köpek oteli

Başakşehir Köpek Eğitimi Merkezi

evdekopekegitimii
Paylaş
 

Başakşehir köpek eğitimi köpek sahipleri ile köpekler arasında doğru bir iletişim olması için köpeklerin bazı eğitimlerden geçmesi zorunludur. Aynı zamanda köpek sahiplerinin köpekleri ve eğitimleri konusunda bilinçli olması ikili arasında iletişimi daha kolay hale dönüştürecektir. Birbirinden tamamen farklı iki canlı türünün ortak bir şekilde birbirini anlayabilmeleri eğitimle mümkün olabilir.

Uzman eğitmenler tarafından eğitilen köpeklerin, sahiplerine sonradan sorun çıkartmadan kolay bir şekilde uyum sağladığı görülüyor. Uzmanların görüşlerine göre köpeklerin kazandıkları davranış alışkanlıklarını ilerleyen zamanlarda değiştirmenin çok zor olduğunu söylüyorlar. Ayrıca bilinçsizce yapılan yanlış davranışların travmatik olabileceğinin de akıldan çıkarılmaması gerektiğinin üstünü çiziyorlar. Bu sebeple en doğru yöntem uzman köpek eğitmenleri aracılığı ile yapılan köpek eğitimleri sayesinde sahiplenmiş oldunuz köpek ile uyum içinde yaşayabilirsiniz.

BaşakşehirKöpek Eğitiminde İtaat Eğitimleri

Başakşehir köpek eğitimi itaat eğitimleri köpeklerin verilmiş olan komutları anlaması ve bunu yerine getirebilmelerine olanak tanıyor. Köpeklere verilen itaat eğitimleri genel olarak temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimleri olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Temel itaat eğitimleri oturması kalkması beklemesi gitmesi gelmesi gibi temel komutlarla sahibinin sözünü dinlemesi gerektiği öğretilir. Bu eğitimlerin köpek yavru iken verilmesi en uygun olanıdır.

İleri olan itaat eğitimlerinde, temel itaat eğitiminden çok farklı olarak daha fazla komut öğretilir.İleri olan itaat eğitimlerinin köpeğe verilmesinin nedeni ise temel itaat eğitiminden farklı olarak köpeğin koruyucu özelliklerinin geliştirilmesi amaçlanır. Eğitimler köpeğin üzerinde tasma yok iken uygulanır.İlave olarak köpeğin yabancı bir kişiden yemek yememesi gerektiği yabancıya gitmemesi gerektiği gibi kendini koruyucu birtakım eğitimlerde alabilir.

BaşakşehirKöpekEğitimi ile Sosyalleşme

Başakşehir köpek eğitimi itaat eğitimleri ve tuvalet eğitimi haricinde köpeklere verilmiş olan eğitimlerden bir tanesi de köpeğin sosyalleşme eğitimidir. Sosyalleşme eğitiminin amacı ise köpeği dışarıya çıkardığınızda insanlara çocuklara veya diğer hayvanlara karşı çok rahatsız edecek tepkiler vermesinin önüne geçmek ve saldırgan davranışlar sergilemesi adına köpeklerin duygusal sağlıklarının korunması amaçlanıyor. Bu şekilde eğitimi insan doğasından tamamıyla farklı olan köpekler insan yaşamına ve insan ile yaşamaya adapte edilir.

Köpeklere Eğitim Gerekli Midir?

Başakşehir köpek eğitimi köpekleri sahiplendikten sonra barınması beslenmesi ve temizlik gibi ihtiyaçlarının giderilmesi ona karşı tüm sorumlulukları tam anlamıyla yerine getirildiği anlamına gelmez. Her canlı gibi köpeklerin de ilgiye, sevilmeye ve şefkatli davranılmasına ihtiyacı vardır. Bu sebeple yapısal olarak duygusal olan köpeklerin gereken ilgi ve sevginin gösterilmemesi halinde pek uyum sağladığı söylenemez.

Bütün bunların haricinde köpeklerin verilen komutları anlaması ve yerine getirebilmeleri için belirli bir dönem eğitim almış olmaları sahipleri için oldukça önemlidir. Eğitim almış köpek aile ile birlikte uyum içinde yaşamını sürdürecektir. Köpekler verilen eğitim ile sahibinin istediği davranışları yapmayı, istemediği davranışlardan uzak durmayı öğrenecektir. Köpeklerin almış oldukları düzgün eğitim onu aynı zamanda iyi bir arkadaş haline dönüştürecektir.

Köpek Sahipleri ve Köpekler Arasındaki Doğru iletişim

Başakşehir köpek eğitimi köpeklerin sahipleri ile doğru bir iletişim içinde olması gerekir. Bunun için belirli bir dönem eğitim alması şarttır. Köpekler ile sahiplerinin birbirleri ile düzgün bir iletişim kurmaları için köpeklerin uzman bir eğitmen ile eğitim verilmesi gerektiğini vurgulamak gerekir. Köpeklerin ırklarına ve cinslerine göre uygulanacak eğitimleri çok farklı olduğu için iyice araştırıldıktan sonra kendinize uygun cins ve ırkı bulabilirsiniz. Köpek eğitimi konusunda kaliteli hizmet sunan kurumumuz sizleri her türlü hizmeti sağlayacaktır.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 144 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu