köpek oteli

Ümraniye Köpek Oteli

Paylaş
 

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki kalabalık semtlerinden birisidir. Burada ikamet eden ve iş hayatını sürdüren çok sayıda insan vardır. Ümraniye’de birçok otel ve pansiyon bulunur. Bu oteller arasında sadece insanlara hizmet amacıyla değil, hayvanlara hizmet amacıyla da kurulmuş olanları vardır. Burada birçok köpek oteli bulunur. Bu oteller insanlar tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir. İstanbul’un iş yoğunluğu, kalabalık nüfusu ve şehrin gürültüsü insanları hemen her hafta sonu ya da tatillerde şehrin dışına yöneltir. Bu gibi durumlarda köpek sahipleri onları köpek oteli getirerek bu planlarını gerçekleştirebilirler. Bazı tatil beldeleri özel olarak köpekleri kabul etmemektedir. Köpek sahipleri zorda kaldıkları böyle durumlarda da hiç endişe içinde olmamalıdır. Ümraniye Köpek Oteli her zaman eksiksiz hizmetini insanlara sunmakta ve onlara köpeklerine sahip çıkılması fırsatını vermektedir. İnsanlar için günümüzde hizmet vermekte olan oteller düşünüldüğünde aynı durum burada köpekler için geçerlidir. Aynı zamanda sahipler istedikleri zaman oteli arayarak köpekleri hakkında bilgi edinebilirler.

 Köpeklere Nasıl Bakım Yapılıyor?

Köpek otellerinde her türden hizmet mevcuttur. Ümraniye Köpek Oteli’nde sadece köpeklerin bir yere alınması fikri gözetilmez. Personeller köpeklerle ilgilenir, oyunlar oynar ve onların her türlü ihtiyacını gidermede titizlikle hareket ederler. Sağlık sorunları olan ya da düzenli ilaç kullanmakta olan köpeklerin tedavileri sorunsuz bir şekilde devam eder. Bazı köpekler yapıları gereği ya da sonradan alıştırıldığı şekliyle özel ilgiye ihtiyaç duyabilirler. Bu işlerde genel anlamda köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten gocunmayacak ve her ihtiyacını karşılayacak personeller olmazsa olmazdır. Ümraniye Köpek Oteli de bu tarz kişiliğe sahip personellerle çalışır. İşi en kaliteli ve en güvenilir şekilde müşterilerine sunar. Bunların dışında bir de kanuni zorunluluk vardır. Her köpek oteli zorunlu olarak bir veteriner hekim bulundurmalıdır. Daha önce bahsettiğimiz ilaç ya da tedavi gibi durumlarda bu zorunluluğun ne kadar gerekli olduğu aşikardır.

Ümraniye Köpek Oteli

 Köpeklerin Beslenmesi ve İhtiyaçları

Köpek otelinde kahvaltı, öğle ve akşam yemeği olmak üzere düzen üç öğündür. Köpeklerde farklılık gösteren beslenme alışkanlıkları gibi durumlar olsa da genel anlamda bir düzen halinde yemekler bu şekilde verilir. Köpeklerin suyu kesinlikle eksik edilmemelidir. Köpekler bu yemekler esnasında tek başınadır ve bu sayede oluşabilecek kavgalar da önlenmiş olur.

Beslenme dışında köpekler oyun oynama, dinlenme ve gezintiye çıkma gibi ihtiyaçlara sahiptirler. Gün içerisinde belirli oyun saatleri vardır. Bu zamanlarda personeller köpeklerle bizzat oynamalı, onlarla ilgilenmeli ve vakitlerini onlarla geçirmelidirler. Köpekler doğal oyun ortamında kendi aralarında da oyunlar oynayarak yaşamlarını yapılarına uygun bir şekilde doğal olarak sürdürürler. Oluşabilecek ya da kronik olan tedavi gerekliliği durumlarında hemen gerekli işlemler uygulanır. Sağlık anlamında endişeye sebep olacak herhangi bir durum söz konusu değildir. Bu durumda sahipler de anında bilgilendirilir, işlemler onların bilgisi ve onayı dahilinde eyleme dökülür.

Ümraniye Köpek Oteli

Köpek otelinde en uygun oyun ortamları hazırlanır. Birkaç dönüm arazide dizayn edilmiş alanlarda köpekler doğal yaşamdan uzak kalmayacak şekilde yaşamlarını sürer ve bu sayede kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzak olmaları bakımlarının aksatılacağı anlamına gelmez. Burada her şey eksiksiz yerine getirilir. Havuzlar, oyun salonları, dinlenme odaları bu hizmetlerden bazılarıdır.

Eğer ki İstanbul’un yorucu atmosferinden birkaç günlüğüne de olsa uzaklaşmak isterseniz bu durumda Ümraniye Köpek Oteli her zaman hizmetinizdedir. Son derece modern hizmetler sunulan otelde teknolojik ve fikirsel gelişmeler de hizmetlerin güncellenmesinde etkendir. Köpeklerinden uzakta merak içerisinde olmak istemeyen sahipler buraya köpeklerini emanet ederek kafalarını kurcalayacak her türlü endişeden uzak kalırlar. köpeklerin yemeğinden tuvaletine her türlü ihtiyaçları titizlikle yerine getirilir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 229 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul