Hause Of İstanbul

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Paylaş
 

Wolf Dog Hybrid adından da anlaşılacağı gibi yarı kurt yarı köpek bir kırmadır. Bir kurt ile alman köpeğinin çiftleşmesi sonucu oluşur. Bu köpekler husky, German Shepherd ırk alman köpeklerin yani çoban köpeklerinin kurtlarla ilişkiye girmesi sonucu oluşur. Güçlü ve görünüş olarak iri bir hayvandır. Aynı zamanda doğurgan bir yapısı vardır. Diğer hayvanlarda bazı kırmalar kısır iken Wolf Dog Hybrid ırkında bu geçerli değildir. Köpekler hakkında biraz geriye gidersek köpekler ile kutların aslında aynı aileden gelen canlılar olduğunu görürüz. Hatta binlerce yıl beraber avlanmış, çiftleşmiş ve yaşamışlardır.

Fakat zamanla şuan ki köpek ırkı bundan binlerce yıl önce ilk avcılar tarafından evcilleştiğinde aralarında farklar ortaya çıkmıştır. Zamanla köpekler insanlarla yaşadıklarından ötürü bazı özelliklerini kaybetmişlerdir. Bu özellikler büyüklük, saldırganlık, güç ve yapı gibi özelliklerdir. Bu yüzden eskiden aynı görünen ırklar zamanla tamimiyle birbirinden ayrılmışlardır. Artık onlar uzaktan akraba olan canlılar olmuşlardır. Fakat hala çiftleşme ve beraber yaşama gibi özellikleri devam ettirebilmektedirler. Hatta beslenme özellikleri bile çoğunlukla aynıdır. Wolf Dog Hybrid işte bu iki uzaktan akraba ırkın çiftleşmesi sonucu dünyaya gelmiş bir kurt – köpek kırmasıdır.

Ne kurt kadar vahşi ne de köpek kadar uysaldır. Görünüş olarak ikisine de benzer. Ayrıca kurt babasından ne kadar kurt geni aldıysa o kadar vahşi olması beklenmektedir. Ancak yavru iken alınan ve eğitilen bir Wolf Dog Hybrid köpeğini istediğiniz gibi eğitebilirsiniz. Evinizi koruma ya da sahiplenme amacı için iri ırk köpek severler içinde son derce uygundur. Sizi dışardan gelecek tehlikelere karşı koruyacaktır. Ünlü bir atasözünde dendiği gibi “ ağaç yaş iken eğilir “. Yavru köpeği aldığınızda artık onu ideal köpeğiniz yapmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Kurt köpekler alisine ve sürüsüne bağlı canlılardır. Bu yüzden sizi ailesi olarak gördüğünde sizden kopamayacaktır.

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Wolf Dog Hybrid Satılık Yavru

Ayrıca şunu da belirtelim ki yavru iken alınan bir canlıyı eğitmek yetişkin bir köpeği eğitmekten daha kolaydır. Bu yüzden alacağınız köpeği yavru iken eğitmek yapacağınız en akıllıca şey olur. Özellikle zoru seven biriyseniz bu köpek tam sizliktir. Wolf Dog Hybrid köpekleri özellikle ev koruma amaçlı kullanılabilir ve avcılıkta yardımcınız olacak bir köpek türüdür. Tüy yapısı, vücut yapısı zor şartlara köpeklerden daha uygundur. Ayrıca avcılık sırasında sizi koruyacağından ve avcılık sırasında size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Wolf Dog Hybrid büyük ırk seven ve bakmak isteyen insanlar için uygun bir seçimdir. İstediğiniz gibi alıp eğitebilirsiniz. Yavru iken alınması eğitimini ve bakımını kolaylaştıracaktır. Ayrıca size alışması içinde yavru iken almak son derece uygundur.

Wolf Dog Hybrid ırkı köpeklerin görünüşü ve vücut yapısı zor şartlara uyum sağlayacak biçimdedir. Eğer alacağınız köpeğin zor şartlara uyum sağlayacak, sizi koruyacak, görünüşü iyi bir köpek olmasını istiyorsanız Wolf Dog Hybrid size uygun bir köpektir. Yarı kurt olduğu için diş yapısı ve vücut yapısı oldukça iyidir. Soğuk havalara karşı ise dayanıklıdır. Ailesinin bir kısmı ise köpek olduğu için daha uysal ve daha bağlı bir canlıdır. Wolf Dog Hybrid köpekler yavru iken almak elbette eğitim ve size bağlı olması için en uygun yoldur. Sizde yavru bir Wolf Dog Hybrid alarak kendinize alıştırabilir, avcılık için kullanıma daha iyi uyum sağlamsını sağlayabilir ve eğitebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yapıda bir köpeğe kavuşabilirsiniz. Sizde Wolf Dog Hybrid satılık yavru istiyorsanız yapmanız gereken hem eğitimi daha kolay hem de size daha bağlı olacağından Wolf Dog Hybrid yavru köpek alabilirsiniz.

Bu yazı 293 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Yenilenmek ve yaşantınızda köklü değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların hedefi çok yüksek olabilir ve isteğinizin gerilimi ile başa çıkmak size zor gelebilir. Radikal değişiklikler yapmak için aceleci davranmayın ve olayları akışına bırakın. Özellikle güç mücadelesi yapmayın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çevrenizi ve kendinizi fazla zorlamayın.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve olayların zorlayıcı etkisi ile başa çıkabileceğinizi hissedeceksiniz. Hesapta olmayan gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz karşılaşmalar sizi harekete geçirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek size zor gelebilir fakat kararlılığınızı sürdürmeyi başaracaksınız ve zorluklar karşısında ilginç çözümler bulacaksınız. İlginç fikirleri olan yaratıcı kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi ortaya koymanız daha kolay olacak fakat kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
Gün içinde karşılaştığınız olaylar size geçmiş zamanları ve hatta çocukluğunuzu hatırlatabilir. Anneniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyüklerinizi zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissediyorsunuz fakat gelişmeler çok yavaş olabilir ve bu arada kafanız karışmış olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek. Dostlarınızın ve sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve böylece keyfiniz yerine gelecek.
BAŞAK BURCU YORUMU
Yoğun duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Parasal konulara yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönem ancak rahat bir tavır içinde olacaksınız ve sabırlı davranacaksınız. Özellikle burcun ikinci ve üçüncü on günlük devresinde doğmuş olanlar gerilim hissetse bile aynı zamanda sabırlı bir gayret içinde olacaklar ve önem verdikleri kişilerin takdir ve desteğini alacaklar. Yapıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz ve bu arada hayata bakış açınız tamamen değişebilir.
TERAZİ BURCU YORUMU
Yaşantınızda sorun olarak gördüğünüz ve değiştirmek istediğiniz her ne var ise, bütün bunların zorlayıcı etkisini üzerinizde hissedebilirsiniz... Ancak siz de çevrenizi ve olayları zorladığınızın farkına varmanız gerekiyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak olayların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Biraz işleri oluruna bırakın ve halinizi değiştirmek için dışarı çıkın. Sevdiğiniz konular ile ilgilenin ve güçlü kişiler ile mücadele etmeyin. Eski konular gündeme gelebilir ve artık siz olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz.
AKREP BURCU YORUMU
Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Ancak kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve yapmak istediğiniz işler ile ilgileneceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için güçlü arzular duyacak ve sadece güce sahip olan kişiler ile ilgileneceksiniz. Başarılı olacağınızı hissedeceksiniz ve günün ilerleyen saatlerinde inancınızı destekleyen gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili yeni stratejiler geliştirebilir ve harekete geçebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrenin saygı duyduğu kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.
YAY BURCU YORUMU
Rüyalarınızı önemseyin ve anlamaya çalışın. Belki de merak ettiğiniz veya çözemediğiniz problemleri rüyanızda görmüş olabilirsiniz. Ancak kendinizi hayallere kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olsa bile sizin istediğiniz yönde gelişiyor ve bu kez kararlı davranacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı davranışlarınızı değiştireceksiniz ve işleri ağırdan almak size zor gelmeyecek.
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve hatta teknolojinin gelişmeleri ile ilgilenmek sizi rahatlatacak. Bugün yaratıcılığınızı ortaya koyabilir ve atılımda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin davranışları ve hayata bakış açıları sizi rahatsız edebilir ve onları değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve dikkatinizi kendinize yöneltin. Karşılaştığınız olaylar ve kişiler üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir ancak alışkanlıklarınızı ve bazı davranışlarınızı değiştirirseniz, sorunlar bitecek.
BALIK BURCU YORUMU
Kendinizi farklı hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi fazla zorlamayacaksınız. Sabırlı ve anlayışlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Ayrıca akılcı ve kararlı tutumunuz ile çevrenizi etkileyebilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile iletişiminiz olumlu yönde gelişiyor ve fikirlerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve hayal gücünüzü yaratıcı yönde kullanın.
köpek eğitimi köpek pansiyonu