Hause Of İstanbul

Satılık Rottweiler Ankara

Paylaş
 

Satılık Rottweiler Ankara için de olsa başka bölgeler için de olsa değerlendirmeniz gereken bir imkan. Yetiştirdiğim satılık Rottweiler köpeklerimiz hayvan severler için değerli bir fırsat. Çünkü bu cins köpek güvenli karakteri ile yanınızda olmasını isteyeceğiniz en güvenilir köpek ırklarından birisi. Bilinen en eski köpek ırklarından birisi ve bu sürede çok faydalı özellikler geliştirmiş bulunuyor. Eğitim aldığı zaman kolaylıkla kontrol edebildiğiniz ve güvenle yanınızda gezdirebileceğiniz bir cins. Kısa tüyleri ve sakim karakteri ile bakımı çok kolay olan bir köpektir. Her gün yıkamanıza ya da taramanıza gerek kalmaz. İyi huylu, uysal ve kurallara bağlı bir köpektir. Çocuklarla çok iyi geçinir. Bu nedenlerden ötürü her ortamda yaşayabilir, apartman dairelerinde bile. Sadece günlük egzersizini yaptırmanız yeterli olacaktır. Günlük egzersiz ihtiyacı çoktur, açık alanlarda koşmak ve vakit geçirmek onu mutlu edecektir.

Satılık Rottweiler Ankara

Satılık Rottweiler Ankara

Bu köpek cinsi ile ilgilendiğim ve onlara yeni yuva sağlayabildiğim için oldukça gururluyum. Satılık Rottweiler Ankara ilanımız hem karakterli ve sadık dostlarımızın ev sahibi olmasını sağlayacak hem de köpek edinmek isteyen arkadaşlarımız için çok iyi bir seçim olacak. Rottweiler ırkının özellikleri yukarıda saymış olduklarımızla bitmiyor. İşçi sınıfı bir köpek ırkı olarak bilinir. Verdiğiniz işleri büyük bir memnuniyetle yapar, hatta iş vermenizi bekler. Acıya direnci çok yüksektir. Bu nedenle ailesini koruma konusunda kesin bir kararlılık gösterir, kendisi zarar görüyor olsa bile bu amaçtan vazgeçmez. Zeki, güçlü, güvenilir ve sağlam bir ırka mensup olduğu için birçok ülkede kamu görevleri için kullanılırlar. Özellikle polis köpeği, asker köpeği ya da gümrüklerde görev yapan köpek olarak kullanıldıkları sıklıkla görebileceğiniz bir durumdur.

Sosyalleştirilmeye ihtiyaç duyan ve bunu olumlu karşılayan bir köpektir. Özellikle yavru olduğu dönemlerde, kediler gibi ailenin diğer evcil hayvanları ile iyi tecrübeler yaşamasına özen gösterilmelidir. Bu şekilde davrandığınız takdirde onları da aile üyeleri olarak benimser. Sadece hoşgörülü yaklaşmakla kalmaz, onları da koruma görevini üstlenir. Özellikle ev ortamlarında yaşayan Rottweiler cinsi köpeğin, eve girip çıkan herkesle tanışması gerekir.

Bu yazı 728 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu