köpek oteli

Sultangazi Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek otelleri köpeklerin iyi vakit geçirmeleri için kurulmuş olan kurumlardır. Bu kurumların temel amacı köpek sahiplerinin işlerini hallederken ya da tatile çıkarken yanlarında götüremedikleri köpeklerine en iyi hizmeti sunmaktır. Bu sayede hem köpekler iyi vakit geçirecek hem de sahipleri güvenilir ve köpek bakımından anlayan bir yer bulmuş olacaklardır. Sultangazi Köpek Oteli bu yerlerden biridir ve köpeğinizi yanlarında görmekten memnun olacaklardır. Gelen yaz günleri ile beraber tatil sezonu da açılmış durumdadır. Bunu bilen kişiler de tatil yerlerine gitmeye başlamışlardır bile.

Ancak köpek sahipleri için gitmek o kadar kolay bir şey değildir. Bunun nedeni yanlarında götüremeyecekleri köpeklerini güvenilir bir yere teslim etmeleri gerektiğindendir. Köpeklerin bakımı bilgi ve tecrübe isteyen bir konudur ve bilmeyen kişiler köpekler teslim edilemezler. Bu yüzden köpek beslenmesinden, bakımından anlayan ve belirli zamanlarda olanları gezdirecek, oyunlar oynayacak bir yer bulmaları gerekmektedir. Bunlarda elbette köpek otelleridir. Bu Köpek otellerinden biri olan ve İstanbul’da bulanan Sultangazi Köpek Oteli köpeğinizin iyi vakit geçirmesi ve iyi bakılması için hizmet vermektedir.

Beslenmeden yıkanmaya, oyuna, gezdirilmeye kadar her türlü hizmeti veren Sultangazi Köpek Oteli sayesinde köpeğiniz iyi vakit geçirecek siz de tatilinizin keyfini çıkarabileceksiniz. Sultangazi Köpek Otelinde köpeğiniz için verilen hizmetler arasında geniş odalarda konaklama, kaliteli beslenme, bakım, gezdirilme, oyun ve diğer köpeklerle kaynaştırma gibi hizmetler bulunmaktadır. Her türlü köpeğin kabul edildiği yerde önemli olan her zaman köpeklerdir. Bu yüzden aşıları yapılmış olan Köpeklerin oyun sayesinde ve gözetmen kontrolünde birbirleriyle kaynaşmaları sağlanacaktır.

Amaç her zaman köpeklerin en iyi vakitleri geçirmesidir. Ancak köpeğinizi getirmeden önce birkaç şeye değinmek gerekilir. Sultangazi Köpek Oteline köpeğinizi getirmeden önce bilmeniz gereken birkaç husus vardır. Bu huşulardan biri köpeğinizin aşıları ile ilgilidir. Köpek aşıları önemli bir konudur ve zamanında yapılması gerekmektedir ve bu nedenle köpeğinizi getirirken yanınızda köpeğinizin aşı durumunu belirten aşı kâğıdı getirirseniz daha iyi olacaktır. Bu sayede siz yokken bile Sultangazi Köpek Oteli bünyesinde bulunan uzman veterinerler sayesinde köpeğinizin geç kalınmış ya da zamanı gelinmiş aşıları yapılacak, sizde köpeğinizin zamanı gelmiş aşılarını düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Sultangazi Köpek Oteli

Sultangazi Köpek Oteli

Çünkü bazı tatiller maalesef aşı zamanlarına denk gelebilmektedir. Ayrıca bir diğer konu olan beslenmedir. Köpeklerin alışkın olduğu mamayı tüketmesi önemli bir konudur. Her ne kadar Sultangazi Köpek Otelinde güvenilir ve en iyi mamalar kullanılsa da köpeklerin alışkın oldukları mamayı yemeleri daha önemli bir durumdur. Köpekler mama değiştirdiklerinde ishal, hazımsızlık gibi sorunlar yaşayabilirler. Bu yüzden yanınızda gelirken köpeğinizin alışkın olduğu mamadan getirirseniz köpeğinizin beslenmesi için daha iyi olacaktır.

Bu ayrıca köpeklerin alışkın olduğu rutin hayattan koparmamaya özen gösteren Sultangazi Köpek Oteli köpeğinizin rutin gezme ve banyo saatlerini de bilmesi önemlidir. Her köpek farklıdır ve rutin yaşamları değişmemelidir. Bu sayede siz geri geldiğiniz de köpekleriniz de değişiklik en az olacaktır. Ayrıca köpeğiniz hakkında bilinmesi gereken önemli bir konu varsa bunu da Sultangazi Köpek Oteline bildirmeniz gerekmektedir. Örneğin köpeğiniz gebe ise ya da hassas olduğu bir şey var ise bunu Sultangazi Köpek Otelinin bilmesi gerekir.

Bu sayede daha iyi hizmet sunulması sağlanacaktır. Siz de kepeğinizi Sultangazi Köpek Oteline getirerek köpeğinize bir tatil ikram edebilirsiniz. Bu sayede siz güzel vakitler geçirirken köpeğinizin iyi vakitler geçirdiğini bilerek endişe duymazsınız. Sultangazi Köpek Otelinde köpeğinizin bakımı ve sağlığı her zaman kontrol altında olacak ve geldiğiniz de size sağlıklı ve mutlu bir köpek verilecektir. Siz de köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenli bir yer arıyorsanız Sultangazi Köpek Oteli tam size göre bir yerdir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 296 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul