köpek oteli

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Paylaş
 

Wolf Dog Hybrid adından da anlaşılacağı gibi yarı kurt yarı köpek bir kırmadır. Bir kurt ile alman köpeğinin çiftleşmesi sonucu oluşur. Bu köpekler husky, German Shepherd ırk alman köpeklerin yani çoban köpeklerinin kurtlarla ilişkiye girmesi sonucu oluşur. Güçlü ve görünüş olarak iri bir hayvandır. Aynı zamanda doğurgan bir yapısı vardır. Diğer hayvanlarda bazı kırmalar kısır iken Wolf Dog Hybrid ırkında bu geçerli değildir. Köpekler hakkında biraz geriye gidersek köpekler ile kutların aslında aynı aileden gelen canlılar olduğunu görürüz. Hatta binlerce yıl beraber avlanmış, çiftleşmiş ve yaşamışlardır.

Fakat zamanla şuan ki köpek ırkı bundan binlerce yıl önce ilk avcılar tarafından evcilleştiğinde aralarında farklar ortaya çıkmıştır. Zamanla köpekler insanlarla yaşadıklarından ötürü bazı özelliklerini kaybetmişlerdir. Bu özellikler büyüklük, saldırganlık, güç ve yapı gibi özelliklerdir. Bu yüzden eskiden aynı görünen ırklar zamanla tamimiyle birbirinden ayrılmışlardır. Artık onlar uzaktan akraba olan canlılar olmuşlardır. Fakat hala çiftleşme ve beraber yaşama gibi özellikleri devam ettirebilmektedirler. Hatta beslenme özellikleri bile çoğunlukla aynıdır. Wolf Dog Hybrid işte bu iki uzaktan akraba ırkın çiftleşmesi sonucu dünyaya gelmiş bir kurt – köpek kırmasıdır.

Ne kurt kadar vahşi ne de köpek kadar uysaldır. Görünüş olarak ikisine de benzer. Ayrıca kurt babasından ne kadar kurt geni aldıysa o kadar vahşi olması beklenmektedir. Ancak yavru iken alınan ve eğitilen bir Wolf Dog Hybrid köpeğini istediğiniz gibi eğitebilirsiniz. Evinizi koruma ya da sahiplenme amacı için iri ırk köpek severler içinde son derce uygundur. Sizi dışardan gelecek tehlikelere karşı koruyacaktır. Ünlü bir atasözünde dendiği gibi “ ağaç yaş iken eğilir “. Yavru köpeği aldığınızda artık onu ideal köpeğiniz yapmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Kurt köpekler alisine ve sürüsüne bağlı canlılardır. Bu yüzden sizi ailesi olarak gördüğünde sizden kopamayacaktır.

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Ayrıca şunu da belirtelim ki yavru iken alınan bir canlıyı eğitmek yetişkin bir köpeği eğitmekten daha kolaydır. Bu yüzden alacağınız köpeği yavru iken eğitmek yapacağınız en akıllıca şey olur. Özellikle zoru seven biriyseniz bu köpek tam sizliktir. Wolf Dog Hybrid köpekleri özellikle ev koruma amaçlı kullanılabilir ve avcılıkta yardımcınız olacak bir köpek türüdür. Tüy yapısı, vücut yapısı zor şartlara köpeklerden daha uygundur. Ayrıca avcılık sırasında sizi koruyacağından ve avcılık sırasında size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Wolf Dog Hybrid büyük ırk seven ve bakmak isteyen insanlar için uygun bir seçimdir. İstediğiniz gibi alıp eğitebilirsiniz. Yavru iken alınması eğitimini ve bakımını kolaylaştıracaktır. Ayrıca size alışması içinde yavru iken almak son derece uygundur.

Wolf Dog Hybrid ırkı köpeklerin görünüşü ve vücut yapısı zor şartlara uyum sağlayacak biçimdedir. Eğer alacağınız köpeğin zor şartlara uyum sağlayacak, sizi koruyacak, görünüşü iyi bir köpek olmasını istiyorsanız Wolf Dog Hybrid size uygun bir köpektir. Yarı kurt olduğu için diş yapısı ve vücut yapısı oldukça iyidir. Soğuk havalara karşı ise dayanıklıdır. Ailesinin bir kısmı ise köpek olduğu için daha uysal ve daha bağlı bir canlıdır. Wolf Dog Hybrid köpekler yavru iken almak elbette eğitim ve size bağlı olması için en uygun yoldur. Sizde yavru bir Wolf Dog Hybrid alarak kendinize alıştırabilir, avcılık için kullanıma daha iyi uyum sağlamsını sağlayabilir ve eğitebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yapıda bir köpeğe kavuşabilirsiniz. Sizde Wolf Dog Hybrid satılık yavru istiyorsanız yapmanız gereken hem eğitimi daha kolay hem de size daha bağlı olacağından Wolf Dog Hybrid yavru köpek alabilirsiniz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 1269 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul