köpek oteli

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Sultanbeyli 1980’li yıllarda İstanbul’un Anadolu yakasında adını almış olan bir ilçe olarak günümüzde de gelişmeye devam etmektedir. Yoğun bir nüfusa sahip olan Sultanbeyli ilçesinin nüfusunun Anadolu’dan almış bulunduğu göçlerle yarım milyona dayandığını söyleyebiliriz. Yoğun nüfus artışına bağlı olarak meydana gelen çarpık kentleşme sebebiyle şu sıralar şehir planlamaları ve site yapımları önem kazanmış, gelişmeye açık bir ilçe halini almıştır. Bu gelişmelere bağlı olarak elbette ki sosyal alanlarda da bir artış görülmektedir. Bu sosyal alanlara ek olarak Sultanbeyli Köpek Eğitimi konusunda artık köpek sahipleri ve bu sevimli dostlarımıza el uzatıyor. Köpeklerin sahipleri ile olan ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlıyorlar. Sultanbeyli Köpek Eğitimi ile içlerinde hayvan sevgisi bulunan ve hayvan haklarının önemini bilen uzmanlarca köpekler eğitiliyor ve köpek eğitimi konusunda her gün bir adım daha yol alınıyor.

Sultanbeyli Köpek Eğitimi sayesinde köpeğinize eğitim verecek uzmanlar ile yüz yüze görüşebilir, eğitim aşamalarını takip edebilirsiniz. Ayrıca köpeğinizi eğitim için emanet etmeden önce verilecek eğitimler hakkında bilgi alabileceğiniz gibi eğitimin sonunda köpeğiniz ile olan ilişkilerinizin de ne kadar gelişeceği hakkında da size bilgi verilecektir. Ayrıca eğitmenler, köpeğinizin eğitimi tamamlandıktan sonra almış olduğu eğitime dair sizlere bir sertifika da verecektir. Köpeğinizin ömrü boyunca oturtacağı olumlu davranış biçimleri ile onunla mutlu bir hayat sürmeniz de böylece mümkün olacak.

Köpeğinize gerekli eğitimler verildikten sonra siz köpek sahipleri de köpeğinizin almış olduğu eğitimin pekişmesi adına ona tekrarlar yaptırabilir, ödül ve ceza ile öğrendiklerinin kalıcı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ancak burada önemli olan nokta ne ödülün ne de cezayı fazla kaçırmamak olmalıdır. Sultanbeyli Köpek Eğitimi sayesinde artık köpeğinizin sizinle olan bağları kuvvetleneceği gibi sadakati ve samimiyeti de size karşı artacaktır.

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Sultanbeyli Köpek Eğitimi

Köpekler bilhassa yaratılışından gelen özelliklere bağlı olarak son derece zeki ve duygusal canlılardır. Biz insanlar için mükemmel dostlar haline gelirler. Köpeğinizle gerçek bir köpek-sahip ilişkisi içinde olduğunuzda siz de göreceksiniz ki köpeğiniz sizinle gülecek, sizinle ağlayabilecek şekilde bağlar kuracaktır.

Köpek eğitimlerinde öncelikle komutlar ve temel itaat eğitimleri verilmektedir. Eğitimin başlangıcı olarak köpeğinizin tasmalı ya da tasmasız sizin yanınızdayken vereceğiniz komutlara uyması ve size bağlı olarak hareket etmesi hedef alınır. Sultanbeyli Köpek Eğitimi ile her cinsten köpeğe eğitim verilebildiği gibi eğer köpeğinizde herhangi bir davranış ve psikoloji bozukluğu, saldırganlık gibi olumsuz durumlar yoksa eğitimler ortalama 30 günde tamamlanabilmektedir. Temel itaat eğitimleri “Takip et, evet, hayır, gel, bekle, otur.” gibi komutları kapsamaktadır. İleri itaat eğitimleri ise artık temel itaat eğitimlerini tamamlamış olan köpeklere verilebilmektedir. İleri itaat eğitimlerinden bahsedecek olursak bu eğitimlerde artık köpeğiniz tasma ya da herhangi bir gereç olmadan tamamen duygusal ve zihinsel anlamda size bağlı olarak ve serbest eğitime geçmiş olacaktır.

İleri itaat eğitimi de tıpkı temel itaat eğitimi gibi ortalama 30 günde köpeğinize verilebilmektedir. Ayrıca ileri itaat eğitimlerinde köpeğinize yabancı kişilerin elinden yemek yememesi, yabancı birine gitmemesi ve git ve getir gibi komutlar da öğretilmektedir. Böylece artık köpeğiniz Sultanbeyli Köpek Eğitimi ile size sadık bir dost haline gelir. Sultanbeyli Köpek Eğitimi, tüm hizmetleri ile köpeğinize gereken eğitimleri verecek olmasının yanı sıra sizlere; ömür boyu eğitim garantisi sunarak bir sertifika verecektir. Sultanbeyli Köpek Eğitimi sizlerin memnuniyetine son derece önem vererek sizin ve köpeğinizin mutlu bir yaşam geçirmesi adına eğitim paketlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

pet taksi köpek pansiyonu
Bu yazı 317 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
köpek eğitimi köpek pansiyonu

Evde Köpek Eğitimi İstanbul