köpek oteli

Şişli Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli köpek pansiyonu köpeklerinizin birkaç saat ya da belli bir süre kalabilmek için hazırlanmış bir pansiyondur. Köpeklerinize ev ortamında alıştıkları rahatlığı ve konforu sağlayan konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Pansiyonda bulunan diğer köpeklerle uyumuna dikkat ederek, her köpeğin sosyalleşmesine, birbirleriyle ilişkisine önem vererek oyun oynamalarını sağlar. Pansiyonumuzun amacı ise, konaklama sırasında yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesi, oyun oynamaları ve iyi vakit geçirmelerine yardımcı olmaktır. Pansiyonumuzda getirilen köpeklerin sağlık kontrolü, bakımı yapılmaktadır.

Beslenme ve tuvalet yine uzmanlarımızca kontrol altında yapılır. Konaklama hizmeti yanında aynı zamanda kreş olarak da kullanabilirsiniz. Sabahtan akşama kadar köpeğinizle ilgili hassasiyet gösteren ekibimiz sayesinde küçük dostunuz huzurlu ve mutlu anlar yaşar. Sabahtan akşama kadar pansiyondaki diğer köpeklerle birlikte oyun oynayabilir, arzu ederse de kendine tahsis edilmiş odasında uyuyabilir. Bu odalar köpeklerin birbirini görmeyecek şekilde düzenlenmiş olup bulunan mevsime duyarlı özel klimalarla donatılmıştır. İstedikleri zaman hareket etmeleri mümkün olan pansiyonda sadece iç mekânda değil, bahçede de dolaşma ve oyun oynama şansları var.

Köpekleri olan her birey, zaman zaman çoğunlukla mecburen ayrı kalmak zorunda kalabiliyorlar. İşte böyle günlerde sevgili küçük dostlarını, güvenli ellere emanet etme ihtiyacı hissederler. Aileler, arkadaşlar her ne kadar her sıkıntıda yardımcı olmaya çalışsa da hayvanlara göz kulak olma konusunda aynı isteğe sahip olmayabilirler. Bu nedenle köpek sahiplerinin güvenecekleri bir pansiyon hem köpek dostları için hem de kendileri için son derece mutluluk verici bir durum. Hele ki, köpeklerinin kaldığı pansiyonun özelliklerinden, güvenirliliğinden emin olmuşlarsa.

Bazen sadece bir çay için bile gidilen bir kafede köpeklere yer bulmakta zorluk yaşanabiliyor. Kocaman dünyada küçücük yer kaplasalar bile, her yer o sonsuz sevgileri olan köpeklere dar gelebiliyor. Etrafta korkan insanlar, çocuklar varken sessiz olan bir köpeğin görüntüsü bile köpek sahipleri için zor anlara sebep olabiliyor. Bir de gidilen tatil mekânlarında karşılaşılan sıkıntılar ayrı sorunlar doğurabiliyor. Bu ve benzeri sorunları yaşamamak adına ister birkaç saat ister belli bir süre için Şişli köpek pansiyonu aklınızda olsun. Pansiyonumuz, her köpek için hizmet vermektedir ve konaklama yapan tüm köpeklere kendi evindeymiş hissini yaşatıyoruz.

Şişli Köpek Pansiyonu

Şişli Köpek Pansiyonu

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan pansiyonumuzun geçici sakinleri, uzmanlarımız eşliğinde belli saatlerde Şişli sokaklarında ve parklarında rahatça gezebiliyorlar. Her gün düzenli olarak veteriner hekimlerin kontrolünden geçerler. Ayrıca pansiyona ilk geldiklerinde genel çaplı bir sağlık kontrollerinden geçirilirler. Olası bir rahatsızlık varsa sahiplerine durum aktarılarak gerekli tedavi yöntemleri uygulanır ve kontroller diğer günlerde düzenli yapılarak takibe alınır. Aşılarının kontrolü yapılır, kiloları ölçülür. Pansiyondan ayrılırken de aynı kontrollere tabii tutulurlar.

Yemek ve bakım durumları ise, kendi evindeki bakım ve beslenme nasılsa aynı şekilde devam eder. Bunun için mümkünse köpeklerinizi getirirken, mamalarını da beraberinde getirmenizdir. Çünkü alıştığı bir gıdanın dışında beslenmesi köpeğinize sorun yaşatabilir. Sindirim sistemi bozulabilir, yediği mama dokunabilir ve benzeri durumlarla sıkıntılı anlar yaşayabilir. Siz tatildeyken sizden ayrı olduğu zamanlarda köpeğinizin de iyi vakit geçirmesini, huzurlu olmasını isterseniz mamasını, bazı oyuncaklarını yanında getirmenizde fayda var.

Bulunduğu ortamdaki odalar, kullanılan mama kapları ve tuvaletler düzenli olarak temizlenmekte ve mekân sık sık temizlenmektedir. Unutulmamalıdır ki, her köpek cinsi, huyları, davranış alışkanlıkları, karakteri nedeniyle birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle köpeğinizin beslenmesi ve tuvalet ihtiyacı alışkın olduğu şekilde yapmasına yardımcı olunur. Eğer köpeğinizin özel bir durumu ya da özellikle istediğiniz durum varsa, o zaman eğitmenlerimize danışarak bilgi almanızda fayda var. Pansiyonumuzla ilgili merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz her şeyi istediğiniz zaman arayarak ulaşabilirsiniz.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 353 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul