köpek oteli

Zeytinburnu Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahiplenmiş kişilerin iş seyahatleri, tatiller ve gün içerisinde işleri sebebi ile ilgilenemeyecekleri durumunda köpeklerini bırakıp tüm ihtiyaçlarının profesyonel ekipleri tarafından karşılanması amacı ile kurulan köpeklerin kalacakları yerlere sahip olan kuruluşlardır. Köpekler sürekli olarak ilgi ve alaka, oyun oynamak isterler. Sahipleri tarafından yalnız bırakılmaları ya da mecburi durumlar nedeni ile ilgi ve ihtiyaçlarının karşılanamaması durumlarında günlük, haftalık ve aylık olarak bırakabilecekleri yerlerdendir. Belirli ücretler dâhilinde sunulan hizmetin içeriğine göre bir ücret karşılığı alınarak tüm ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olan, profesyonel eğiticilerin bulunduğu yerlerdir.

Köpek Otelinin Faydaları?

Köpek sahiplerinin acil durumlarda köpeklerini bırakamayacakları beslenme ve bakım hizmetlerinin eksiksiz ve düzenli bir şekilde devam etmelerini istemeleri durumunda gönül rahatlığı ile bırakacakları ve ihtiyaçlarının tamamen karşılanmasına yardımcı olur.

Köpek otelleri hizmetleri;

 • Günlük, haftalık ve aylık olarak ücret karşılığı tüm ihtiyaçlarının karşılanıp, kalmaları için oluşturulan bölümlerde yaşamalarını sağlar.
 • Bizim yokluğumuzu hissettirmemek adına, profesyonel kişiler tarafından gerekli ilginin gösterilmesine yardımcı olurlar.
 • Talep doğrultusunda evden alınarak götürülürler.
 • Kendilerine ait özel odalara sahip olma imkânı tanır.
 • Kaldıkları süreç içerisinde veteriner hekimlerin kontrolü altında olurlar.
 • Oyun oynamaları, koşmaları için özel alanlara sahiptir.
 • Beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel eğitimciler bulunmaktadır.
 • Her bir köpek için, ayrı ayrı yemek kapları, su kapları gibi sağlık açısından önemli olan tüm dezenfekte işlemleri sağlamaktadır.
 • En iyi kalitede kuru mama ile beslenmeleri sağlanır.
 • Gün içerisinde 3 defa gezmeleri için hizmet verilir.
 • Bizlerin yokluğunda, onlara yokluğumuzu hissettirmemek için gerekli ilgi gösterilir.
 • Kaldıkları odalar günlük haftalık ve aylık olarak sürekli dezenfekte edilir.
 • Eğitim ihtiyaçları var ise tuvalet gibi eğitimlere tabi tutulurlar.

Zeytinburnu Köpek Oteli

Zeytinburnu Köpek Oteli

Köpeklerimizin her zaman ilgi ve alakaya ihtiyaç duyduğunu, oyun canlısı hayvanlar olduğunu unutmamamız ve uzun süreli ya da kısa süreli dahi olsa yalnız kalmamaları ilgi ve beslenmelerini eksiksiz olarak yerine getirilmesi adına köpek otellerine bırakılması gerektiğini unutmamız gereklidir. Hayvanlar belirli bir süre yalnız ortamlara maruz kalmaları durumunda hırçın ve saldırgan bir yapıya bürünebilmektedirler. Onların huzurlu ve ehemmiyetli bir yaşam sürmeleri adına, kendimiz ilgi gösteremiyor ya da ilgilenmek için olanaklara sahip olamıyorsak, profesyonel ekip kadrosu olan köpek otellerine gönül rahatlığı ile bırakabiliriz.

Köpek otellerin çalışma standartlarının, günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenmiş olması da, bizler için avantaj olmaktadır. Sadece 1 günlük zaman zarfı olarak değil, her gün kendimiz bırakıp dönüş zamanlarımızda geri alabilir, ya da evlerimizden alınıp, bırakılmasını da talep edebiliriz. Ücretlendirme olarak bırakılacak gün sayısı kadar ödeme yapabilir, dilendiği takdirde günlük olarak da ödemlerini de yapabilmekteyiz. Birçok köpek otelinin fiyatlandırması da oldukça uygun fiyatlardadır. 20 ila 30 TL garası günlük bir fiyatlandırma aralığında bulmamız mümkündür.

Talep doğrultusunda sadece, köpeğimize evde yedirmiş olduğumuz mamanın kullanılması talimatını da verip, mama ihtiyacının tarafımızdan karşılanacağını da söyleyebilmekteyiz. Zeytinburnu köpek oteli haftanın 7 günü 24 saat hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Sadece yalnız kalacakları süreç, içerisinde değil normal günlerde de oralarda hizmet almalarını sağlayabiliriz. Hem eğitim almalarına yardımcı olur, hem de dengeli ve sağlıklı bir beslenme imkânını köpeklerimize sunabiliriz.

Hayvanlar sürekli koşmak, eğlenmek ve oynamak istedikleri için bir evin içerisinde bu durumda mahsur kalmamışta olacaktır. Köpek sahiplenmesi yapmış olan kişiler, onlara ne kadar değer verirlerse, onlar için bir çaba sarf ederler ise, bizlere olan bağlılıkları daha da artacak ve sahiplenme duyguları o kadar hızlı ilerleyecektir. Zaman zaman köpekler bizlerin en iyi dostu olacaktır. Konuşma özellikleri olmasa da, iyi birer dinleyici ve bakışları ile duygusallıklarını her zaman sahiplerine en iyi anlatan canlılardır.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 572 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu