köpek oteli

Bostancı Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Evlerin neşesi haline gelen sevimli köpek yavruları iyi bir eğitim aldıklarında ilerleyen dönemlerde sahiplerinin en iyi dostu haline geliyor. Özellikle de fiziksel rahatsızlığı olan insanlar için bir yardımcı ve çok iyi bir arkadaş haline gelen köpekler hayatın her alanında sizinle birlikte yol alıyor. Yavru köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar için bu eğitimi veren kurumsal yerler var. Bostancı köpek eğitimi merkezinde yavrularınız çok daha iyi bir şekilde eğitiliyor ve her komutu eksiksiz bir biçimde öğreniyor. Kolaydan zora doğru tüm komutlar kolay bir şekilde köpeklerinize öğretiliyor ve ev hayvanlarınız çok daha duyarlı hayvanlar haline geliyor.

Köpek eğitiminde hayvan sever ve bu konuda eğitim almış profesyonel insanlar eğitim veriyor. Böylece yavru köpekler insanlardan korkmadan ve huzursuz olmadan çok daha kolay bir şekilde sosyalleşiyor. Köpek eğitimi her anlamda gerekli olan ve insanların da bilgi sahibi olması gereken bir konudur. Evcil hayvan beslemek köpeğe yalnızca yemek ve su vermek değil aynı zamanda onunla iyi anlaşabilmeyi de gerektiriyor.

Köpek Eğitimi Neden Gereklidir?

Köpek eğitimi hakkında çok fazla bilgi sahibi değilseniz bir uzman eğitmenden yardım alabilirsiniz. Kaç aylıksa ona göre bir eğitim programına tabi tutulan köpekler kısa sürede size itaatkar hale geliyor. İnsanların evcil köpek beslemek konusunda yaşadıkları en büyük sorun köpeğin tuvaletini evin içerisine yapması, kendi yatağında uyumak yerine sahibinin yatağında uyuması, kendi yemeği dışındaki yemeklere saldırması gibi sorunlardır. Ancak bu tarz sorunlar yalnızca köpeğinizin belli bir eğitimden geçmesi ile aşılabilecek sorunlar olduğunu bilmelisiniz. En iyi evcilleştirilen ve itaat altına alınan hayvanlar olan köpekler için uzmanlardan alacağınız yardımlar hayvanlarınızın sizinle iyi bir şekilde iletişim kurmasını sağlıyor. İletişimi gelişen köpek zamanla sizi tek komut ile dinler hale geliyor ve çok fazla ev içerisinde sizi yormuyor. Oyunlara olması gerektiği gibi iştirak ediyor. Aynı zamanda diğer canlılarla da sağlıklı bir iletişim kurabiliyor. Köpekler eğitim konusunda son derece iyi şekillerde eğitilebilen varlıklardır.

Bostancı Köpek Eğitimi

 

Bostancı Köpek Eğitimi Hakkında

Eğitimli köpekler sahibine daha itaatkar, koruyucu ve dost canlısı köpeklerdir. Hemcinslerine ve diğer hayvanlara karşı saldırgan davranmaz aksine daha iyi ilişkiler kurabilecek şekilde yaklaşır. Evine bağlı olduğu için kaçma ya da kaybolma riskleri yaşanmaz. Ev içerisinde daha uyumlu davranan eğitimli köpekler tuvalet ihtiyacını her gün aynı saatte dışarıya çıkarak giderir. Yemeklere ve yemek masalarına saldırmak yerine sahibinin kendisini beslemesini bekler. Aynı zamanda sizinle daha samimi ve daha içten bir ilişki kurar. Bir köpeğin eğitimli olması o köpeğin sokakta daha kolay idare edilmesini de sağlar. Kedi veya diğer köpekleri gördüğünde koşarak uzaklaşmaz. Aksine bu durumu sakince karşılayarak diğer hayvanlarla daha kolay iletişim kurar. Tasma takıldığında hırçınlık yapmaz. Sahibini koruyucu tavırlar içerisine girebilir ve ev ortamında küçük çocuklara karşı daha dikkatli bir davranış sergiler. Eğitimli olması bu köpekleri aranan ev hayvanları haline getiriyor.

Köpekleri Nasıl Eğitiyorlar?

Köpekler her aşamada farklı bir davranış kalıbı öğreniyor. İlk etapta tuvalet ihtiyacını giderme şekli öğretiliyor. Sonrasında ev içerisinde oturma ve kalkma gibi basit komutları öğrenen köpekler zamanla tasmalarla tanışıyor. Tasma eğitiminden sonrada ödül ve ceza yöntemine göre küçük oyunlar öğretiliyor. Sosyal bir hayvan olması için bazı iletişim becerileri kazandırılıyor. Köpek eğitiminde profesyonel insanlar çok daha başarılı sonuç elde edebiliyorlar. Eğitimler sonucunda zamanla köpeklerdeki saldırgan tavırlar da ortadan kaldırılıyor ve daha uysal bir hale geliyor.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 342 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu