köpek oteli

Üsküdar Köpek Oteli

Paylaş
 

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ve oldukça kalabalık olan semtlerden biridir. Burada çalışmakta olan ve ikamet eden oldukça fazla sayıda insan vardır. Semtte oteller ve pansiyonlar sayıca çok miktarda bulunur. Bu oteller sadece insanlar için değil, köpekler için de hizmet verir. Bu köpek otelleri çok sayıda müşterinin köpeklerini emanet ettiği adreslerdir. İstanbul gibi yorucu bir şehirde, tatile gitmek isteyen ve en azından hafta sonlarında dinlenmek isteyen kişiler için bu oteller bir fırsattır. Köpeklerini buraya bırakarak kendilerine dinlenmek için vakit ayırabilirler. Üsküdar Köpek Oteli aynı zamanda bir barınak gibi de hizmetini sunmaktadır. Çocuğunuzu takip edermişçesine istediğiniz zamanlarda arayarak köpeğiniz hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu hizmet sadece sahibi olan köpekler için değil, sahipsiz sokak köpekleri için de hizmet etmektedir. İnsanların otellerde nasıl hizmet aldığı düşünüldüğünde, aynı şekilde köpeklerin de bu hizmetleri aldığı açık bir şekilde görülebilir.

 Bakımları Nasıl Yapılıyor?

Köpek otellerinde köpekler için gerekli her türlü hizmet titizlikle yerine getirilir. Bazen hayvanlar hastalık durumları ya da bazı özel sebeplerle ilgiye ihtiyaç duyarlar. Hastalık durumlarında ilaç kullanması gereken köpekler olabilir. Yapıları gereği alıştırılmış ya da doğuştan o yapıya sahip bazı özel ilgi bekleyen köpekler de olabilir. Bu hizmetlerde ciddi anlamda köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten zevk duyacak ve onların ihtiyacını gidermekten gocunmayacak personeller olması gerekir. Üsküdar Köpek Oteli bu tarz kişiliğe sahip personellerle çalışarak bu işi en iyi ve güvenilir şekilde yerine getirir. Aynı zamanda her köpek otelinde bir de veteriner hekim bulunması zorunluluğu vardır. Birazdan bahsedilecek olan sağlık sorunlarından ya da tedavi gibi durumlardan kaynaklı veterinerin gerekliliği aşikardır.

Üsküdar Köpek Oteli

 Köpeklerde Beslenme Hizmeti ve Özel İhtiyaçların Karşılanması

Köpek otelinde kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği eksiksiz verilir. Köpeklerin beslenme alışkanlıkları ve ihtiyaçları değişiklik gösterse de genel anlamda belirli zamanlarda öğünler verilir. Köpeklerde su ihtiyacının sürekliliği ve sıklığı unutulmamalı ve eksik edilmemelidir. Köpekler otelde tek başlarına yemeklerini yerler. Bu durum köpekler arasında oluşacak kavgalar için alınmış bir tedbirdir.

Beslenmenin dışında köpeklerin dışarıda oynama saatleri vardır. İşte bu zamanlarda köpekler bir arada oyunlar oynayıp kafes hayatının aksine doğal ortamda yaşamlarını sürdürürler. Personellerin bu durumlarda köpeklere olan ilgilerini eksik etmemesi ve onlarla oyun ortamında birlikte olması ve oyunlara dahil olmaları da gereklidir. Köpeklerin gezme ve dinlenme saatleri aksatılmamalıdır. Bu süreçte herhangi bir sebeple tedaviye ihtiyaç duyan köpekler varsa bu gerekli tedaviler eksiksiz bir şekilde uygulanır. Sağlık anlamında hiçbir şey yapılmamış olmaz. Bu süreçte köpek sahibi de sürekli bilgilendirilir. Uygulanacak bazı işlemlerde bizzat köpek sahibinin onayı alınarak hareket edilir, aksi takdirde direkt olarak işlem uygulanmaz.

Üsküdar Köpek Oteli

Bu otellerde köpek için oyun ortamları en doğal şekliyle hazırlanır. Birkaç dönüm doğal yaşam alanı sayesinde köpekler doğal ortamlarında olmuş olur ve kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzakta olsalar da bakımları olumsuz hiçbir şeye mahal vermeyecek şekilde yerine getirilir. Uyku odaları, oyun oynayabilecekleri salonlar, yüzebilecekleri temiz ve güzel havuzlar köpekler için ortaya konulan hizmetlerin parçalarıdır. Bu şekilde onlar normal yaşam tempolarından da uzakta kalmış olmazlar.

Eğer tatile çıkma, hafta sonlarını kendinize ayırarak dinlenme gibi planlarınız varsa bu durumda Üsküdar Köpek Oteli her zaman hizmetlerine devam etmektedir. Bazen tatil yerlerine köpekler kabul edilmeyebilir. Zorunlu olarak onları bir yere bırakmak zorunda kalan sahiplerin endişe etmesine gerek yoktur. Son derece modern hizmetler ve dünyadaki gelişmelere uygun güncel yöntemlerle hizmetler sürekli olarak devam etmektedir. Burada onların yemek ihtiyacından, tuvalet ihtiyacından tutun da sağlık hizmetlerine kadar her türlü şey titizlikle yerine getirilmektedir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 249 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul