köpek oteli

Zeytinburnu Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahipleri kendilerine göstertildiği özeni köpeklerine de gösterirler. Kendilerinin yaşadığı ayrıcalığı köpeklerin de yaşamasını isteyen köpek sahipleri yokluklarında onları iyi bir yere emanet etmek isterler. Köpekleri onların yokluklarında bütün ihtiyaçlarının giderileceği bir yere emanet etmek isterler. Köpeklerine ailelerinin bir üyesi gibi ya da çocukları gibi davranan köpek sahipleri için Zeytinburnu Köpek oteli kaliteli hizmet anlayışı ile sizin her türlü sorununuzda yanınızda olacaktır. Köpeklerinizi bizden aldığınız zaman davranış bozukluğu ya da hırçınlık gibi davranış değişiklikleri almazsanız.

Köpek oteli güzel ve ferah bir araziye kurulmuştur. Köpeğinize her türlü konforu sağlamak adına geniş araziye kurulmuş otelimizde dostlarınız rahat edecektir. büyük oyun alanlarında özgürce oyunlar oynayacak ve onlar için yapılacak farklı aktiviteler ile kaliteli zaman geçirecektir. Hizmet anlayışımız ile otelimizden fazlasıyla memnun kalacaksınız ve yine otelimizi tercih edeceksiniz. Şimdi otelimizde köpekleriniz için sağlanan olanakları anlatacağız. Köpekleriniz bu otelde ev yaşam şartlarını aramaz. Hem onlara temiz bir ortam sunulurken hem de onlara kaliteli hizmet verilir. Köpekleriniz için otelimiz tatil köyü kalitesinde dizayn edilmiştir.

Hizmet anlayışımızda kalite ve müşteri memnuniyeti esastır. Küçük dostlarımız için en iyi hizmeti sunmaya ve onları burada mutlu etmeye çalışırız. Otelimizde yemek yedikleri ve uyudukları alan ayrıdır. Köpeklerin yattıkları yer özeldir. Isı ve ses yalıtımı olan bu alanlarda köpekler rahat bir uyku yaşarlar. Ayrıca köpeklerin yattıkları yataklar anti alerjiktir. Bunun yanı sıra köpeklerinizin yattığı alanların hepsi her gün dezenfekte edilmektedir. Veterinerler her gün gelir ve onların yattıkları yerleri yıkar. Köpeklerin başka sorunları varsa diğer bakıcılar her an yanındadır ve onlara yardımcıdır. Köpekleriniz kavgası bir köpek tarafından rahatsız edilirse anında olaya müdahale edilir ve bir daha o köpekler yan yanan getirilmez. Köpekleriniz organik mamalarla beslenirken temiz su içirilir. Köpeklerinizin kullandığı vitaminler ve ilaçlar varsa size başlangıçta sunulan formada belirtiniz. Ayrıca bu ilaçların verilişini ve zamanını veterinerimize söylerseniz aksatmadan verilecektir.

Zeytinburnu Köpek Oteli

Zeytinburnu Köpek Oteli

Köpeklerinizin tuvalet ihtiyacı için günde en az iki kez bahçede gezdirilir. Bakıcılar ile köpekleriniz enerjisini alır. Köpeğiniz bu otele geldiği zaman onları veterinerimiz çeşitli kontrollerden geçirir. Köpeğinizin kilo ölçümü yapılır ve onun adına oluşturulan karta yazılır. Giderken tekrar kilo ölçümleri karşılaştırılarak köpeğinizin zayıflayıp zayıflamadığı gözden geçirilir. Köpeklerinizin ek bakımını yapılmasını istiyorsanız kuaför gibi ek ücret ödeyiniz.

Köpeğinizi bize bıraktığınız zaman aşıları tam olmalıdır. Köpeğinizin aşı kartını mutlaka yanınızda bulundurunuz. Aşıları tam olmayan köpekleri otelimizde ağırlamayınız. Bu konuda ısrarcı olmayınız. Köpeklerinizde mantar, pire gibi sorunlar varsa gerekli önlemleri alıp geliniz. Ayrıca aşılaması yapılmamış yada Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir. Otelimzde konuk olarak yer alan diğer köpeklerin zarar görmesini istemeyiz.

Köpeklerinizin gitme vakti geldiğinde hemen veterinerimiz gerekli kontrolleri yapılır. Köpeğinizin ilk geldiğinde ve gidişindeki kiloları karşılaştırılır. Köpeğiniz teslim ettiğiniz kiloda size vermeyi garanti ediyoruz. Köpeğinizin otelimizde vakti dolduğu zaman lütfen alınız. Köpeğinizin otelimizde konaklama hizmetinin karşılığını vaktinde ödeyiniz. Siz vaktinde paraları öderseniz biz daha kaliteli hizmet sunabiliriz. Köpeğinizi uzun süre otelimizde misafir edeceksek her ay kira öder gibi karşılığını ödeyiniz. Ödemeleri zamanında yapmazsanız bunu mesuliyetini almayız. Köpeğinizi zamanında bizden alamazsanız sizinle irtibata geçilmeye çalışılır. Eğer yapılan aramalara cevap vermezseniz köpeğiniz ilerleyen zamanlarda sahiplendirilir. Köpeğiniz bir başka sebepten dolayı alamayacak olursanız hastalık ve taşınma gibi bunu bize bildirmelisiniz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 448 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul