köpek oteli

Zeytinburnu Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahipleri kendilerine göstertildiği özeni köpeklerine de gösterirler. Kendilerinin yaşadığı ayrıcalığı köpeklerin de yaşamasını isteyen köpek sahipleri yokluklarında onları iyi bir yere emanet etmek isterler. Köpekleri onların yokluklarında bütün ihtiyaçlarının giderileceği bir yere emanet etmek isterler. Köpeklerine ailelerinin bir üyesi gibi ya da çocukları gibi davranan köpek sahipleri için Zeytinburnu Köpek oteli kaliteli hizmet anlayışı ile sizin her türlü sorununuzda yanınızda olacaktır. Köpeklerinizi bizden aldığınız zaman davranış bozukluğu ya da hırçınlık gibi davranış değişiklikleri almazsanız.

Köpek oteli güzel ve ferah bir araziye kurulmuştur. Köpeğinize her türlü konforu sağlamak adına geniş araziye kurulmuş otelimizde dostlarınız rahat edecektir. büyük oyun alanlarında özgürce oyunlar oynayacak ve onlar için yapılacak farklı aktiviteler ile kaliteli zaman geçirecektir. Hizmet anlayışımız ile otelimizden fazlasıyla memnun kalacaksınız ve yine otelimizi tercih edeceksiniz. Şimdi otelimizde köpekleriniz için sağlanan olanakları anlatacağız. Köpekleriniz bu otelde ev yaşam şartlarını aramaz. Hem onlara temiz bir ortam sunulurken hem de onlara kaliteli hizmet verilir. Köpekleriniz için otelimiz tatil köyü kalitesinde dizayn edilmiştir.

Hizmet anlayışımızda kalite ve müşteri memnuniyeti esastır. Küçük dostlarımız için en iyi hizmeti sunmaya ve onları burada mutlu etmeye çalışırız. Otelimizde yemek yedikleri ve uyudukları alan ayrıdır. Köpeklerin yattıkları yer özeldir. Isı ve ses yalıtımı olan bu alanlarda köpekler rahat bir uyku yaşarlar. Ayrıca köpeklerin yattıkları yataklar anti alerjiktir. Bunun yanı sıra köpeklerinizin yattığı alanların hepsi her gün dezenfekte edilmektedir. Veterinerler her gün gelir ve onların yattıkları yerleri yıkar. Köpeklerin başka sorunları varsa diğer bakıcılar her an yanındadır ve onlara yardımcıdır. Köpekleriniz kavgası bir köpek tarafından rahatsız edilirse anında olaya müdahale edilir ve bir daha o köpekler yan yanan getirilmez. Köpekleriniz organik mamalarla beslenirken temiz su içirilir. Köpeklerinizin kullandığı vitaminler ve ilaçlar varsa size başlangıçta sunulan formada belirtiniz. Ayrıca bu ilaçların verilişini ve zamanını veterinerimize söylerseniz aksatmadan verilecektir.

Zeytinburnu Köpek Oteli

Zeytinburnu Köpek Oteli

Köpeklerinizin tuvalet ihtiyacı için günde en az iki kez bahçede gezdirilir. Bakıcılar ile köpekleriniz enerjisini alır. Köpeğiniz bu otele geldiği zaman onları veterinerimiz çeşitli kontrollerden geçirir. Köpeğinizin kilo ölçümü yapılır ve onun adına oluşturulan karta yazılır. Giderken tekrar kilo ölçümleri karşılaştırılarak köpeğinizin zayıflayıp zayıflamadığı gözden geçirilir. Köpeklerinizin ek bakımını yapılmasını istiyorsanız kuaför gibi ek ücret ödeyiniz.

Köpeğinizi bize bıraktığınız zaman aşıları tam olmalıdır. Köpeğinizin aşı kartını mutlaka yanınızda bulundurunuz. Aşıları tam olmayan köpekleri otelimizde ağırlamayınız. Bu konuda ısrarcı olmayınız. Köpeklerinizde mantar, pire gibi sorunlar varsa gerekli önlemleri alıp geliniz. Ayrıca aşılaması yapılmamış yada Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir. Otelimzde konuk olarak yer alan diğer köpeklerin zarar görmesini istemeyiz.

Köpeklerinizin gitme vakti geldiğinde hemen veterinerimiz gerekli kontrolleri yapılır. Köpeğinizin ilk geldiğinde ve gidişindeki kiloları karşılaştırılır. Köpeğiniz teslim ettiğiniz kiloda size vermeyi garanti ediyoruz. Köpeğinizin otelimizde vakti dolduğu zaman lütfen alınız. Köpeğinizin otelimizde konaklama hizmetinin karşılığını vaktinde ödeyiniz. Siz vaktinde paraları öderseniz biz daha kaliteli hizmet sunabiliriz. Köpeğinizi uzun süre otelimizde misafir edeceksek her ay kira öder gibi karşılığını ödeyiniz. Ödemeleri zamanında yapmazsanız bunu mesuliyetini almayız. Köpeğinizi zamanında bizden alamazsanız sizinle irtibata geçilmeye çalışılır. Eğer yapılan aramalara cevap vermezseniz köpeğiniz ilerleyen zamanlarda sahiplendirilir. Köpeğiniz bir başka sebepten dolayı alamayacak olursanız hastalık ve taşınma gibi bunu bize bildirmelisiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 596 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu