köpek oteli

İdeal Köpek Eğitimi Nasıl Olmalı

ideal köpek eğitimi
Paylaş
 

Sultangazi köpek eğitimi merkezi olarak evcil dostlarınızın en kaliteli ve en doğru eğitimi almasını hedeflemekteyiz. Çok sayıda kopek eğitim uzmanımız ile beraber gerekli temel ve ileri eğitimleri alması için özel çaba sarf etmekteyiz.

Evcil dostlarınızın gerekli eğitimleri alması yalnızca onların değil aynı zamanda siz sahiplerinin de hayatında önemli bir katkısı vardır. Özellikle evinizi paylaşacağınız ve ailenizin bir parçası haline gelen evcil dostlarınızın bakımı için evcil dostunuzun temel eğitimleri alması gerekir. Aksi takdirde evcil dostumuz sosyal hayata, insanlarla beraber yaşamaya kolay uyum sağlayamaz. Evcil dostlarınızın davranışlarının pekiştirilmesi de bu açıdan ayrı bir önem taşır. Evcil dostunuzun daha itaatkâr, dengeli ve sakin bir profil izlemesi için eğitim şarttır.

İdeal Köpek Eğitimi

Sultangazi köpek eğitimi Merkezi olarak evcil dostlarınızın en kaliteli ve ideal olan eğitimleri alması gerektiğine inanıyoruz. Evcil dostunuzun ırk veya yaş fark etmeksizin bazı önemli eğitim noktaları vardır. Genellikle yavru aşamasında iken verilen bu eğitimlerle evcil dostunuzun meraklı yapısı sayesinde kolay öğrenir. Eğitmen sabırlı ve bilgili olmalıdır.

Eğitim süreci katlanabilir ve eğlenceli olmalı, pozitif yaklaşımlar benimsenmesi gerekir. İyi davranışlar ödüllendirilmeli, ödül mamaları pozitif duygusal materyal olarak kullanılmalıdır. Fiziksel müdahale ve cezalandırmadan kaçınılmalıdır. Evcil dostunuza yeterli zamanı vermeniz gerekir. Tasmalı veya tasmasız olarak verilen bu eğitimlerin ise gerekli ve yeterli kalite ve yasal belgelere sahip kimselerce verilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak en ufak hata evcil dostunuzun ileriki hayatını etkiler.

Evcil Dostunuzun Sosyalleşmesi Açısından Köpek Eğitimi Önemlidir

Sultangazi köpek eğitimi hizmeti veren eğitim merkezimizde evcil dostlarınızın diğer türler ve insanlarla sosyalleşmesi açısından gereken özeni göstermekteyiz. Evcil dostunuzun diğer insanlar ve diğer türlerle evcilleşmesi zordur. Çünkü içine kapanık bir hayat tarzını yavru oldukları dönemden bu yana benimserler.

Hem ev sahipleri ve diğer insanlar hem de diğer tür veya türdeş köpeklerle dostluk bağları kurması gerekir. Ayrıca verilecek eğitimler sayesinde evcil dostlarınız ev içerisinde bulunan başka türdeki, kedi ve kuş gibi evcil hayvanlarla bile uyum sağlayabilir. İyi veya kötü davranış tutumu kalıpları, doğru veya yanlış hareketlerin tanımını iyi bilmelidir. Her ırktan ve yaştan köpek için sosyalleşmesi hususunda çeşitli eğitimler uzman eğitmen kadromuzca verilmektedir.

Yavru Köpek ve Yürüyüş Eğitimleri

Sultangazi köpek eğitimi merkezince verilecek eğitimle evcil dostunuz insan yaşamına uygun temel ve özel eğitimleri bir arada alarak insanların sosyal hayatına kolay uyum sağlar. Ev ortamında verilen doğal ortamındaki düzeni kavraması açısından bu eğitim ayrı bir önem arz eder.

Tasmalı veya tasmasız olarak verilen yürüyüş eğitimleri ile beraber evcil dostlarınız itaat eğitiminin de bir parçası olarak çıktığınız yürüyüşlerde size itaat etmesi, tasmanın ona zarar vermemesi açısından faydalıdır. Başına buyruk hareket etmesi, istenilen yönün tersine ve diğer yönlere çekilmeye çalışması gibi istenmeyen durumların önüne geçilmesi gerekir. Bu tür eğitimler köpek eğitim merkezlerinde evcil dostunuzun türüne ve yaşına hatta diğer özel durumları gözetilerek verilir. Mizacına uygun eğitimlerle hiç bir zahmete girmeden, profesyonel uzman kadromuzdan bu eğitimi alabilirsiniz.

Köpek Eğitim Uzmanları

Sultangazi köpek eğitimi merkezi olarak son derece gerekli yasal ve özel kalite belgelerine sahip uzmanlarla beraber çalışmaktayız. Tecrübeli eğitmen kadromuz evcil dostunuzun yaş ve tür aralığına, özel durumlarına uygun olarak eğitim vermektedir. Evcil dostunuz ve insanlarla ortak noktada iletişim kurarak istenmeyen herhangi bir duruma izin vermeden köpek eğitimi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 121 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu