köpek oteli

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

Paylaş
 

K9 köpekleri, savunma ve koruma iç güdüsü olan canlılardır. Keskin koku alma ve işitme özellikleri ile polis köpeği olma ayrıcalığını taşıyan ırklardır. Verilen eğitimleri kısa sürede kavrama ve gerektiği zaman öğrendiklerini olay anında uygulama yeteneklerine sahiptirler. K9 kurt köpeği fiyatları yavru ve yetişkin olarak ikiye bölünür. Eğitim amaçlı alarak yetiştirilen köpeklerin yavru olarak sahiplenilmesi gerekir. Yetişkin köpekler için bu koşullar değişir. Ev içinde sahiplenilecek köpekler arasında yer alır. Fakat genel olarak bakıldığında çiftlik ve dış bölgelerin koruması ve savunmasında etkili olan köpek cinsinden biridir.

K9 Kurt Köpeğinin Özellikleri:

Karakter olarak bakıldığında K9 köpekleri sakin ve uyumlu bir yapı sergiler. Saldırganlık özelliği taşımazlar. Genel itibari ile arananı bulma ve iyi koku alma yapısı bu canlıları özel kılar. Bakım ve temizlik olarak özen gösterilmesi gereken ırklardır. Uzun tüyleri olması nedeni ile günlük düzenli olarak bakımdan geçmesi gerekir. Bakım yapıldığında köpeklerin kendilerini daha iyi hissetmeleri ve rahata kavuşmalarını sağlar. K9 kurt köpeği fiyatları bölge olarak değişir. Türkiye’de yetiştirildiği bölge Bornova olarak bilinir.

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 Köpeklerini Nereden Satın Alabilirim?

K9 kurt köpeği fiyatları incelemek ve satın almak için barınaklara gidilmesi tavsiye edilir. Barınaklarda yaşayan köpekler farklı ırklara sahiptir. K9 köpekleri de bu ırklardan biridir. Barınağın önerdiği bölgelerde ve hayvan sevenler topluluğuna dahil olarak bu köpekleri sahiplenmek kolaydır. Yavru olarak bulabileceğiniz yerler bu ırkların yetiştirildiği yerlerdir. K9 köpeklerinin başka bir ırkı olarak Alman Kurt’u vardır. Bu köpek cinside K9 köpeklerinin devamı niteliğindedir. Alınmak istendiğinde ve K9 köpek ırkının üretimini sağlamak için bu cinsten faydalanılabilir.

Elektronik ortamda, güvenilir bir site adresi bulunduğunda ve diğer köpek sahipleri ile iletişim kurularak K9 köpeklerine sahip olunabilir. Fiyat aralıklarını köpek ırkı belirler. Farklı bir cins ile birleştirilen K9 köpeklerinin fiyatı ile başka ırk birleştirmesi sonucu karışmamış K9 köpeklerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Yavru olarak satın alındığında fiyat tutarında artış görülür. Yetişkin K9 köpeklerinin satışlarında daha uygun indirimler yakalamak mümkün.

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 kurt köpeği fiyatları farklı türlerine göre değişim gösterir. Tür olarak diğer ırklarla birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan yeni ırk, K9 un devamı olduğu için fiyat konusunda da değişiklikler olur. Gerçek ırk Bornova bölgesinde üretimi yapılır. Tür olarak burada birden fazla özelliğe sahip cins bulunuyor. İnternetten K9 köpeklerinin türlerine bakıldığında yurt içi ve yurt dışında farklı cinslerin bulunma avantajı daha fazladır. Köpeklerin sahiplenilmesi ve ülke içine getirilmesi için gerekli olan işlemlerin güvenli şekilde yapılması gerekir. Yurt dışında K9 köpeğinin bulunduğu yer Almanya’dır.

Tür olarak belli ırklar ile birleştirilir. Farklı türden köpekler ile ortaya çıkan yeni ırk dayanıklı ve bazı özelliklere sahip olmayabilir. Bu köpek türlerinin en önemli özelliklerinden biri eğitim süresini kısaltması ve kolay kavrama yetileridir. Bu ırkın başka özel bi ırkla birleşmesi sonucunda ortaya çıkacak olan cins özel ve değerlidir. Bu sebepten dolayı fiyatlarında değişiklikler olur.

Fiyat değişikliklerinden dolayı K9 köpeklerinin üretim yerine gidilerek buralardan alınması tavsiye ediliyor. Doğa sporu ile uğraşanlar, polisler, korumacılar, eğitimciler ve yasal işleri yapan kişiler için bu ırk en önemlisidir. Ev ortamında bakılan K9 köpekleri için iyi bir temizlik ve bakımdan geçmesi gerekir. Doğal ortama alışkın olan bu tür kapalı ortamlarda kaldığında bir süre sonra saldırgan hale gelebilir. Savunma ve koruma iç güdüsü ile aldığı eğitimler köpeği daha kabiliyetli hale getirir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 278 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul