köpek oteli

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

Paylaş
 

K9 köpekleri, savunma ve koruma iç güdüsü olan canlılardır. Keskin koku alma ve işitme özellikleri ile polis köpeği olma ayrıcalığını taşıyan ırklardır. Verilen eğitimleri kısa sürede kavrama ve gerektiği zaman öğrendiklerini olay anında uygulama yeteneklerine sahiptirler. K9 kurt köpeği fiyatları yavru ve yetişkin olarak ikiye bölünür. Eğitim amaçlı alarak yetiştirilen köpeklerin yavru olarak sahiplenilmesi gerekir. Yetişkin köpekler için bu koşullar değişir. Ev içinde sahiplenilecek köpekler arasında yer alır. Fakat genel olarak bakıldığında çiftlik ve dış bölgelerin koruması ve savunmasında etkili olan köpek cinsinden biridir.

K9 Kurt Köpeğinin Özellikleri:

Karakter olarak bakıldığında K9 köpekleri sakin ve uyumlu bir yapı sergiler. Saldırganlık özelliği taşımazlar. Genel itibari ile arananı bulma ve iyi koku alma yapısı bu canlıları özel kılar. Bakım ve temizlik olarak özen gösterilmesi gereken ırklardır. Uzun tüyleri olması nedeni ile günlük düzenli olarak bakımdan geçmesi gerekir. Bakım yapıldığında köpeklerin kendilerini daha iyi hissetmeleri ve rahata kavuşmalarını sağlar. K9 kurt köpeği fiyatları bölge olarak değişir. Türkiye’de yetiştirildiği bölge Bornova olarak bilinir.

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 Köpeklerini Nereden Satın Alabilirim?

K9 kurt köpeği fiyatları incelemek ve satın almak için barınaklara gidilmesi tavsiye edilir. Barınaklarda yaşayan köpekler farklı ırklara sahiptir. K9 köpekleri de bu ırklardan biridir. Barınağın önerdiği bölgelerde ve hayvan sevenler topluluğuna dahil olarak bu köpekleri sahiplenmek kolaydır. Yavru olarak bulabileceğiniz yerler bu ırkların yetiştirildiği yerlerdir. K9 köpeklerinin başka bir ırkı olarak Alman Kurt’u vardır. Bu köpek cinside K9 köpeklerinin devamı niteliğindedir. Alınmak istendiğinde ve K9 köpek ırkının üretimini sağlamak için bu cinsten faydalanılabilir.

Elektronik ortamda, güvenilir bir site adresi bulunduğunda ve diğer köpek sahipleri ile iletişim kurularak K9 köpeklerine sahip olunabilir. Fiyat aralıklarını köpek ırkı belirler. Farklı bir cins ile birleştirilen K9 köpeklerinin fiyatı ile başka ırk birleştirmesi sonucu karışmamış K9 köpeklerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Yavru olarak satın alındığında fiyat tutarında artış görülür. Yetişkin K9 köpeklerinin satışlarında daha uygun indirimler yakalamak mümkün.

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 kurt köpeği fiyatları farklı türlerine göre değişim gösterir. Tür olarak diğer ırklarla birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan yeni ırk, K9 un devamı olduğu için fiyat konusunda da değişiklikler olur. Gerçek ırk Bornova bölgesinde üretimi yapılır. Tür olarak burada birden fazla özelliğe sahip cins bulunuyor. İnternetten K9 köpeklerinin türlerine bakıldığında yurt içi ve yurt dışında farklı cinslerin bulunma avantajı daha fazladır. Köpeklerin sahiplenilmesi ve ülke içine getirilmesi için gerekli olan işlemlerin güvenli şekilde yapılması gerekir. Yurt dışında K9 köpeğinin bulunduğu yer Almanya’dır.

Tür olarak belli ırklar ile birleştirilir. Farklı türden köpekler ile ortaya çıkan yeni ırk dayanıklı ve bazı özelliklere sahip olmayabilir. Bu köpek türlerinin en önemli özelliklerinden biri eğitim süresini kısaltması ve kolay kavrama yetileridir. Bu ırkın başka özel bi ırkla birleşmesi sonucunda ortaya çıkacak olan cins özel ve değerlidir. Bu sebepten dolayı fiyatlarında değişiklikler olur.

Fiyat değişikliklerinden dolayı K9 köpeklerinin üretim yerine gidilerek buralardan alınması tavsiye ediliyor. Doğa sporu ile uğraşanlar, polisler, korumacılar, eğitimciler ve yasal işleri yapan kişiler için bu ırk en önemlisidir. Ev ortamında bakılan K9 köpekleri için iyi bir temizlik ve bakımdan geçmesi gerekir. Doğal ortama alışkın olan bu tür kapalı ortamlarda kaldığında bir süre sonra saldırgan hale gelebilir. Savunma ve koruma iç güdüsü ile aldığı eğitimler köpeği daha kabiliyetli hale getirir.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 402 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu