köpek oteli

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği

Paylaş
 

Köpekler olgun hayvanlardır. Her insanın evinde bir köpek bulunmalıdır. Köpekler sahiplerine İtaat etmeği seven hayvanlardır. Köpekler olmasa birçok insan gerçekten de başıboş olabilirler. Köpekler kendilerinden çok sahiplerini düşünen hayvanlardır. Bir köpeğin ortalama ömrü on üç yıldır. Köpekler insanlar kadar çok yaşayamazlar. Çünkü onların bünyesi ve vücudu bunun için yersizdir. Aslında birçok köpeği biz hastalandı diye öldüğünü biliriz aslında köpekler hem hastalanır hem de vakitleri gelmiştir. Köpekler sayesinde insanlar he boş işler yapmak yerine bir hayvan besleyip ona yardımcı olabiliyorlar. Köpekler iyi eğitim görmediği sürece saldırgan hayvanlar olabilirler. Bu yüzden her köpeğe eğitim şarttır.

Köpek eğitim Çiftliği

Bu çiftlikler sayesinde artık köpeğinize daha iyi bir eğitim verebilirsiniz. Köpeğiniz bu yerlerde kendini evdeymiş gibi hissedecektir. Köpeklere daha iyi bir eğitim sunmak için bu çiftliklere köpeklerimizi getirebiliriz. Köpekler burada sadece eğiti görmüş olarak değil daha iyi bir beslenmede görmüş olacaklardır. Burada köpeklerinize organik mamalar sayesinde daha iyi bir beslenme sağlayabilirsiniz. Köpeğinize eğitim sunmak için buraya getirebilirsiniz. Köpek cinsleri hakkında bahsedelim ve bahsetmek isterim.

Kurzhaar

Bu köpek türü oldukça kısa tüylü ve burun yapısında kısa bir yapıdadır. Burun kısmındaki uzunluk kafatası ile orantılı bir şekilde olmalıdır. Pointer cinsi köpekler ile arasında çok az farklar vardır. En önemli yapılarda biri alın kısmı çok gelişmiş yapıda değildir. Bademe benzer şekilde burun yapısı vardır göz renkleri genelde kahverengi renktedir. Burnu yapı bakımından oldukça iri yapıdadır. Kulakları oldukça geniş ve yapışıl vaziyettedir. Kısa olsa da çok tüyleri vardır. Kürk rengi bakımında beyaz ve ya ciğer rengi vardır. Bu köpek özellikleri açısından Çok enerji dolu köpeklerdir. İtaat etmeyi çok sevmesinin yanı sıra seki bir köpektir. Neşesi oldukça güzel olan köpek çocuklarla arası oldukça iyi olan köpektir. Ailesini korur ve onlara sahip çıkar.

Günde en az iki defa egzersiz yaptırmanız gerekir aksi halde neşesiz bir köpek olacaktır. Yalnız kalmaya hiç niyetleri yoktur eşyaları parçalamaya yeltenirler. Dişiler ve erkeklere göre aralarında bir takım farklara vardır erkekler dişilere göre çok saldırgan yapıları vardır. Enerjileri farklılık gösterebilir.

Av ve Show için üretilenler diye iki ayrı sınıfa ayrılırlar. Av içi üretilenler daha fazla hareketlidirler. Erken yaşta birlikte bir köpek ile büyütülürse sıkıntı yaşamaz fakat daha sonra alınacak bir köpek ile arasında uyumsuzluk olabiliri. Av köpeği olması nedeniyle oldukça havlamayı seven bir köpek cinsidir. Yabancılarla arasına her daim bir mesafe koyar. Bu köpek karakteri bakımcıdan bu özelliklere sahiptir.

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği

Bu kopek cinsleri apartman hayatına hiç uygun köpekler değillerdir. Hareketli ailelerle daha çok mutlu olabilirler. Bahçede beslenmesi gerekirse bahçede duvarların olması gerekir ve bu duvarların yüksekliği iki ve ya üç metre olması gerekir aksi halde bu köpekler kaçabilir. Egzersizi bu köpek cinsleri için oldukça önemli bir konudur. Normal bir ailenin yaptırdığı egzersizden daha fazla bir egzersize ihtiyaç duyar. Mesela bir köpeği günde bir defa çıkarıyorsanız bu köpeği üç ve ya dört defa dışarı çıkarmalısınız. Bu köpek kısa tüylerinin olması nedeniyle oldukça kolay bir bakımı vardır. Avdan geldikten sonra her zaman ayak bakımlarının yaptırılması gerekir. Kulaklarının düzenli olarak bakılmaya ihtiyacı vardır.

Bu köpek cinsleri köken olarak Almanya ya dayanan köpek cinsleridir. Alman avcılar bu köpeği hem iyi koku aldıkları hem de çok hızlı koştukları için seçmişlerdir. Hem iyi bir arkadaş olarak seçilebilen köpeklerdendir.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 278 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul