köpek oteli

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği İstanbul

Paylaş
 

Hayvanlar dünyamızı güzelleştiren çok özel canlılardır. İnsanlar gibi istediklerini dile getiremeseler bile birçoğu insanlarla iletişim kurabilmektedir. Özellikle köpekler insanlara en yakın olan hatta dost olabilen hayvanlardır. İyi bir eğitimle insana can yoldaşı olabilirler. Köpekler için eğitilmeleri adına özel merkezler ve eğitmenler bulunmaktadır. Köpek eğitimi konusunda bilgi sahibi değil iseniz eğitilmeleri konusunda eğitmenlerden veya eğitim merkezlerinden yardım ve destek almanız köpeğiniz için hem fiziksel olarak hem ruhsal olarak daha sağlıklı olacaktır. Eğitmen ya da eğitim merkezi seçerken hassas davranmalısınız. Güvenilir olan merkezleri ve deneyimli bir eğitmen tercih etmelisiniz.

Bazı eğitmenler köpeği eğitirken bağırma ve şiddet yöntemini kullanmaktadır. Bu yöntem köpeğinizin ruhsal ve fiziksel olarak yara almasına sebep olacaktır. Ödüllendirme ve cesaretlendirme yöntemi kullanan Arnavutköy Köpek EğitimÇiftliği İstanbul konusunda gayet hassas ve başarılı bir kurumdur. Kurum bünyesinde çalışan tecrübeli ve güvenilir eğitmenler ile yapılan köpek eğitimleri, köpeği eğitime isteklendirme ile başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Eğer köpeğinizi eğitilmesine karar verdiyseniz güvenilir, deneyimli kadrosu ve güvenli çalışma prensibine sahip Arnavutköy KöpekEğitim Çiftliği İstanbul köpeğinize istediğiniz eğitimi verecektir.

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği İstanbul

 

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği İstanbul

Köpeklerin eğitim almaları insanlara ve diğer hayvanlara karşı davranışları açısından önemli bir konudur. Evde ve dışarı da hayvanın uyumu çok önemlidir. Uyum konusu köpeğin eğitiminde de önemli bir yere sahiptir. Hayvan ne kadar uyumlu ise, insanlar ile ve diğer hayvanlar ile o kadar sağlıklı iletişim kurabilmektedir. Köpeğiniz eve geldiği andan itibaren evin bir ferdi olmaktadır, bu yüzden eğitim verirken bir çocuğa eğitim verir gibi hassas ve sabırlı olmanız gerekmektedir. Eğer köpeğinizi kendiniz eğitmek istiyorsanız gerekli hassasiyeti ve sabrı gösterdiğinizde çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Eğitim şekilleri köpeğin cinsine göre farklı olabileceğini göz ardı etmemelisiniz. Köpekler itaatkar olabildiği gibi hırçın da olabilmektedir ve eğitim süreleri değişkendir. Köpek eğitimi konusunda başarılı olamadıysanız veya yapamayacağınızı düşünüyorsanız Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Her cins köpeğin eğitiminde deneyimli ve başarılı bir kurumdur. Kurumda köpeklerin eğitimi başarı ile tamamlayabilmesi için hayvana özel eğitim planı uygulaması yapılmaktadır. Bu plan doğrultusunda başarı oranı da artmaktadır.

Yavru Köpek Eğitimi

Köpek eğitiminde cesaretlendirme ve ödüllendirme çok önemlidir. Yavru köpek eğitimin de ise bu yöntem daha bir önem kazanır. Yavru köpek eğitimi ciddi sabır gerektiren bir durumdur. Çünkü göreceksiniz adeta bir bebek gibi dışkı ve ağlama sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bunların yanında kazma, çiğneme, ısırma sorunları ile karşılaşmanız olasıdır. Tüm bunlara rağmen ona sevginizi göstermekten vazgeçmemelisiniz. Köpeğinizi ne kadar küçük yaşta alırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız. Yavru köpeğinizin eğitimine eve geldiği andan itibaren başlamalısınız. Köpeğinizin eğitim sürelerini mümkün olduğunca kısa tutmalısınız. Başta temel itaat komutları ile başlayın. Ve kesinlikle bağırma ve şiddet kullanmayın. Bunun yerine saygı ve sevgi ile eğitmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yavru köpekler de tuvalet eğitimi yetişkin köpeklere oranla daha uzun süre alabilmektedir. Aranızdaki bağı güçlendirmek için ise keyifli anlarınızı çoğaltmalısınız. Yavru köpek eğitiminde esnek ve sabırlı olmalısınız.

Eve gelen yavru köpeğin ciddi bir bağlılık ve sorumluluğu beraberinde getirdiğini de göz ardı etmemelisiniz. Bu sorumluluğu alabiliyor olmanız çok önemlidir. Köpeğinize karşı göstereceğiniz sabır ve tutum aranızdaki bağı şekillendirecektir. Ne yaparsa yapsın sakin davranmalı eğitim vermeye devam etmelisiniz. Yavru köpeğinizin önceden eğitim almadığı için öğrettiklerinizi bilmesi mümkün değildir. Bunu unutmamalısınız.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 346 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul