köpek oteli

Şişli Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli köpek pansiyonu köpeklerinizin birkaç saat ya da belli bir süre kalabilmek için hazırlanmış bir pansiyondur. Köpeklerinize ev ortamında alıştıkları rahatlığı ve konforu sağlayan konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Pansiyonda bulunan diğer köpeklerle uyumuna dikkat ederek, her köpeğin sosyalleşmesine, birbirleriyle ilişkisine önem vererek oyun oynamalarını sağlar. Pansiyonumuzun amacı ise, konaklama sırasında yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesi, oyun oynamaları ve iyi vakit geçirmelerine yardımcı olmaktır. Pansiyonumuzda getirilen köpeklerin sağlık kontrolü, bakımı yapılmaktadır.

Beslenme ve tuvalet yine uzmanlarımızca kontrol altında yapılır. Konaklama hizmeti yanında aynı zamanda kreş olarak da kullanabilirsiniz. Sabahtan akşama kadar köpeğinizle ilgili hassasiyet gösteren ekibimiz sayesinde küçük dostunuz huzurlu ve mutlu anlar yaşar. Sabahtan akşama kadar pansiyondaki diğer köpeklerle birlikte oyun oynayabilir, arzu ederse de kendine tahsis edilmiş odasında uyuyabilir. Bu odalar köpeklerin birbirini görmeyecek şekilde düzenlenmiş olup bulunan mevsime duyarlı özel klimalarla donatılmıştır. İstedikleri zaman hareket etmeleri mümkün olan pansiyonda sadece iç mekânda değil, bahçede de dolaşma ve oyun oynama şansları var.

Köpekleri olan her birey, zaman zaman çoğunlukla mecburen ayrı kalmak zorunda kalabiliyorlar. İşte böyle günlerde sevgili küçük dostlarını, güvenli ellere emanet etme ihtiyacı hissederler. Aileler, arkadaşlar her ne kadar her sıkıntıda yardımcı olmaya çalışsa da hayvanlara göz kulak olma konusunda aynı isteğe sahip olmayabilirler. Bu nedenle köpek sahiplerinin güvenecekleri bir pansiyon hem köpek dostları için hem de kendileri için son derece mutluluk verici bir durum. Hele ki, köpeklerinin kaldığı pansiyonun özelliklerinden, güvenirliliğinden emin olmuşlarsa.

Bazen sadece bir çay için bile gidilen bir kafede köpeklere yer bulmakta zorluk yaşanabiliyor. Kocaman dünyada küçücük yer kaplasalar bile, her yer o sonsuz sevgileri olan köpeklere dar gelebiliyor. Etrafta korkan insanlar, çocuklar varken sessiz olan bir köpeğin görüntüsü bile köpek sahipleri için zor anlara sebep olabiliyor. Bir de gidilen tatil mekânlarında karşılaşılan sıkıntılar ayrı sorunlar doğurabiliyor. Bu ve benzeri sorunları yaşamamak adına ister birkaç saat ister belli bir süre için Şişli köpek pansiyonu aklınızda olsun. Pansiyonumuz, her köpek için hizmet vermektedir ve konaklama yapan tüm köpeklere kendi evindeymiş hissini yaşatıyoruz.

Şişli Köpek Pansiyonu

Şişli Köpek Pansiyonu

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan pansiyonumuzun geçici sakinleri, uzmanlarımız eşliğinde belli saatlerde Şişli sokaklarında ve parklarında rahatça gezebiliyorlar. Her gün düzenli olarak veteriner hekimlerin kontrolünden geçerler. Ayrıca pansiyona ilk geldiklerinde genel çaplı bir sağlık kontrollerinden geçirilirler. Olası bir rahatsızlık varsa sahiplerine durum aktarılarak gerekli tedavi yöntemleri uygulanır ve kontroller diğer günlerde düzenli yapılarak takibe alınır. Aşılarının kontrolü yapılır, kiloları ölçülür. Pansiyondan ayrılırken de aynı kontrollere tabii tutulurlar.

Yemek ve bakım durumları ise, kendi evindeki bakım ve beslenme nasılsa aynı şekilde devam eder. Bunun için mümkünse köpeklerinizi getirirken, mamalarını da beraberinde getirmenizdir. Çünkü alıştığı bir gıdanın dışında beslenmesi köpeğinize sorun yaşatabilir. Sindirim sistemi bozulabilir, yediği mama dokunabilir ve benzeri durumlarla sıkıntılı anlar yaşayabilir. Siz tatildeyken sizden ayrı olduğu zamanlarda köpeğinizin de iyi vakit geçirmesini, huzurlu olmasını isterseniz mamasını, bazı oyuncaklarını yanında getirmenizde fayda var.

Bulunduğu ortamdaki odalar, kullanılan mama kapları ve tuvaletler düzenli olarak temizlenmekte ve mekân sık sık temizlenmektedir. Unutulmamalıdır ki, her köpek cinsi, huyları, davranış alışkanlıkları, karakteri nedeniyle birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle köpeğinizin beslenmesi ve tuvalet ihtiyacı alışkın olduğu şekilde yapmasına yardımcı olunur. Eğer köpeğinizin özel bir durumu ya da özellikle istediğiniz durum varsa, o zaman eğitmenlerimize danışarak bilgi almanızda fayda var. Pansiyonumuzla ilgili merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz her şeyi istediğiniz zaman arayarak ulaşabilirsiniz.

köpek https://www.petyavru.com
Bu yazı 492 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar karşısında ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Daha önce aklınıza gelmeyen veya hesaplamadığınız durumlar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve sorunları büyütmekten kaçının.  Bu arada ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Duygularınız ve istekleriniz değişiyor.
 
BOĞA BURCU YORUMU
Önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. En azından daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde davranabilirsiniz. Daha önce korktuğunuz durum ile ilgili korkularınızı aşacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Üstelik saygı duyulan kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece moraliniz yükselecek. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar, alışkanlıklarını değiştirmeyi başarabilir ve böylece fırsatları iyi değerlendirebilirler. İş ortaklığı yapabilir ve yeni sorumluluklar almaya hevesli olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren işler ile ilgilenebilirsiniz.
İKİZLER BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler şuurunuza yükselebilir. Ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve sürpriz değişiklikleri fırsat olarak yorumlayacaksınız. İlginç kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz kişiler ve konulara ilgi duyabilirsiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Bugün karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. İçsel olarak değişim ve dönüşümü derinden hissedebilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Rüyalar, vizyonlar ve hayallerinizi gerçekmiş gibi hissedeceğiniz bir dönem. Ve bu sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve duygular yerine aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınızın ilgisi ve desteği ile karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Sanatçılar, mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ilginizi çekecek. Geleceğe yönelik büyük hayalleriniz olabilir ve zor işler ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz. Ancak gün içinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizle meşgul olmak yerine dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. Sabah saatlerinde yapmanız gereken işlere odaklanacak ve kararlı çalışmalar yapacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ile başa çıkabilirsiniz. Bugün olumlu ve anlayışlı davranmak için gayret göstereceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgili daha rahat davranacak ve böylece sorunlar ilginç bir biçimde çözülecek. Olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin.
BAŞAK BURCU YORUMU
Mistikler, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar ve sanatçılar ilginizi çekecek. Ayrıca siz de hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Fakat mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir ve gelişmeler istediğinizden daha yavaş olsa bile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız ve moraliniz yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde çeşitli davetler alabilirsiniz ve dostlarınız ile buluşabilirsiniz. Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
Duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… Sürpriz karşılaşmalar olabilir ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir dönemdesiniz fakat karşılaştığınız olaylar beklediğinizden çok farklı olabilir ve sizi derinden etkileyebilir. Sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ilişkilerinize daha derinden bakabilirsiniz. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayın. Ani değişiklikler ile başa çıkmak pek kolay değil fakat bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 
YAY BURCU YORUMU
Yoğun duygular ve tuhaf rüyalar ve gerçekmiş gibi algılayacağınız hayalleriniz olabilir. Kuruntulu hayallerden uzak durun ve duygularınızı denetlemek için bugün gayret gösterin. Öğlene doğru duygularınız yükselecek ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Yaratıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve daha önce denemediğiniz veya düşünmediğiniz işler ile ilgilenebilirsiniz. Hatta özgür ve yaratıcı kişiler ile işbirliği yapmanız mümkün.  Aslında sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Ve yenilikler yaparak kendinizi de yenilemeniz mümkün.
OĞLAK BURCU YORUMU
İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve atılımda bulunmak için aceleci davranmayın. Bugün ani karşılaşmalar olabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz ve duygusal karmaşa hissedebilirsiniz. Duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Aslında mantığınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve dostlarınız sizi destekleyecek. Bu arada duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız.
 
KOVA BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha canlı hissedeceksiniz. Duygularınız yükseliyor ve böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı yaratan konular ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Çünkü tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından alışkanlıklarınızı değiştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız kişiler sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız açığa çıkacak. Baskı olarak algıladığınız durumu, kendinizi keşfetmenizi sağlayan itici bir unsur olarak görmeyi başarabilirseniz, aşama yapacaksınız. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan uzaklaştırmanız mümkün. Fakat aceleci karar vermeyin.
BALIK BURCU YORUMU
Sorumluluklarınız size fazla gelebilir ve kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Fakat sabırlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle çocuklarınız, kardeşleriniz veya size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aslında sevdiklerinize gösterdiğiniz ilgi ve şefkat, ilişkilerinizin daha sıcak olmasına yardımcı olacak. Üstelik hem siz yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de dostlarınız ve arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Böylece ilişkileriniz daha da güçlenecek. Bugün projeleriniz ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken pratik işlerinizi bugün daha kolay yapacaksınız.
köpek eğitimi köpek pansiyonu