köpek oteli

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Paylaş
 

Wolf Dog Hybrid adından da anlaşılacağı gibi yarı kurt yarı köpek bir kırmadır. Bir kurt ile alman köpeğinin çiftleşmesi sonucu oluşur. Bu köpekler husky, German Shepherd ırk alman köpeklerin yani çoban köpeklerinin kurtlarla ilişkiye girmesi sonucu oluşur. Güçlü ve görünüş olarak iri bir hayvandır. Aynı zamanda doğurgan bir yapısı vardır. Diğer hayvanlarda bazı kırmalar kısır iken Wolf Dog Hybrid ırkında bu geçerli değildir. Köpekler hakkında biraz geriye gidersek köpekler ile kutların aslında aynı aileden gelen canlılar olduğunu görürüz. Hatta binlerce yıl beraber avlanmış, çiftleşmiş ve yaşamışlardır.

Fakat zamanla şuan ki köpek ırkı bundan binlerce yıl önce ilk avcılar tarafından evcilleştiğinde aralarında farklar ortaya çıkmıştır. Zamanla köpekler insanlarla yaşadıklarından ötürü bazı özelliklerini kaybetmişlerdir. Bu özellikler büyüklük, saldırganlık, güç ve yapı gibi özelliklerdir. Bu yüzden eskiden aynı görünen ırklar zamanla tamimiyle birbirinden ayrılmışlardır. Artık onlar uzaktan akraba olan canlılar olmuşlardır. Fakat hala çiftleşme ve beraber yaşama gibi özellikleri devam ettirebilmektedirler. Hatta beslenme özellikleri bile çoğunlukla aynıdır. Wolf Dog Hybrid işte bu iki uzaktan akraba ırkın çiftleşmesi sonucu dünyaya gelmiş bir kurt – köpek kırmasıdır.

Ne kurt kadar vahşi ne de köpek kadar uysaldır. Görünüş olarak ikisine de benzer. Ayrıca kurt babasından ne kadar kurt geni aldıysa o kadar vahşi olması beklenmektedir. Ancak yavru iken alınan ve eğitilen bir Wolf Dog Hybrid köpeğini istediğiniz gibi eğitebilirsiniz. Evinizi koruma ya da sahiplenme amacı için iri ırk köpek severler içinde son derce uygundur. Sizi dışardan gelecek tehlikelere karşı koruyacaktır. Ünlü bir atasözünde dendiği gibi “ ağaç yaş iken eğilir “. Yavru köpeği aldığınızda artık onu ideal köpeğiniz yapmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Kurt köpekler alisine ve sürüsüne bağlı canlılardır. Bu yüzden sizi ailesi olarak gördüğünde sizden kopamayacaktır.

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Ayrıca şunu da belirtelim ki yavru iken alınan bir canlıyı eğitmek yetişkin bir köpeği eğitmekten daha kolaydır. Bu yüzden alacağınız köpeği yavru iken eğitmek yapacağınız en akıllıca şey olur. Özellikle zoru seven biriyseniz bu köpek tam sizliktir. Wolf Dog Hybrid köpekleri özellikle ev koruma amaçlı kullanılabilir ve avcılıkta yardımcınız olacak bir köpek türüdür. Tüy yapısı, vücut yapısı zor şartlara köpeklerden daha uygundur. Ayrıca avcılık sırasında sizi koruyacağından ve avcılık sırasında size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Wolf Dog Hybrid büyük ırk seven ve bakmak isteyen insanlar için uygun bir seçimdir. İstediğiniz gibi alıp eğitebilirsiniz. Yavru iken alınması eğitimini ve bakımını kolaylaştıracaktır. Ayrıca size alışması içinde yavru iken almak son derece uygundur.

Wolf Dog Hybrid ırkı köpeklerin görünüşü ve vücut yapısı zor şartlara uyum sağlayacak biçimdedir. Eğer alacağınız köpeğin zor şartlara uyum sağlayacak, sizi koruyacak, görünüşü iyi bir köpek olmasını istiyorsanız Wolf Dog Hybrid size uygun bir köpektir. Yarı kurt olduğu için diş yapısı ve vücut yapısı oldukça iyidir. Soğuk havalara karşı ise dayanıklıdır. Ailesinin bir kısmı ise köpek olduğu için daha uysal ve daha bağlı bir canlıdır. Wolf Dog Hybrid köpekler yavru iken almak elbette eğitim ve size bağlı olması için en uygun yoldur. Sizde yavru bir Wolf Dog Hybrid alarak kendinize alıştırabilir, avcılık için kullanıma daha iyi uyum sağlamsını sağlayabilir ve eğitebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yapıda bir köpeğe kavuşabilirsiniz. Sizde Wolf Dog Hybrid satılık yavru istiyorsanız yapmanız gereken hem eğitimi daha kolay hem de size daha bağlı olacağından Wolf Dog Hybrid yavru köpek alabilirsiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 1391 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu