köpek oteli

Ümraniye Köpek Oteli

Paylaş
 

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki kalabalık semtlerinden birisidir. Burada ikamet eden ve iş hayatını sürdüren çok sayıda insan vardır. Ümraniye’de birçok otel ve pansiyon bulunur. Bu oteller arasında sadece insanlara hizmet amacıyla değil, hayvanlara hizmet amacıyla da kurulmuş olanları vardır. Burada birçok köpek oteli bulunur. Bu oteller insanlar tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir. İstanbul’un iş yoğunluğu, kalabalık nüfusu ve şehrin gürültüsü insanları hemen her hafta sonu ya da tatillerde şehrin dışına yöneltir. Bu gibi durumlarda köpek sahipleri onları köpek oteli getirerek bu planlarını gerçekleştirebilirler. Bazı tatil beldeleri özel olarak köpekleri kabul etmemektedir. Köpek sahipleri zorda kaldıkları böyle durumlarda da hiç endişe içinde olmamalıdır. Ümraniye Köpek Oteli her zaman eksiksiz hizmetini insanlara sunmakta ve onlara köpeklerine sahip çıkılması fırsatını vermektedir. İnsanlar için günümüzde hizmet vermekte olan oteller düşünüldüğünde aynı durum burada köpekler için geçerlidir. Aynı zamanda sahipler istedikleri zaman oteli arayarak köpekleri hakkında bilgi edinebilirler.

 Köpeklere Nasıl Bakım Yapılıyor?

Köpek otellerinde her türden hizmet mevcuttur. Ümraniye Köpek Oteli’nde sadece köpeklerin bir yere alınması fikri gözetilmez. Personeller köpeklerle ilgilenir, oyunlar oynar ve onların her türlü ihtiyacını gidermede titizlikle hareket ederler. Sağlık sorunları olan ya da düzenli ilaç kullanmakta olan köpeklerin tedavileri sorunsuz bir şekilde devam eder. Bazı köpekler yapıları gereği ya da sonradan alıştırıldığı şekliyle özel ilgiye ihtiyaç duyabilirler. Bu işlerde genel anlamda köpekleri seven, onlarla ilgilenmekten gocunmayacak ve her ihtiyacını karşılayacak personeller olmazsa olmazdır. Ümraniye Köpek Oteli de bu tarz kişiliğe sahip personellerle çalışır. İşi en kaliteli ve en güvenilir şekilde müşterilerine sunar. Bunların dışında bir de kanuni zorunluluk vardır. Her köpek oteli zorunlu olarak bir veteriner hekim bulundurmalıdır. Daha önce bahsettiğimiz ilaç ya da tedavi gibi durumlarda bu zorunluluğun ne kadar gerekli olduğu aşikardır.

Ümraniye Köpek Oteli

 Köpeklerin Beslenmesi ve İhtiyaçları

Köpek otelinde kahvaltı, öğle ve akşam yemeği olmak üzere düzen üç öğündür. Köpeklerde farklılık gösteren beslenme alışkanlıkları gibi durumlar olsa da genel anlamda bir düzen halinde yemekler bu şekilde verilir. Köpeklerin suyu kesinlikle eksik edilmemelidir. Köpekler bu yemekler esnasında tek başınadır ve bu sayede oluşabilecek kavgalar da önlenmiş olur.

Beslenme dışında köpekler oyun oynama, dinlenme ve gezintiye çıkma gibi ihtiyaçlara sahiptirler. Gün içerisinde belirli oyun saatleri vardır. Bu zamanlarda personeller köpeklerle bizzat oynamalı, onlarla ilgilenmeli ve vakitlerini onlarla geçirmelidirler. Köpekler doğal oyun ortamında kendi aralarında da oyunlar oynayarak yaşamlarını yapılarına uygun bir şekilde doğal olarak sürdürürler. Oluşabilecek ya da kronik olan tedavi gerekliliği durumlarında hemen gerekli işlemler uygulanır. Sağlık anlamında endişeye sebep olacak herhangi bir durum söz konusu değildir. Bu durumda sahipler de anında bilgilendirilir, işlemler onların bilgisi ve onayı dahilinde eyleme dökülür.

Ümraniye Köpek Oteli

Köpek otelinde en uygun oyun ortamları hazırlanır. Birkaç dönüm arazide dizayn edilmiş alanlarda köpekler doğal yaşamdan uzak kalmayacak şekilde yaşamlarını sürer ve bu sayede kendilerini rahat hissederler. Sahiplerinden uzak olmaları bakımlarının aksatılacağı anlamına gelmez. Burada her şey eksiksiz yerine getirilir. Havuzlar, oyun salonları, dinlenme odaları bu hizmetlerden bazılarıdır.

Eğer ki İstanbul’un yorucu atmosferinden birkaç günlüğüne de olsa uzaklaşmak isterseniz bu durumda Ümraniye Köpek Oteli her zaman hizmetinizdedir. Son derece modern hizmetler sunulan otelde teknolojik ve fikirsel gelişmeler de hizmetlerin güncellenmesinde etkendir. Köpeklerinden uzakta merak içerisinde olmak istemeyen sahipler buraya köpeklerini emanet ederek kafalarını kurcalayacak her türlü endişeden uzak kalırlar. köpeklerin yemeğinden tuvaletine her türlü ihtiyaçları titizlikle yerine getirilir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 346 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu