köpek oteli

Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli Hizmeti

evdekopekegitimi
Paylaş
 

Köpek eğitimi için yapmanız gereken ilk şey sabırlı olmaktır. Çünkü küçük dostunuz istediğiniz gibi dakikalar içinde komutları ezberlemeye başlayamaz. Doğru ödüllendirme yöntemleri basit sade ve açık anlaşılır komutlardan başlamak minik dostunuzun alışma sürecini kolaylaştırır. Oturması gerektiğini komut olarak ezberlenmesini istediğiniz dostunuzu buna zorlamamak bağırmak kesinlikle yapılmaması gereken şeylerdir. Tüm bunlar size sevgi ile bakan ve güvenen dostunuzun güvenini sarsmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

 Minik dostunuz verdiğiniz komutu uyguladığı zaman ona ödül maması verin. Bu süreç zannettiğiniz gibi aylar almaz. Gün içerisinde sık sık tekrarlanan bir komut kısa zamanda dostunuzun zihnine yerleşir. köpek eğitimi konusunda kendinizi yeterli görmüyorsanız bu durumda Zeytinburnu Köpek Eğitimi merkezlerinden profesyonel destek alabilirsiniz. 

Yetişkin Köpek Eğitiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Köpeğinize eğitim vermeye karar verdiğinizde bunun kısa bir süreç olmayacağını ve sabır isteyen bir işe başladığınızda bilmeniz gerekiyor. Çünkü sevimli dostlarımız bu eğitimleri oyun olarak algılar ve bizi bir süre ciddiye almaz. Zamanla tekrarlanan bu şeylerin ciddi bir şeyler olduğunu anlamaları uzun sürmez. Yetişkin köpek eğitimi yavru köpek eğitimine göre biraz daha zordur.

 Uzun zamandır beraber olduğunuz bir dostunuza eğitim veriyorsanız iki seçeneğiniz vardır. Ya size çok düşkün olduğu için her şeyi çabucak kavrar ya da sizi yakın bir arkadaşı olarak bir olduğu için sizinle dalga geçer ve inatlaşır. Eğer köpeğinize eğitim vermek konusunda zorlanıyorsanız bu konuda profesyonel desteğe ihtiyacınız var demektir. Bu durumda Zeytinburnu Köpek Eğitimi merkezlerinden uzman desteği alabilirsiniz.

Köpeklerde Tuvalet Eğitimi 

Yavru köpeklerde yetişkin köpeklerden farklı olarak bilinmesi gereken en önemli nokta mesane durumudur. Yavru köpeklerde mesane henüz gelişmemiş ve çok küçük olduğu için her su içmesinin ya da her yemek yemesinde ardından tuvalet ihtiyacı hisseder. Bu nedenle gün içerisinde defalarca tuvalet eğitimi üzerinde durulmalıdır. Yavru köpeklere tuvalet eğitimi vermenin yetişkin köpeklere göre artısı daha fazladır. Yavru köpekler çok daha çabuk kavrayabilir fakat aynı hızla da unuturlar. Kısa süre içerisinde öğrendiği için peşini bırakmadan ve takip altında tutarak eğitime devam edilmelidir. Zeytinburnu Köpek Eğitimi merkezleri profesyonel destek almanız konusunda sizlere yardımcı olur. 

Köpek Eğitim Merkezi Seçimi 

Günümüzde çoğalan pet eğitim merkezleri birçok hayvan eğitimini kapsar. Bunlardan en çok ilgi gören ise köpek eğitim merkezleri ve köpek oteleridir. Dostunuza eğitim verilecek merkezi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu sürece şahit olmanızdır. Bunu elbette gidip başlarında durarak yapmanız mümkün değildir. Ancak süreç hakkında  eğitim görevlileri ile görülebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Eğitim merkezinde dostunuza sağlanacak koşulları görmeniz büyük önem taşır. Zeytinburnu Köpek Eğitimi konusunda profesyonel desteğe ihtiyacınız olması halinde Zeytinburnu bölgesindeki köpek eğitim merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

En İyi Köpek Eğitim Merkezi 

Minik dostunuzu emanet edeceğiniz eğitim merkezinin dostunuza bir hayvan değil de bir dost olduğunun farkında olarak yaklaşması gereklidir. Ana temel eğitimler tuvalet eğitimi genel komutlar gibi eğitimler minik dostunuza sanki bir okuldaymış gibi verilmeli ve sağlıklı bir eğitimin sunulduğu ortam olmalıdır. Dostlarınız eğitim merkezinde sağlıklı yaşam alanlarında ve doğru bakımlar ile herhangi bir probleme mahal verilmeden eğitilmeli ve siz yanlarında değilken bile eksikliğinizi hissetmemelidir.

Bu konuda kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Zeytinburnu Köpek Eğitimi merkezi alanında uzman profesyonel ve sertifikalı eğitmenler ile çalışır. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 14 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul

Mobil Sürüme Geç