köpek oteli

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Zeytinburnu, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve oldukça kalabalık olan bir semttir. Burada çalışan ve ikamet etmekte olan binlerce insan vardır. Semtte birçok otel ve pansiyonlar bulunur. Bu oteller sadece insanlar için değil, aynı zaman da köpekler için köpek oteli olarak da hizmet verir. Bu köpek otelleri fazla sayıda müşteriye sahiptir. İstanbul gibi bir şehirde hafta sonlarını ve tatil zamanlarını şehir dışında geçirmek isteyen kişiler için, dinlenmeye vakit ayıran kişiler için bu oteller bir fırsattır. Köpeklerini buraya bırakarak kendilerine vakit ayırabilirler. Zeytinburnu Köpek Pansiyonu adeta bir barınak gibi de hizmet etmektedir. Çocuğunuzu takip eder gibi istediğiniz zaman arayarak köpeğiniz hakkında bilgilendirilme talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmet sadece sahibi olan köpekler için değil aynı zamanda sahipsiz sokak köpekleri için de hareket etmektedir. İnsanların otellerde ne gibi durumlarda olduğu düşünüldüğünde, aynı şekilde köpeklerin de bu hizmetlerle karşılaştığı anlaşılabilir.

 Özel Durumlara Sahip Köpeklerde Nasıl Bakım Sağlanıyor?

Köpek otellerinde köpekler için gerekli her türlü hizmet eksiksiz bir şekilde mevcuttur. Bazı hayvanlar hastalık durumları ya da özel sebeplerle ilgiye ihtiyaç duyabilirler. Hastalık durumlarında belirli zaman aralıklarıyla ilaç kullanması gereken köpekler olabilir. Yapıları gereği alıştırılmış ya da kendiliğinden o yapıya sahip bazı özel ilgi bekleyen köpekler olabilir. Bu işlerde gerçek anlamda köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten ve onların ihtiyacını gidermekten gocunmayacak personeller gereklidir. Zeytinburnu Köpek Pansiyonu bu tarz kişiliğe sahip personellerle çalışarak bu işi en kaliteli ve güvenilir şekilde yerine getirir. Aynı zamanda her köpek otelinde olması gereken bir de veteriner hekimi vardır. Veteriner hekiminin çalıştırılması zorunluluktur. Birazdan bahsedilecek olan sağlık sorunları ya da tedavi gibi durumlarda veterinerin gerekliliği aşikardır.

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu

 Köpeklerin Beslenmesi ve Özel ihtiyaçları

Köpek otelinde köpekler için kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği öğün aksatmadan verilir. Köpeklerin yeme ihtiyaçları değişiklik gösterse de genel anlamda belirli zamanlarda yemekleri verilir. Köpeklerin suyu eksik edilmemelidir. Köpekler beslenmeleri esnasında tek başlarınadır. Bu durum köpekler arasında oluşacak kavgalara meydan vermeme anlamında iyi bir yöntemdir.

Beslenmenin dışında köpeklerin bahçede veya dışarıda oynama saatleri vardır. İşte bu zamanlarda personeller ve köpekler kendi aralarında birbirleriyle oynar ve kafes hayatının aksine doğal ortamda yaşamlarını sürdürürler. Personellerin bu durumlarda köpeklere olan ilgilerini eksik etmemesi ve onları oyun ortamında vakit geçirebilir hale getirmesi gerekir. Gezinti ve dinlenme saatlerini aksatmamaları çok önemlidir. Diğer bir yandan bu süreçte herhangi bir sebeple tedavi ihtiyacı olan köpekler varsa bu gerekli tedaviler eksiksiz uygulanır. Sağlık alanında hiçbir şey geride kalmaz. Bu süreçte köpek sahibi aşama aşama bilgilendirilir. Uygulanacak bazı işlemlerde bizzat onların da onayı gereklidir aksi takdirde direkt olarak uygulanmaz.

Zeytinburnu Köpek Pansiyonu

Köpek otelinde köpeğe uygun oyun ortamları en doğal şekliyle hazırlanır. Birkaç dönüm doğal yaşam alanıyla köpekler doğal ortamlarından uzaklaştırılmaz, kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzakta olmalarına rağmen bakımları olumsuz hiçbir şey olmaksızın yerine getirilir. Havuzlar, oyun salonları, uyku odaları ve dinlenme odaları köpekler için ortaya konulan hizmetlerin parçalarıdır. Bu şekilde onların normal yaşam temposu da korunur.

Eğer tatile çıkmak, hafta sonlarını kendinize ayırarak dinlenmek gibi istekleriniz varsa bu durumda Zeytinburnu Köpek Pansiyonu her zaman hizmetine devam etmektedir. Bazen gidilen tatil yerlerinde köpekler kabul edilmeyebilir. Zorunlu olarak onları bir yere bırakma durumu söz konusu olduğunda da sahiplerin endişe etmesine gerek yoktur. Son derece modern hizmetler ve güncel yenileme çalışmaları ile hizmetler sürekli olarak gelişmektedir. Onlardan uzakta merak içerisinde olmamak için köpek oteli en iyi fikirdir. Burada onların yemek ihtiyacından tutun da tuvalet ihtiyacına kadar her türlü şey titizlikle yerine getirilmektedir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 617 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu