler için bu oteller bir fırsattır. Köpeklerini buraya bırakarak kendilerine dinlenmek için vakit ayırabilirler. Üsküdar Köpek Oteli aynı zamanda bir barınak gibi de hizmetini sunmaktadır. Çocuğunuzu takip edermişçesine istediğiniz zamanlarda arayarak köpeğiniz hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu hizmet sadece sahibi olan köpekler için değil, sahipsiz sokak köpekleri için de hizmet etmektedir. İnsanların otellerde nasıl hizmet aldığı düşünüldüğünde, aynı şekilde köpeklerin de bu hizmetleri aldığı açık bir şekilde görülebilir.

 Bakımları Nasıl Yapılıyor?

Köpek otellerinde köpekler için gerekli her türlü hizmet titizlikle yerine getirilir. Bazen hayvanlar hastalık durumları ya da bazı özel sebeplerle ilgiye ihtiyaç duyarlar. Hastalık durumlarında ilaç kullanması gereken köpekler olabilir. Yapıları gereği alıştırılmış ya da doğuştan o yapıya sahip bazı özel ilgi bekleyen köpekler de olabilir. Bu hizmetlerde ciddi anlamda köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten zevk duyacak ve onların ihtiyacını gidermekten gocunmayacak personeller olması gerekir. Üsküdar Köpek Oteli bu tarz kişiliğe sahip personellerle çalışarak bu işi en iyi ve güvenilir şekilde yerine getirir. Aynı zamanda her köpek otelinde bir de veteriner hekim bulunması zorunluluğu vardır. Birazdan bahsedilecek olan sağlık sorunlarından ya da tedavi gibi durumlardan kaynaklı veterinerin gerekliliği aşikardır.

Üsküdar Köpek Oteli

 Köpeklerde Beslenme Hizmeti ve Özel İhtiyaçların Karşılanması

Köpek otelinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği eksiksiz verilir. Köpeklerin beslenme alışkanlıkları ve ihtiyaçları değişiklik gösterse de genel anlamda belirli zamanlarda öğünler verilir. Köpeklerde su ihtiyacının sürekliliği ve sıklığı unutulmamalı ve eksik edilmemelidir. Köpekler otelde tek başlarına yemeklerini yerler. Bu durum köpekler arasında oluşacak kavgalar için alınmış bir tedbirdir.

Beslenmenin dışında köpeklerin dışarıda oynama saatleri vardır. İşte bu zamanlarda köpekler bir arada oyunlar oynayıp kafes hayatının aksine doğal ortamda yaşamlarını sürdürürler. Personellerin bu durumlarda köpeklere olan ilgilerini eksik etmemesi ve onlarla oyun ortamında birlikte olması ve oyunlara dahil olmaları da gereklidir. Köpeklerin gezme ve dinlenme saatleri aksatılmamalıdır. Bu süreçte herhangi bir sebeple tedaviye ihtiyaç duyan köpekler varsa bu gerekli tedaviler eksiksiz bir şekilde uygulanır. Sağlık anlamında hiçbir şey yapılmamış olmaz. Bu süreçte köpek sahibi de sürekli bilgilendirilir. Uygulanacak bazı işlemlerde bizzat köpek sahibinin onayı alınarak hareket edilir, aksi takdirde direkt olarak işlem uygulanmaz.

Üsküdar Köpek Oteli

Bu otellerde köpek için oyun ortamları en doğal şekliyle hazırlanır. Birkaç dönüm doğal yaşam alanı sayesinde köpekler doğal ortamlarında olmuş olur ve kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzakta olsalar da bakımları olumsuz hiçbir şeye mahal vermeyecek şekilde yerine getirilir. Uyku odaları, oyun oynayabilecekleri salonlar, yüzebilecekleri temiz ve güzel havuzlar köpekler için ortaya konulan hizmetlerin parçalarıdır. Bu şekilde onlar normal yaşam tempolarından da uzakta kalmış olmazlar.

Eğer tatile çıkma, hafta sonlarını kendinize ayırarak dinlenme gibi planlarınız varsa bu durumda Üsküdar Köpek Oteli her zaman hizmetlerine devam etmektedir. Bazen tatil yerlerine köpekler kabul edilmeyebilir. Zorunlu olarak onları bir yere bırakmak zorunda kalan sahiplerin endişe etmesine gerek yoktur. Son derece modern hizmetler ve dünyadaki gelişmelere uygun güncel yöntemlerle hizmetler sürekli olarak devam etmektedir. Burada onların yemek ihtiyacından, tuvalet ihtiyacından tutun da sağlık hizmetlerine kadar her türlü şey titizlikle yerine getirilmektedir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 370 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu